Wilczek już w nowym miejscu. W samochodzie trochę rozrabiał. Wymuldał mi szybę. Szlag mnie trafił :cool3:. Na miejscu obwąchał sobie cały teren i po chwili podreptał do przygotowanego specjalnie dla niego kojca - drewniany podest, ocieplana buda, kojec znacznie większych rozmiarów.
[IMG]http://i44.tinypic.com/15qrpsg.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/dg0v15.jpg[/IMG]