Jump to content
Dogomania

Labrala

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

About Labrala

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Pomorskie
 1. Ile suczka ma czasu na znalezienie domu ?
 2. Napisałam na maila do[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103002-marysienka82"][B] marysienka82[/B][/URL] Więc w środę potencjalny domek ma przyjechać obejrzeć pieska do marysienka82, jeśli nic z tego nie wyjdzie to będzie nadal do adopcji.
 3. Jestem na prośbę Anuli, na razie tylko podrzucę psiaki.. :-( Może uda się coś jednorazowo wpłacić..
 4. zdjęcia westa który jest u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103002-marysienka82"][B]marysienka82[/B][/URL] ; [quote name='marysienka82']piesek łagodny dla dzieci(córka ma9lat),na kota nie zwraca uwagi,takie dzikie podwórkowe to goni,mojego ignoruje czasem tylko zachęca do zabawy. bylam z nim u ojca mojego na dzialce gdzie tata ma 6 kotów i psa-ignorował je a z psem się bawił.wydaje mi sie ze bardziej lgnie do dzieciaków niz do osób starszych.jak dotąd agresji u niego nie zauwazyłam wogóle[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/6662d195a3289cf8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/874/ff08a38149b32d78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/e3e51f6178fb0ec5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/703/ec22a6e194a601b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1842/a50e5b33e37e5d36med.jpg[/IMG][/URL]
 5. Labrala

  Agility, wynajem toru do treningów w gdańsku

  Ale teraz jest zimno więc nie chciałoby mi się nawet jechać :D Ja poczekam aż będzie ciepło ;-) Już się nie mogę doczekać ..
 6. Labrala

  Agility, wynajem toru do treningów w gdańsku

  My też byłyśmy na torze . I gdy tylko będzie ciepło - wybierzemy się tam znów ;) Już nie mogę się doczekać :D
 7. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='whiteterrier']ja na 200, 300 a nawet 400 % jadę :)[/QUOTE] Ja napewno na pierwszy termin, co do drugiego nie jestem pewna. na pierwszy jade na 100% a na drugi na 78%
 8. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [quote name='whiteterrier']Jedzie ktoś może na młodziezową wersje obozu? Bo ja sie chyba zdecyduję :D[/QUOTE] Ja też chyba się na niego zdecyduję :D Teraz czekam na plan obozu :)
 9. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Dzisiaj mama do mnie że bardzo chce żebym pojechała itd.. Więc na 99% pojadę ;D Więc muszę wiedzieć na jaki turnus jechać, ponieważ chcę być na wystawie w Sopocie. I nie wiem czy pojechać pod koniec lipca czy w połowie sierpnia. Lepiej by mi chyba było w połowie ponieważ bym wszystkie potrzebne rzeczy ( przysmaki ) dla psa zamówiła w lipcu . Muszę zbierać pieniądze. A może i do pracy bym poszła na cały lipiec. Wtedy bym miała więcej pieniędzy .. Trzeba wszystko przemyśleć . Na razie zamówiłam jej piękną obrożę na obóz ;D (przyszła 2 tyg temu), a za 3 tyg do kompletu smycz ..
 10. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136598-Mozartino?"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136598-Mozartino?"][B]Mozartino[/B][/URL] Zapisy miały się zacząć 21 . A wcześniej miały być informacje . Lecz jeszcze nie ma. Więc nie wiem czy ktoś wie kiedy będą ?
 11. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Nala już po sterylizacji . Mam nadzieję że pojedziemy na obóz ;d Do kogo z organizatorów obozu mogę napisać w sprawie pytań czy możemy pojechać jak pies się zachowuje w pewny sposób ? ___________________________________________________ Nala w ubranku - [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b10487b2fece0e8e.html[/url]
 12. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Nareszcie prawdopodobnie doczekam się sterylki Nali . :smile: Planowana na Luty . 450zł sterylka ze wszystkimi wizytami + 200 zł cztery zdjęcia RTG stawów . Już się nie mogę doczekać. Ale oczywiście muszę się dołożyć . Ja już zaczynam kupować potrzebne rzeczy ;) Mam listę zrobioną . Ponieważ nie chcę aby nagle wyszło że pełno rzeczy do kupienia a pieniędzy brak . Husky(M) Staraj się namówić ich na kastracje i JEDŹ ! :D
 13. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  A wie ktoś może jaki rozmiar klatki dla Labradora ?
 14. Labrala

  Obóz z psem - GRAF - Poznań

  Ja też prawdopodobnie będę jechała na ten obóz w wakacje. Będę miała już 17 lat . Czekam na informacje o obozie. Chciałam zapytać czy znajdę gdzieś jakiś regulamin tego obozu ? Czy potrzebna jest klatka dla psa ?
×