mysle,ze jej glownym problemem jest brak akceptacji dla innych psów.
kiedys weszlam na jej ogloszenia, jak rozgladalam sie z pieskiem. strasznie mi sie spodobala, miala w sobie to cos co urzeka. ale sie przestraszylam ze mogla by skrzywdzic psy mojej rodziny czy znajomych z ktorymi by miala czesty kontakt,wspolne wyjazdy na dzialke itp.