trzymam kciuki jutro sobota wiec ta Pani ma przyjsc na rozmowe ,fotki cudowne widac ze Oskar zadomowiony i szczesliwy ,tak cos dodam od siebie nie wiem co o tym pomyslicie ale jak widze jaki on szczesliwy a wy chyba po relacjach w opisach o nim sadze ze tez ,to moze by zostal u was na stale , a on juz zadomowiony