Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam do entliczka
  2. Hopsam dziewczynkę wysoko
  3. Hopsam dziewczynkę wysoko
  4. Chesterku,czy zbyt długo nie zasiedziałeś się w DT?
  5. A co tam słychać u Nivulca/mam nadzieję,ze czyje sie dobrze
  6. Śliczny rudzielcu już czas do nowego domku-tylko gdzie on jest?
  7. Zaglądam do pociesznej istotki
  8. Czemu nikt jej jeszcze nie zauważył?
  9. Odwiedzam ............................
  10. Nie ,jak nawet szefowa ma do małej słabość,to musi być wyjatkowa sunia
  11. Zagladam do słodziaka
  12. Konisiu czy nie dość stagnacji w Twoim życiu,czas najwyższy aby ktoś Ciebie wypatrzył
  13. Ineczko czy w końcu los do Ciebie sie uśmiechnie?
  14. Super wiadomośc,ukłony nowemu Panciostwu,a Buni zapewne potrzeba kartonu chusteczek ................
  15. Cudna dziewczynka,z błyskiem w oku-oj ktoś będzie miał z niej wspaniałą towarzyszkę
  16. Maluchu pokazuj się może ktoś Ciebie wypatrzy
  17. Hopsam dziewczynkę wysoko
  18. Cudny chłopak,ale nabzdyczony kocisław też jest boski
  19. Zaglądam do Chesterka
  20. Zaglądam do słodkiej Panieneczki
  21. Cudny słodziak,oby szybko znalazł nowy dom
  22. Jaka piękna dziewczyneczka
  23. mam nadzieję,że w końcu los się odmieni i ktoś otworzy swoje serce i dom dla Konisia
  24. Piękny mały łysy słodziak:loveu:
×
×
  • Create New...