[quote name='TERESA BORCZ']sporo mne nie było, dt przeładowany na maksa wiec mam co robić ponad normę, stąd nieobecność, martwi mnie los suni i bardzo myślę jak tu pomóc, jak coś wymyślę to dam znać problem że nawet gdybym ją wzięła to na bardzo krótki czas intensywnej rekonwalescencji a co potem / mam za wiele rekonwalescentów/[/QUOTE]
Bardzo Prosimy ! Zależy nam na tym psiaku i też się głowimy jak mu pomóc !