Nikt nie pyta o pieski,to jakaś tragedia -rosną tak szybko coraz częściej sie gryzą(na szczęście jeszcze nie groźnie)ale ząbki mają bardzo ostre,wiem jak mnie podgryzają,jest większość chłopaków więc więcej agresji.Powinny być już uczone czystości i innych rzeczy gdyby miały iść do adopcji do mieszkania,a w takiej grupie jest to nie możliwe.