Jump to content
Dogomania

Labrala

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Labrala

 1. [quote name='martasekret']szczerze powiedziawszy, wystawiłaś babci nienajlepsze świadectwo, także mam pewne wątpliwości co do tego, czy jest osobą, która potrafi się odpowiedzialnie zając zwierzakiem...rozwiążcie najpierw sprawę owczarka, a potem zobaczymy.... jeśli chodzi o wolontariat, to nie ma z góry narzuconych dni czy godzin, przyjeżdżasz kiedy masz czas i możliwość. Niektórzy są kilka razy w tygodniu, niektórzy co weekend (jak ja), a jeszcze inni przyjeżdżają np trzy razy w miesiącu.[/QUOTE] To jest trudna sprawa. Co do jedzenia to ja bym zamawiała karmę i zawoziła (zrobione odpowiednie porcje na dzień) więc pies byłby dobrze karmiony, wszystko było by wytłumaczone w razie gdybym wyjechała lub coś byłoby nie tak. Co dalej.. Zależałoby mi na psie spokojnym. Co do warunków.. tego psa co ma, to jest to długa historia, wtedy miała jeszcze jednego dużego psa (zdechł kilka miesięcy temu) ten pies raz dziennie biegał ale miał ogrodzone miejjsce i wejście do chlewika w którym jest dość ciepło. Owczarek to wymagający pies i nie poradzili sobie z jego wychowaniem. teraz jest zbyt silny i nie radzą sobie (nawet dziadek go wziął kilka razy lecz mu się zerwał) więc jak widać chcieliby żeby miał lepiej ale nie dają rady. Po ostatniej rozmowie zrozumiałam że nie są jednak aż tacy źli i pies spokojny, niewymagający dużo ruchy miałby u nich dobrze. Także będziemy szukać odpowiedniego psa gdy już uda nam się zrobić kojec i przenieść poprzedniego.
 2. A ja chciałam zapytać czy w schronisku przebywa jakaś suczka/pies taki do kolana lub troszkę powyżej ? Pies musi być spokojny nie wymagający wiele ruchu, taki ok 5 lat. Miałby być dla mojej babci gdyż namawiam ją aby swojego psa nam oddała bo nie radzi sobie z jego wychowaniem (jest zaniedbany). Bym ją uświadomiła jak postępować z nowym psem, co dawać do jedzenia i inne potrzebne rzeczy. Nowy pies mieszkał by w domu tak jakby na korytarzu, miałby do biegania ogródek. Może pomyślicie że nie powinna mieć psa gdyż nie umie się zająć tym co ma ale co ma zrobić starsza osoba która ma młodego, silnego Owczarka niemieckiego. Ale wiem że ze spokojniejszym psem da sobie radę. I mam pytanie co do wolontariatu w tym schronisku. Chciałaby zostać wolontariuszką ale nie wiem dokładnie jak to wygląda. Bo np. w niektórych tygodniach mogłabym być tylko raz w schronisku, czy tak można ?
 3. Ile suczka ma czasu na znalezienie domu ?
 4. Napisałam na maila do[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103002-marysienka82"][B] marysienka82[/B][/URL] Więc w środę potencjalny domek ma przyjechać obejrzeć pieska do marysienka82, jeśli nic z tego nie wyjdzie to będzie nadal do adopcji.
 5. Jestem na prośbę Anuli, na razie tylko podrzucę psiaki.. :-( Może uda się coś jednorazowo wpłacić..
 6. zdjęcia (możesz do mnie wysyłać zdjęcia do wstawienia, codziennie przeglądam pocztę więc to nie problem) ; [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/6662d195a3289cf8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/874/ff08a38149b32d78med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/e3e51f6178fb0ec5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/703/ec22a6e194a601b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/a50e5b33e37e5d36med.jpg[/IMG][/URL]
 7. zdjęcia westa który jest u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103002-marysienka82"][B]marysienka82[/B][/URL] ; [quote name='marysienka82']piesek łagodny dla dzieci(córka ma9lat),na kota nie zwraca uwagi,takie dzikie podwórkowe to goni,mojego ignoruje czasem tylko zachęca do zabawy. bylam z nim u ojca mojego na dzialce gdzie tata ma 6 kotów i psa-ignorował je a z psem się bawił.wydaje mi sie ze bardziej lgnie do dzieciaków niz do osób starszych.jak dotąd agresji u niego nie zauwazyłam wogóle[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/6662d195a3289cf8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/874/ff08a38149b32d78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/e3e51f6178fb0ec5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/703/ec22a6e194a601b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/a50e5b33e37e5d36med.jpg[/IMG][/URL]
 8. Labrala

  Agility, wynajem toru do treningów w gdańsku

  Ale teraz jest zimno więc nie chciałoby mi się nawet jechać :D Ja poczekam aż będzie ciepło ;-) Już się nie mogę doczekać ..
 9. Labrala

  Agility, wynajem toru do treningów w gdańsku

  Jak ja byłam to było na zewnątrz . Dość małe ogrodzone miejsce, ale z koleżanką zmieściłyśmy się z przeszkodami . Mam nagrane filmiki :D Ale nie zmontowane :-) Na pewno niedługo znów się tam pojawię, tym razem sama. Łatwy dojazd autobusem ;)
 10. Labrala

  Agility, wynajem toru do treningów w gdańsku

  My też byłyśmy na torze . I gdy tylko będzie ciepło - wybierzemy się tam znów ;) Już nie mogę się doczekać :D
 11. Labrala

  plaża

  Też uważam że w Gdańsku powinni wydzielić kawałek plaży. Ja do Gdyni mam daleko, dlatego nie mam możliwości jeżdżenia tam aby pies popływał. Przyznam się że w miesiącach zabronionych do wchodzenia z psem na plażę, wchodzę. Pies popływa i wychodzę . Ale wchodzę w pierwszym wejściu w Brzeźnie. Tam jest mniej ludzi .
 12. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='whiteterrier']ja na 200, 300 a nawet 400 % jadę :)[/QUOTE] Ja napewno na pierwszy termin, co do drugiego nie jestem pewna. na pierwszy jade na 100% a na drugi na 78%
 13. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='Renfri']Mam już super miejscówkę na obóz obedience i młodzieżowe:) Niedaleko Żnina - Wielkopolska, w zapomnianej wiosce;) Warunki nie są luksusowe, ale jest ładnie. Ośrodek nad samym jeziorem, jest plaża strzeżona, obok przed domkami jest dojście do wody, gdzie możemy kąpać psy. I jest wielkie, piękne boisko tylko dla nas do treningów. Noclegi w domkach 3 osobowych. Szczegóły dziś wieczorem:)[/QUOTE] a będzie ogrodzony teren gdzie bedzie mozna pomiedzy treningami puszczać psy ?
 14. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='whiteterrier']Jedzie ktoś może na młodziezową wersje obozu? Bo ja sie chyba zdecyduję :D[/QUOTE] Ja też chyba się na niego zdecyduję :D Teraz czekam na plan obozu :)
 15. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Ja też na obozie miałabym już 17 . Właśnie nie wiem na jaki pojechać . Bo jeśli na młodzieżowy jechałyby osoby które znam .. To może i bym pojechała. Z obozów w Annówce bardziej odpowiada mi 3 turnus ponieważ jest z frisbee . Ale termin 2. Wiec bym pojechała na drugi . Jedzie na niego osoba pełnoletnia która zechciałaby być moim opiekunem ? Jeszcze poczekam na więcej informacji . Bym jechała z suczką w typie Labradora .
 16. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Dzisiaj mama do mnie że bardzo chce żebym pojechała itd.. Więc na 99% pojadę ;D Więc muszę wiedzieć na jaki turnus jechać, ponieważ chcę być na wystawie w Sopocie. I nie wiem czy pojechać pod koniec lipca czy w połowie sierpnia. Lepiej by mi chyba było w połowie ponieważ bym wszystkie potrzebne rzeczy ( przysmaki ) dla psa zamówiła w lipcu . Muszę zbierać pieniądze. A może i do pracy bym poszła na cały lipiec. Wtedy bym miała więcej pieniędzy .. Trzeba wszystko przemyśleć . Na razie zamówiłam jej piękną obrożę na obóz ;D (przyszła 2 tyg temu), a za 3 tyg do kompletu smycz ..
 17. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136598-Mozartino?"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136598-Mozartino?"][B]Mozartino[/B][/URL] Zapisy miały się zacząć 21 . A wcześniej miały być informacje . Lecz jeszcze nie ma. Więc nie wiem czy ktoś wie kiedy będą ?
 18. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='C&B']Dostalam odpowiedz[/QUOTE] Do kogo pisałaś pytanie ? Też mam pewne ale nie wiem do kogo napisać . Jedzie ktoś z Gdańska ?
 19. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='Husky(M)'][B]Kiedy w końcu będzie więcej info na temat obozu?? [/B]​Już nie mogę się doczekać i co 15 min sprawdzam czy coś się nie pojawiło ^^[/QUOTE] Ja sprawdzam raz dziennie . Lecz było napisane wcześniej, że 21 stycznia powinno być. :lol:
 20. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Nala już po sterylizacji . Mam nadzieję że pojedziemy na obóz ;d Do kogo z organizatorów obozu mogę napisać w sprawie pytań czy możemy pojechać jak pies się zachowuje w pewny sposób ? ___________________________________________________ Nala w ubranku - [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b10487b2fece0e8e.html[/url]
 21. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Nareszcie prawdopodobnie doczekam się sterylki Nali . :smile: Planowana na Luty . 450zł sterylka ze wszystkimi wizytami + 200 zł cztery zdjęcia RTG stawów . Już się nie mogę doczekać. Ale oczywiście muszę się dołożyć . Ja już zaczynam kupować potrzebne rzeczy ;) Mam listę zrobioną . Ponieważ nie chcę aby nagle wyszło że pełno rzeczy do kupienia a pieniędzy brak . Husky(M) Staraj się namówić ich na kastracje i JEDŹ ! :D
 22. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  A wie ktoś może jaki rozmiar klatki dla Labradora ?
 23. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Ja też prawdopodobnie będę jechała na ten obóz w wakacje. Będę miała już 17 lat . Czekam na informacje o obozie. Chciałam zapytać czy znajdę gdzieś jakiś regulamin tego obozu ? Czy potrzebna jest klatka dla psa ?
 24. [quote name='toyota']Ja już wszystko wiem, Labrala rozmawiała ze mną.[/QUOTE] Chciałabym z tobą rozmawiać, ale to nie ja. A można wiedzieć gdzie to DT się znajduje ? A jeśli ten domek nie jest pewny to mogłabym nadal prosić na pw w którym schronisku znajduje się suczka ? Sterylizacja dla małej suczki nie jest aż taka kosztowna. Nie we wszystkich schroniskach sterylizują/kastrują. A powinni .
 25. [I] Czy mogłabym na pw w jakim schronisku przebywa suczka ? [B]Toyota - [/B]Chciałam napisać pw ale skrzynka zapchana . [/I]
×