Jump to content
Dogomania

Ewelinaaa

Deleted
  • Posts

    2045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelinaaa

  1. No właśnie zauważyłam , ze wszystko zniknęło!! Dokładnie, też chciałam o tym poinformować,ze Tinka jedzie do DT, a ja już nie mogę się jej doczekać :)
  2. Oj, nie tylko ty pragniesz tej wiosny i tego gorącego słońca :D [IMG]http://www.sp12.miasto.zgierz.pl/unia-2/kosmos/images/sloneczki1222222222222222222222.gif[/IMG]
  3. Ale ona świetna jest :D Oby znalazła szybciutko nowy dom ;)
  4. Wiecie co, trzeba wilczkowi ułożyć super tekst do ogłoszeń, bo ten na początku to taki nijaki. Oczywiście moim zdaniem ; ) Proszę się tu nie obrażać. ;D
  5. Tak tak, zgadza sie. Tez to wyczytałam. ; (
  6. To jest Ankur, czy tylko mi się tak wydaję? To wspaniałe wieści, ciesze się, ze ma szansę wyzdrowieć :)
  7. Jak to któryś z psiaków, co ostatnio był adoptowany, to się domyślam co to za piernik :D Dziewczyny, a Maxik to tak mniej więcej ile waży? :)
  8. Wilczek, co ty musisz teraz znosić... Przecież , to dla mnie jest w ogóle nie pojęte jak po 2 czy 3 dniach można oddać psa, bo piszczy itp. Każda rodzina adoptując psa powinna wiedzieć, ze na zaaklimatyzowanie się takiego psa potrzeba nawet 2 tyg. jak nie więcej. Ja jestem domem tymczasowym, przyjmowałam różne psy, i te małe i te troszeczkę większe, i te z lękami, i te bez lęków. Pierwsze 4-5 dni nie wygladały nigdy kolorowo. Pies w nocy się kręcił, piszczał, nie potrafił znaleźć swojego miejsca, w ciagu dnia zdażało sie, ze pies chował się za drzwiami, pod krzesłami, bo nie chciał mieć, ze mą do czynienia. Psy nie myślą racjonalnie tak jak ludzie. One nie wiedzą co się dzieje, gdy nagle z miejsca pełnego psów i innych zwierząt nie wiadomo czemu muszą przenieść się do domu, gdzie jest nowe otoczenie, nowi ludzie, nowe zwierzeta, nowe zasady i muszą się do nich dostosować. Każdy pies jest inny niektóry przyzwyczaja się już pierwszego dnia, a niektóry potrzebuje znacznie wiecej czasu.I trzeba ten czas mu dać... Ja nie wiem dlaczego ludzie nie potrafią tego zrozumieć... Biedak, znów wróci do kojca...
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/225327-Zag%C5%82odzona-bokserka-kot-z-zaropia%C5%82ym-okiem-i-to-jeszcze-nie-wszystko...?p=18913612#post18913612[/url] -Bazarek.
  10. Dobra, zrobię ten bazarek dla nich. :) Potrzebna będzie pomoc w rozsyłaniu.
  11. Jak chcesz, można w sumie zrobić cegiełkowy bazarek dla nich.Każdy grosik się przyda. :) :)
  12. O mój Boże, co z bokserką? Da się ją uratować? Pytam się o nią, bo sama miałam boksera i jestem z tą rasą bardzo związana, bo wiem, ze są wspaniałe, kochane, mądre , czułe, i rodzinne. Jak można zwierzęta do takiego stanu doprowadzić, a ten kot! Skandal.! A te zwierzęta niczemu ani nikomu nie zawiniły.Dlaczego spotkał ich taki los...??
  13. [quote name='Kava']dziewczyneczki wspaniale tu z wami i psiami... wesolo, ciagle sie cos dobrego dzieje... jestescie zgrana grupka, zdecydowana i pelna energii i werwy... niedaleko od was jest przytulisko, ktore lezy mi bardzo na sercu... tam nie ma ani wolonariuszy ani regularnej pomocy ... jednososobowa obsluga przy czterdziestu psiakach... ale nie chce narzekac, bo i tam od czasu do czasu zagladaja ludzie... tylko ze za malo, za rzadko... chcialabym pomoc panu w adopcjach ale wateczek troche zaspany, cioteczki gdzies sie porozlatywaly... prosze was pomozcie mi ozywic watek.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/203336-Ostatni-przystanek-ps%C3%B3w-po-przej%C5%9Bciach-i-k%C5%82opoty-z-kas%C4%85[/url]... wniescie troszke waszego humoru i zywotnosci...[/QUOTE] Kochana nie martw się zaraz coś wymyślimy, żeby nie było nudno :)
  14. To wpadnij w wolny dzien do schroniska i odwiedź ich. :) Ja chyba w ten weekend znów przyjade do schroniska, ale nie jestem pewna .
  15. Dziwne, ja wchodziłam do Gucia dawałam mu jeść głaskałam go , i jakoś nie widziałam aby rzucał się do kogoś. :) A zdjęć nie dostałam.
  16. Rozumiem, chociaż tyle dobrego. :) Inga w końcu znajdzie dobry dom, trzeba tylko w to bardzo mocno wierzyć :)
  17. Wcześniej wyczytałam,że chciałaś zabrać ją do siebie w ramach DT. Czy nadal o tym myślisz, czy to już w ogóle nie wchodzi w grę? Zdążyłam zauważyć, ze bardzo często spędzasz z nią czas. Często widzę cię z nią na spacerku, z resztą wczoraj minęłyśmy się przy schronisku, jak wychodziłaś z Koką(chyba), a ja wracałam z innym psiakiem :)
  18. Dajcie mu szansę. Oby nie poszedł do uśpienia. Każdy pies potrzebuje pomocy. Może faktycznie robi to wszystko ze strachu? Jak duży jest ten pies? Miał styczność z innymi psiakami czy nie? :)
  19. To w takim razie , jak inaczej można jej pomóc, skoro ogłoszeniami zajęły się już inne osoby? :)
  20. Może pomóż Indze w inny sposób.? Na przykład porób ogłoszenia? ;)
  21. Może jakaś ciocia zechce pojechać do Holi i porobić jej nowe zdjecia? :) Ja póki co nie dam rady tam pojechać, ale jak tylko znajdę czas, wstąpie do Małych Braci ;)
  22. Inia, jest cudowna i z wyglądu i z charakteru. Też się dziwie , ze jeszcze nie znalazła domu :)
  23. Taco był na wybiegu(między domkami) puszczony z innymi psiakami :)
  24. A ma, ma :) Lola została zaadoptowana, to bazarek przeszedł na Szarego :) A co tam słychać u tych trochę większych psiaków? Nadii, Roko, Krówki,Ushy? I czy wiadomo coś więcej o waszej nowości- Inuk?
×
×
  • Create New...