[quote name='ihabe']Dziewczyna odżyła już dziś na 100% a nawet na 150%:-) Wpadła jej w oko Lusia i zaczepia ją jak sie da:-) Próbuje troszkę dominować nad Lusią, ale Lusia sobie nie pozwoli, toc to diablica i czort zwany u nas " Czarną Mambą" :-) Apetyt wraca do nowmy ale wybredne to to jest strasznie, kurczaczek tylko z małą ilością ryżu, warzywa na razie fee:-) Jutro idziemy do kontroli.[/QUOTE]
Same dobre wieści. Może Bunia w ogóle mało je i taki kurczaczek z małą ilością ryżu jej starcza.