[quote name='__Lara']Mazowszanko, ja bym powtórzyła to szczepienie. Mamy jakieś finanse jeszcze?[/QUOTE]
Oj cioteczko, nie czytasz postów...:)
Zamieszczając paragon z Lecznicy z Bielska, napisałam tu na dogo na wątku i na fb na wydarzeniu, że uregulowałam rachunek za sterylkę aborcyjną wraz z tygodniowym pobytem Lilki w Lecznicy dokładając ze swojej kasy brakujące 47,00.
Poza tym jesteśmy jeszcze winni w Punkcie za wykup Lilki 40,00, no i teraz 30,00 Mazowszance za szczepienie.
Tak więc sytuacja finansowa Lilki nie jest za ciekawa, jest na sporym minusie [COLOR=#ff0000]-117,00 [/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR]:razz: