[quote name='dog193']Wiesz, jeśli już się tak czepiać, to przed przecinkami i wykrzyknikami nie stawia się spacji ;) Też tego uczą w podstawówce, a przynajmniej mnie [B]uczyli[/B] :D I nie, nie jest to żaden podjazd, bo szczerze mówiąc mam głęboko takie sprzeczki, ale nie mogłam się [B]powstrzymać ;)[/B][/QUOTE]
A po tych pogrubionych słowach powinny być chyba kropki no nie?Bo emotka to nie znak interpunkcyjny.Chyba, że źle mnie nauczyli w szkole.