[url=http://www.picshot.pl/public/view/168919][img]http://www.picshot.pl/pthumbs/small/168919/afru.jpg[/img][/url]
no więc tak:Mamy tam parę terenów,naszą "pustynię",rów kondycji oraz ogromniaste pola trawy+okolice austostrady.Prawdziwy fun.Lampo i Megi mogą się wyszaleć,a ja moge im spokojnie strzelać fotki.
No więc dziś mieliśmy co wybierać.Bawiliśmy się też trochę w chowanego.Lampo łaził po rowie,Megi się plątała po kolicznych "pustyniach". A ja miałam radochę na fculla,bo piękna pogoda i aż się prosiło o kilka fotek:)
[url=http://www.picshot.pl/public/view/168922][img]http://www.picshot.pl/pthumbs/small/168922/aison.jpg[/img][/url]
Bum Lampo xD
[url=http://www.picshot.pl/public/view/168940][img]http://www.picshot.pl/pthumbs/small/168940/awies.jpg[/img][/url]
oto dowód,że mieszkamy na wsi:D