Jump to content
Dogomania

Myngey

Members
  • Posts

    2596
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Myngey

  1. A tu brzydka baba złapała i przypięła [IMG]http://imageshack.us/a/img17/1492/dscf1091s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img542/1206/dscf1092rd.jpg[/IMG] A tu jeszcze orła cień [IMG]http://imageshack.us/a/img577/2676/dscf1077d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img705/1795/dscf1080sl.jpg[/IMG]
  2. Kilka fotek z niedzieli [IMG]http://imageshack.us/a/img706/4775/dscf1078s.jpg[/IMG]Nie robi kooopy, złapana w biegu. [IMG]http://imageshack.us/a/img546/3154/dscf1083a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/9561/dscf1082e.jpg[/IMG]
  3. Umówiłam się z nimi na sobotę na spacer,opowiedziałam co się chłopakowi wydarzyło w sylwestra to pan Sławek powiedział ze w ten dzień pojadą z nim na wieś,żeby go nie stresować. Teraz czekamy do poniedziałku w piątek kończymy antybiotyk - mocz, kał -żeby było wiadomo jaką karmę kupić muszą. Zęby powiedzieli ze mu zrobią.
  4. Urgo zrobił dobre wrażenie na przyszłych opiekunach,była ze mną Aaagualka i stwierdziłyśmy że chłopak chyba znalazł dom stały. Młodzi 10 letnia córka Urgo też ją poznał, w drodze drugie dziecko. Mieszkają w kamienicy na poddaszu w centrum miasta.
  5. Miałam dzisiaj telefon w sprawie Urgo - wizyta już się odbyła, na terenie Inowrocławia
  6. [quote name='Karilka']Mądra, mądra! Jak z jej strachliwością? Możesz coś napisać Myngey?[/QUOTE] Można powiedzieć ze jest lepiej do starych bodźców się przyzwyczaiła ( Gwizd czajnika, miotła, telewizor) Z nowych ( na siebie w lustrze szczeka, mam takie urządzenie jak gitara jak zobaczyła to się wycofała, ale jak usłyszała dźwięk wpadła w panikę na dzień dzisiejszy do muzykalnej rodziny nie może iść).
  7. Puszki dotarły. Faktura u mnie odesłać?
  8. [SIZE=4][COLOR=#b22222]Zapraszam na wydarzenie na FB dla URGO [/COLOR][/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/events/222128844577628/222128847910961/?notif_t=like[/URL]
  9. [B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]Zapraszam na wydarzenie na FB dla URGO [/SIZE][/COLOR][/B] [URL]https://www.facebook.com/events/222128844577628/222128847910961/?notif_t=like[/URL]
  10. ZAPRASZAM na wydarzenie FB dla URGO [URL]https://www.facebook.com/events/125182044324814/[/URL]
  11. To jest starszy Pan u niego zabawa trwa kilka minut, dobrze że Luba nie jest jak Tisza bo Urgo takich roztrzepanych panienek nie trawi w małych pomieszczeniach.
  12. [IMG]http://moje.glitery.pl/text/32/135/5-I-DO-GRY--5439.gif[/IMG]
  13. Grzeczna dziewczynka trzymała i nawet dwa klocki postawiła, ale na sraj łączce, muszę przekonać ją do miej podmokłego terenu.
  14. Urgusiowi - Pylusiowi pomaga chyba ten antybiotyk nie jest już taki obrzmiały i nawet humorek mu dopisuje.
  15. U nas błoto po kolana , na sraj łączkę ni chusia nie można wejść, bo jest ryzyko że wypłynie się dopiero wiosną, nie zrobiła dzisiaj wieczorem klocka warunki nie sprzyjały bo w innych miejscach za mało klocków stoi żeby swojego postawić - toci Gluba
  16. Na poczcie mają chyba jakiś burdelloo bumbum było u mnie dzisiaj dwóch listonoszy, jeden na piechotę drugi samochodem, szczotkę przywiózł. To dwie umowy też mogę mieć :lol:
  17. Umowa dotarła, szczotka też.
  18. [quote name='Karilka']:loveu: Myngey - czy doszła umowa? Zleciłam wysyłkę tacie - niestety wysłał bez potwierdzenia:flaming:. Dzisiaj mi sie przyznał. Jutro będe wysyłać rzeczy z bazarku (wreszcie) i wyślę tą umowę drugi raz...[/QUOTE] Jeszcze nie dotarła.
  19. Dziękuje przelew dotarł dla Urgo w kwocie 40 zł
  20. Dziewczyna lubi się bawić i wtedy trzeba bardzo uważać by nie dostać od niej z główki albo z liścia i jeszcze jedną rzecz robi jak się bawi kłapie zębami, ale to jest w przyjaznym znaczeniu. Krótko mówiąc robimy z dziewczyną cuda.
  21. [quote name='Shilomaniak']ta sierota (wielce wyedukowana :razz:) dzisiaj zwiała mi na spacerze. Kaczki okazały się przeogromną pokusą. Do tej pory siedziały z przymarzniętymi kuprami i nawet dziobów nie otwierały a dzisiaj "kwa kwa kwa" i "kwa kwa kwa" i pluszczyły wodą w kanałku. Nic dziwnego , ze suczydło nie wytrzymało, ale że nie przyszła jak ja wołałam - to zupełnie insza inszość :angryy::mad:[/QUOTE] Luba także głuchnie na wołanie, pozostaje mi kilometrówki trzaskać,tylko najpierw muszę zahaczyć o łączkę gdzie kupę i siku zrobi i później możemy wędrować i jak wracam to też zahaczamy o łączkę. Cały spacer ma włączony tryb tropiący.
  22. Dziewczyna robi postępy, na zachowanie w domu nie narzekamy chyba się dotarła bo zaczyna broić spinka do włosów, klamerki, ołówek rozgryzione na czynniki pierwsze. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy. Dzisiaj doszło legowisko. Dziękujemy
  23. [B]Wpływy:[/B] Dziękuje: 08/01/2013 [B]taks[/B] [B]100 zł[/B] 10/01/2013 [B]Skarpeta im. Talcott 120 zł[/B] 10/01/2013[B] ewu 20 zł [/B]11/01/2013[B] Cudak 50 zł[/B] 12/01/2013[B] Malwa[/B] [B]50 zł[/B] 29/01/2013 [B]agusiazet 100zł[/B] 01/02/2013 [B]Cudak 65 zł[/B] [B] Wydatki:[/B] 08/01/2013 antybiotyk [B]6.98zł[/B] 23/01/2013 list polecony do Cudak [B]3,80 zł[/B] 25/01/2013 badania krew mocz[B] 65 zł[/B] 28/01/2013 wet [B]38 zł[/B], dojazd [B]5,20zł[/B] i z 31/12/2012 [B]14,35zł[/B] 30/01/2013 puszki [B]166,80 zł[/B] 08/02/2012 transport wet [B]10,40 zł[/B] San konta 01/02/2013 [B]219,16 zł[/B] Stan konta 08/02/2013 [B]208,76 zł[/B]
×
×
  • Create New...