[quote name='Maada']No z tym Miśkiem to też nie jest jeszcze pewne.. moja córka kombinuje... szuka natchnienia w Harrym Potterze.. już się boję ;)
Zaczęły się pierwsze schody.. dosłownie i w przenośni ;) Misiek nie chce wchodzić po schodach, boi się okropnie. Wnoszenie go na 2 piętro to niezła gimnastyka, waży na pewno ponad 15 kg. no nic.. będę go namawiać ;)
Druga sprawa - obsikuje trochę kąty. Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia? Czy kastracja to rozwiąże?[/QUOTE]
Z tymi schodami to ciekawe. Może ich po prostu nie zna ? Albo ktoś go z nich zrzucił ?
Co do obsikiwania - my mieliśmy podobny problem. Też mamy psiaka ze schronu. Pierwszy moment, to znakowanie
nowego terenu. Tak na wszelki wypadek spryskaliśmy miejsca, które piesek znaczył.
Po tygodniu przestał. Preparat nazywa się Repelex Plus - Laboratorium dr Seidla. Nie jest drogi a bardzo skuteczny.
Zapach cytrynowy, nie szkodliwy dla dzieci, dorosłych i zwierząt.