Jump to content
Dogomania

shera9

Members
  • Posts

    785
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by shera9

  1. Może sie skumamy przez emaila,dowiem się więcej o Cezarze,bo może namówię mamę na adopt;)
  2. avek prosto z photoscape'a wzięty xd
  3. no dobre:D trudno się nie zgodzić
  4. Szkoda takiej psinki:(
  5. To twój psiak? Powiedz mi,czy Mika zaliczyła tarzanie?Bo moja megi tak<3
  6. Zawsze będę miała sentyment do goldenów.Los mi dał takie cos a ja mu tak:mad:.oczywiście to dobrze,że mam sentyment bo każdy ma:diabloti:
  7. Słodkie pieski
  8. [URL=http://tinypic.pl/fybefvyvkmca][IMG]http://tinypic.pl/i/00192/fybefvyvkmca_t.jpg[/IMG][/URL] ziewamy Megi ziewamy xD a no właśnie:D
  9. No i tyle xD Lubie dogomanie xD
  10. [URL=http://tinypic.pl/14690z3kuh9b][IMG]http://tinypic.pl/i/00192/14690z3kuh9b_t.jpg[/IMG][/URL] Pochwale sie storczykami:multi:
  11. No i porcja starego zdjęcia xD [URL=http://tinypic.pl/n67jcyrq9gwe][IMG]http://tinypic.pl/i/00192/n67jcyrq9gwe_t.jpg[/IMG][/URL] Co sie tarzasz megi??
  12. chodzi o takie strony jak zapodaj, tinypic image... [URL=http://tinypic.pl/otau25ybelv1][IMG]http://tinypic.pl/i/00192/otau25ybelv1_t.jpg[/IMG][/URL] Woda! Megi etap 1 oswajania xD Tyle,bo błąd na tinypicu xd
  13. Nie wiem,czy mi sie uda usunąc błąd.
  14. wiem,ale inne przerzuczacze że się tak wyraże,mająś błądey.
  15. <a href=http://zapodaj.net/c695a4e661318.jpg.html>adiscoverfy.jpg</a>
  16. <a href=http://zapodaj.net/5cff14809e9e9.jpg.html>awoda.jpg</a> Megi-oswajamy z wodą... Byłyśmy na spacerze xD Narazie robię nadal z komórki:p
  17. Mam kogoś no mam xD
  18. komórkąxd bo nie da sie inaczejxd
  19. Możesz poprawić jak chceszxd
  20. [IMG]http://i47.tinypic.com/a14svc.jpg[/IMG] Nie wolno się z nami patyczkować xd jak chcesz phase możesz poprawiać [IMG]http://i47.tinypic.com/15qwz60.jpg[/IMG] Kompromis? [IMG]http://i47.tinypic.com/a14svc.jpg[/IMG] Ciąg dalszy urodznek Megi i Lampa-Lampo sobie siedzi xd
  21. Była pod nadzorem i mi sie zerwała z smyczy
  22. Musze sie pochwalić,Lampo jest teraz u mnie w pokoju.Na marginesie całkiem niedawno megi uratowałam życie bo ciekawska jedna weszła na autostrade:diabloti:Ale ciężarówka jechała ale na szczęście uratowałam Megi Megi jest cała a mnie boli łokiećxd
×
×
  • Create New...