[quote name='basia34']Mowisz i masz Milenko ,Santana-2\3lata,Cytra4lata,Kama5lat,Kaja6latdasza4lata a tego jednego nie wiem..Milenko wyslijcie zdjecia do umieszczenia na naszej stronie do pana co je zamieszcza na naszej stronie...[/QUOTE]
Okk dziękuję bardzo :)
Tak, tak pamiętam. ;p
A schronisko do góry podnoszę!!