Nie bedzie mnie dwa tyg ,mam nadzieje ze jak wroce bedzie jakas poprawa ,od marca podwoje wplate na Edka, zdrowiej piesku, dobrze ze na stare lata ma kanape pewnie nigdy nie mial
pewnie ze kurczak lepszy od tej granutalowej pulpy z jakis odpadow i nie wiadomo czego jeszcze ,moje nigdy suchego nie jedza jak gotowe to puszki z Lidla orlando a najczesciej gotujemy najtanszy ryz i kurczaka my rosolek pieski miesko oby wrocil do zdrowia
ojej niedobrze chyba byl ostatni dzwonek pewnie pierwszy raz w zyciu lezy na kanapie jak widze ale smutny mam nadzieje ze go nic nie boli kase wysle jeszcze dzis
niestety ludzie kupuja za ciezkie pieniadze rasowce sam widze po sasiadach na mnie jak idziemy na spacer ze swoimi dwoma schroniskowymi to niby chwala ze mamy serce itp ale ostatnio uslyszalem teorie ze schroniskowe sa spaczone psychicznie i jest z nimi klopot tacy sa ludzie musi byc ladny drogi na pokaz dlatego tak ciezko znalesc dom .Chodowle maja pozamawiane szczeniaki na dlugi czas naprzod dziwne to polskie spoleczenstwo