Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam do chłopaczka
  2. Zaglądam wieczorową porą
  3. Zaglądam wieczorową porą
  4. Mam nadzieję,że po tak obszernej fotorelacji panienka szybko skradnie czyjeś serducho
  5. Przepięknie teraz wygląda-widać,że jest szczęśliwy bez nadmiaru sierściuchowatości
  6. Jaki smutaśny-słitaśny "kloszard"lub jak kto woli psiak ufo-na pewno jak mu zdejmą kołnierz to znowu uśmiech zagości na jego pysiu
  7. Zaglądam do dzikiego dzikulca,który w niedługim czasie zapewne stanie się misio-przytulaskiem
  8. Jaki slodziak,mam nadzieje,ze szybko znajdzie kochający domek
  9. Witam się z Chesterkiem
  10. Wyjątkowe zdjęcie pięknych chłopaków-Archi w końcu zaczyna wyglądać jak Pan Pies
  11. Zagladam..........................
  12. Zagladam do rudzielca
  13. Mam nadzieję,ze Nivulec wraz z nadejściem wiosny czuje sie dobrze
  14. Przepiękny słodzia,a jego umizgi do dziewczynek są przesłodkie
  15. Zaglądam................
  16. Zaglądam......................
  17. Zaglądam...............
×
×
  • Create New...