Jump to content
Dogomania

mamakasi

Members
  • Posts

    298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamakasi

  1. Ja też trzymam palce za dom dla Mikusia!
  2. Myślę, że należy szukać właściciela w całej Warszawie, emeryci mogą korzystać bezpłatnie z komunikacji miejskiej i często jeżdżą po tańsze zakupy.
  3. Też bym chciała zobaczyć. Zdjęcia mogę obiecać w marcu jak będę w domu. Teraz my z małżem na obczyźnie, aparat z nami na okoliczność wycieczek. W weekendy uciekamy z pustego domu bo tęsknimy za Kasią i Słomką. Kasia ze Słomką w domu w Brwinowie gdzie są duże problemy z Internetem a to tylko 20 km od stolycy!! Pozdrawiamy cieplutko bo tu zima ale nie taka straszna.
  4. Witamy i my, gratulacje, domyślam się, że Tygrys to jeden z tych pięknych kotów.
  5. Dzień dobry! Banerek cudo, całuski dla siostrzyczki naszej Słomki i reszty stadka!
  6. [quote name='Nutusia']E tam, jamnik to nie pies - to JAMNIK! Trzecia sznurówka w moim życiu uczy mnie tego codziennie! ;)[/QUOTE] sznurówka.... hi hi różne słyszałam wyzwiska ale tego jeszcze nie
  7. [quote name='deer_1987']Moze ten temat pomoze? [url]http://www.dogomania.pl/threads/74179-Fotki-zmiana-regulaminu-obja%C5%9Bnienie-zmian-i-instukcje.Prosimy-o-zapoznanie-si%C4%99.?p=13844060&viewfull=1#post13844060[/url][/QUOTE] Dzień doberek i dziękuję!
  8. Z tego co mówił to cieczka może być między 4 a 6 miesiącem, chcemy się umówić na początek marca (wtedy będę tydzień w domu). To będzie 3 miesiące po szczeniakach.
  9. Dobry wieczór, dziękuję za przypomnienie, temat sterylizacji przerabiałam 10 lat temu więc trochę zapomniałam. Nasz wet zażyczył sobie aby umówić się miesiąc wcześniej. Zdjęcie próbowałam wkleić ale znowu nie wyszło, Słomkowe mam tylko dwa. Mam też naszą jamniorkę Figę; podobna była do Kreski ale nie z charakteru. Do nas też zbliża się zima ale na razie jeszcze plusowa temperatura i drzewa tu cały czas zielone. pozdrawiam cieplutko dogomaniaczki [IMG]http://http://www.dogomania.pl/site/gallery/getThumb/63523[/IMG]
  10. [quote name='Ellig']Cudnie, te znaczki pod nickiem to system sam generuje w zaleznosci od tego jak duzo postow, ktos napisal:) Pozdrawiam serdecznie Slomkowa Rodzinke!:)[/QUOTE] Też pozdrawiamy, dzięki za objaśnienia i za wypatrzenie Słomki serdeczności.
  11. Dzień doberek, u nas dzisiaj słońce i 7 stopni na plusie. Mam pytanie do doświadczonych ciotek: jak długo sunia dochodzi do siebie po sterylce?
  12. Tak avatarek, udało mi się umieścić, już się domyślam o co chodzi jutro znowu spróbuję.
  13. udało mi się tylko miniaturkę wsadzić, a to żółto czerwone pod nickiem to ilość zwierzaków?
  14. To ja z rewizytą, psiaki super futrzaki i świetne kociaki...
  15. Hello, a u nas dzisiaj lało, wydawało mi się, że wkleiłam zdjęcie ale nie ma
  16. [quote name='Nutusia']Kaczka... Jak to dobrze, że mam tak niedaleko do Brwinowa! :)[/QUOTE] zawsze serdecznie zapraszamy!
  17. Witam i dziękuję za miłe słowa! Właśnie przeczytałam cały wątek, łańcuszek zdarzeń i dobrych ciotek był po to aby Słomka trafiła do nas! Desperacja i tempo duże bo chcieliśmy się sunią nacieszyć. Nutusia ma szczęście, że dojechaliśmy do domu w nocy bo inaczej to byśmy w sobotę wydzwaniali, a tak to tylko w niedzielę pospać nie daliśmy. Towarzystwo będzie, obowiązkowo kot, jeszcze jedna psica, jeż no i może kaczka. Wiewiórki są u sąsiadów i wpadają do nas w gości. Teraz tęsknimy za sunią a ona już reaguje na swoje imię i coraz bardziej się rozkręca. Mizianki przekażemy
  18. [B]Pięknie dziękujemy[/B] wszystkim Ciotkom, które niańczyły. kochały, wspomagały finansowo i wyposażyły naszą Słomiankę. Nie oddamy jej nikomu bo jest już nasza. Postaramy się też o towarzystwo dla niej. Słomka jest bardzo grzeczna i taka kochana, nie umie bawić się zabawkami i piłeczką ale już się uczy. Śpi z Kasią swoją Paniusią i budzi ją rano jęzorkiem. Cały czas ma ogromny apetyt ale cwaniara woli gotowane jedzonko. Nie przepada za karmą i wszelkimi przysmakami i ciasteczkami. słomkowa rodzina
×
×
  • Create New...