[quote name='Till']No właśnie to jest Bary2, zobaczcie na wątku Bargo, który jest juz w nowym domu, z tym psem jest najgorzej i jest tam najdłużej, był pogryziony. Był tam już w czerwcu[/QUOTE]
TU WĄTEK BAREGGO I BAREGGO 2 - post 688
:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-ma-już-dom-ale-pozostał-dług/page28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243096-Barry-uratowany-z-Olkusza-ma-już-dom-ale-pozostał-dług/page28
[/URL]