Jump to content
Dogomania

BlackDream

Members
  • Posts

    126
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BlackDream

  1. Wpadłam życzyć wesołych świąt! :smile:
  2. Witam po raz pierwszy w tej galerii :smile: Jeszcze całej nie przejrzałam, ale na pewno niedługo to zrobię. Tymczasem pozdrawiam i życzę wesołych świąt!
  3. Witam wszystkich, przepraszam za tak długą nieobecność, ale ciągle zmagam się ze swoim życiem. Przyszłam życzyć wszystkim wesołych świąt :smile: Nie rozpisuję się, bo kiepska jestem w składaniu życzeń. Po świętach wstawię jakieś fotki, ale niestety mam same brzydkie :roll: Może uda mi się zrobić jakieś ładne, świąteczne :smile:
  4. [QUOTE][COLOR=#000000]ale tereny do wbiegania rozległe i psory bez smyczy mogą biegać , a wracają na zawołanie[/COLOR][/QUOTE] Viki i Kaja wracają na zawołanie wzorowo. Giness troszkę gorzej, wciąż jest trochę sytuacji kiedy trzeba go zapiąć, bo popędzi i ogłuchnie, ale jest coraz lepiej. [QUOTE][COLOR=#000000]Widać, że Viki owczarami rządzi [/COLOR]:-D[/QUOTE] A przynajmniej próbuje. Wychodzi jej to czasem lepiej, czasem trochę gorzej :eviltong: [QUOTE][COLOR=#000000]Przesyłamy głaski dla Księżniczki [/COLOR]:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy, wygłaskana :) [QUOTE][COLOR=#000000]Ten owczarek bardzo mi się podoba, ma pięknie umaszczoną głowę [/COLOR]:loveu: [URL="http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/043-3.jpg"]http://i1079.photobucket.com/albums/...eam2/043-3.jpg[/URL][/QUOTE] On się w ogóle wszystkim podoba :eviltong: Coś naszła mnie dziś wena, żeby odpowiedzieć każdemu z osobna
  5. Widzę, że nikt tutaj nie zauważył jakie Rika ma cudowne uszy :eviltong: ;) więc ja muszę powiedzieć, że są po prostu świetne :loveu:
  6. BlackDream

    LaPsy 2

    Ja też zauważyłam, ale z zazdrości nie skomentowałam :eviltong: ;) :diabloti:
  7. Nie ma to jak porządnie dogrzać się przy kominku :) :loveu: Nie przychodzi mi do głowy nic innego jak zmniejszenie porcji :niewiem: Viki też miała problemy z wagą jak była na suchym żarciu. Musiałam ją ograniczać, dostawała sporo mniej niż było zalecane na opakowaniu (i to pomimo tego, że ruchu jej nie brakowało). Po przejściu na BARF skończyły się problemy z wagą, ale nie wiem czy to na każdego psa by tak podziałało, poza tym nie każdy chce robić rewolucję w diecie psa więc... albo mniejsze porcje albo okrąglejszy Rikardo :eviltong:
  8. Oczywiście również trzymam kciuki za wyniki Bobika i za Kissa :)
  9. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z tego typu problemem :evil_lol:
  10. Oj biedy, oby już było dobrze :smile: Viki podobnie reaguje na leżankę :roll: Za to na weterynarza warczy i próbuje ugryźć :diabloti: Pozdrowienia i głaski ślemy
  11. [quote name='Izabela124.']Świetnie się razem bawili, ale nie chciało mi się już ich focić[/QUOTE] :mad: A ja tak lubię oglądać bawiące się razem psy :loveu:
  12. Również trzymamy kciuki.
  13. [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/067.jpg[/IMG] Uciekam już od tego aparatu [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/097.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/043-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/050.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/057-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/063-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/066-3.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/029-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/034-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/035-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/040-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/042-2.jpg[/IMG]
  16. Dziękuję wam... Wczoraj nie dałam rady wstawić zdjęć więc zrobię to dzisiaj. Miło mieć przy sobie kogoś zawsze zadowolonego z życia :-D [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/011-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/016-1.jpg[/IMG] Doopki [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/025-1.jpg[/IMG] Na starej, porzuconej kanapie [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/026-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1079.photobucket.com/albums/w513/blackdream2/027-1.jpg[/IMG]
  17. Hey, miło Cię znowu widzieć :grins:
  18. Witam i pozdrawiam po kolejnej długiej nieobecności :roll:
  19. Oj dawno mnie nie było. Cudowna z niej czarnulka. Te uszy mnie rozbrajają :loveu:
  20. Widzę, że nie tylko ja znikam z forum na dłuższy czas :eviltong: Biedny Rikuś, dużo głasków dla niego przesyłam!
  21. BlackDream

    LaPsy 2

    Przegapiłam urodziny Czesia, przepraszam! :modla: Mocno spóźnione 100 lat!! Bluza wymiata :smile:
  22. [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=szalestwonaplay.jpg&res=landing[/URL] Małe pieski szalejące na plaży. Kocham :loveu: Szczeniaki świetne. Nic tylko porwać i miziać bez końca :evil_lol: [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=nabiwaku.jpg&res=landing[/URL] Wspaniałe uszyska :-D [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg208/scaled.php?server=208&filename=dscn9947.jpg&res=landing[/URL] To zdjęcie wygrywa :grin: A tak w ogóle to gdzie się podziewasz?
  23. Witajcie kochani. Znowu długa przerwa, ale znowu posypały się na mnie nowe problemy. Niestety w związku z tym nowego członka rodziny nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie :-( Najpierw muszę poukładać życie. Dobrze, że mam chociaż Viki. Bez niej zwariowałabym w tym wszystkim. Mimo wszystko postaram się jutro wstawić jakieś fotki.
  24. Miło, że psica i fotki się podobają :)
  25. Kiss jest niesamowity. Nic dziwnego, że przeciąga ludzi na grzywkową stronę mocy :evil_lol:
×
×
  • Create New...