Jump to content
Dogomania

Ewelinaaa

Deleted
  • Posts

    2045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelinaaa

  1. Już wysłałam zapytanie o dom tymczasowy do karmelci. Teraz czekajmy na odpowiedź :)
  2. A jakiego psiaka wybrała P. Patrycja? :) Powiedz, powiedz...
  3. [quote name='Basieńka1997']Ewelinaaa, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! :loveu:[/QUOTE] Nie ma za co dziękować,cała przyjemność po mojej stronie :smile: Zajmie mi to tylko kilka minut, a dzięki temu Axel może szybciej znaleźć nowy i kochający dom. ;-) [B]Jak obiecałam mini pakiecik dla Axelka:[/B] [url]http://tablica.pl/[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://ale.gratka.pl/[/url] [url]http://www.lento.pl/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.morusek.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/[/url]
  4. Dzieeeeeń dooooobry ciotki. :hand: Wspaniale rozwinął się ten wątek, w jeden dzień aż 5 stron :crazyeye: Blind ma wielkie szanse na wyjście ze schroniska,skoro tyle cioci jest zaangażowanych. Nie poddajmy się i walczy dalej!!! Blind także zasługuje na dobry, odpowiedzialny i pełen miłości dom. Wyciągniemy go , choćby nie wiem co! W opolskim schronisku przebywa również Thomas w typie ON także 10letni, niewidomy, i bezdomny.... Czy on też będzie miał szansę na lepsze życie??? http://schroniskowopolu.pl/thomas-2673/
  5. Z daleka od schroniskowych krat...
  6. Ależ on cudowny :) Jemu też trzeba porobić ogłoszenia ;) Chyba się za nie zabiorę, ale to dopiero jutro, zrobie mu taki mini pakiecik ;D
  7. Ja też mam u siebie psiaka na DT i to jeszcze chorego na Nużycę http://www.dogomania.pl/threads/224380-Trzy-miesi%C4%99czna-suczka-LOLA-do-adopcji. + drugiego swojego. Jakbym tylko miała mozliwości wzięcia takiego psa jak Blind, długo bym się nie zastanawiała : (
  8. Może znajdzie się dobra duszyczka, która zaoferuje biedakowi DT :)
  9. Mi on wcale nie wygląda na 10 lat. :) Pomogę w zaproszeniach ;)
  10. Ciężko jest znaleźć takiemu psu jak Blind Dom tymczasowy, a już nie mówiąc o stałym. Stary i ślepy... Jednak, życzę mu wszystkiego dobrego, i mam nadzieję, że uda się znaleźć dla niego chociażby ten DT Bezpośrednio nie miałam z nim kontaktu, tylko przechodziłam w schronisku obok jego boksu. Zatrzymałam się, i strasznie zrobiło mi się go żal. Siedział w brudnej od swoich odchodów klatce, nie ma co się temu dziwić... Ahhh, ; ( To smutne, że takie psy jak on mają marne szanse na adopcje...
  11. [quote name='Basieńka1997']Udało się! GONIA MA DOM! :loveu:[/QUOTE] O kurcze :D Wspaniała wiadomość, jeszcze mała Lala :)
  12. No nie, znów nam to robisz, ciekawe kto to będzie?:hmmmm: Jak sie zdanie zaczyna , to trzeba już je skończyć :eviltong::eviltong:
  13. Dziewczyny to wspaniałe wieści :sweetCyb::sweetCyb: Trzymamy mocno oba kciuki :) Jeszcze tylko mała Lala i będzie OK :happy1: [COLOR=magenta][B]A ja przy okazji zapraszam na mini bazarek poświęcony chorej 3miesięcznej LOLI :)[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/224477-Kolczyki-torebki-i-apaszki-dla-Pa%C5%84-do-31.03.2012!!-Zapraszaaaaaaaaaaaaamy-!-%29[/url] Serdecznie zapraszamy :) [IMG]http://i39.tinypic.com/2hp6q1l.jpg[/IMG] [COLOR=darkorchid][B] A to jej wątek na dogomanii :[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/224380-Trzy-miesi%C4%99czna-suczka-LOLA-do-adopcji[/url].
  14. Znam Blinda, widzialam go w opolskim schronisku. Straszny biedak z niego :(
  15. [url]http://tablica.pl/oferta/lala-w-typie-ratlerka-wciaz-szuka-domu-IDRyCB.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lala-w-typie-ratlerka-wciaz-bezdomna-W0QQAdIdZ362570618[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20773281_lala_w_typie_ratlerka_wciaz_bezdomna.html[/url] [url]http://gostyn.lento.pl/lala-w-typie-ratlerka-wciaz-bezdomna--,327629.html[/url] [url]http://www.ojej.pl/940696/Gosty%C5%84-Roczna-Lala-pilnie-szuka-domu.html[/url] kokosy.pl- czeka na aktywację [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51067,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosd2llbGtvcG9sc2tpZSxpbm5hLG1hs3kscDAuaHRtbA==.html[/url] [COLOR=black][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lala-w-typie-ratlerka-nadal-bezdomna-id38173.html[/URL] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/ok/[/url] - czeka na aktywację Na chwile obecną tyle , później postaram się utworzyć więcej :) [/COLOR]
  16. Tak , tak oczywiście, że prześle :) A Lala ma może więcej zdjęć?
  17. [CENTER][IMG]http://bieniow.w.interia.pl/ogloszenia.gif[/IMG] [/CENTER] [CENTER]Mogę kilka dla niej zrobić? :)[/CENTER]
  18. Witam Jestem z zaproszenia Mała bidulka z tej Loli, już pomagam rozsyłać zaproszenia na ten wątek:)
  19. Mucia też wygląda fajnie :) Zosieńka też jest super, z tego co czytałam :D
  20. On jest taki cudny, całkiem jak Anuszka . :lol: Mam słabość do terierowatych :loveu:
  21. Okej, może ktoś się odezwie...
  22. Jesteśmy po wizycie u weta. Wieści nie są zbyt fascynujące... Lola jest chora na [B]Nużycę[/B]... Potrzebujemy pieniążków na leczenie małej, ile ona jeszcze musi przejść... :( Utworzyłam dla niej mini bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224477-Kolczyki-torebki-i-apaszki-dla-Pa%C5%84-do-31.03.2012!!-Zapraszaaaaaaaaaaaaamy-!-%29?p=18813440#post18813440[/url] Teraz kazda pomoc sie liczy...
×
×
  • Create New...