Jump to content
Dogomania

Bijou181

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

About Bijou181

 • Rank
  Advanced Member
 1. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  Gdzie w Warszawie mogę kupić Azodyl? Ew. może ktoś z Was miałby do odsprzedania niewielką ilość na próbę ( nie wiem czy mój pies będzie chciał to jeść... :/ )
 2. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  NexGard- to mi wet proponuje.. do tej pory też spot on. Ale chciałabym się dowiedzieć jak Wy zabezpieczacie swoje psy :)
 3. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  A ja z innej beczki :) Jak zabezpieczacie swoje "nerkowce" przed kleszczami ??
 4. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  Moja wet też pochwaliła skład Pronofera, stosujemy już od ponad tygodnia. Łatwo się aplikuje i co ważne psu bardzo smakuje. Poprawił się apetyt, za miesiąc zobaczymy jakie wyniki krwii będą.
 5. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  Gdzie można kupić Pronefra ???????  
 6. Bijou181

  Oddam/wymienię

  Czy aktualne ??? Nie mogę wysłać PW
 7. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

    Bo ja wiem czy  taki wybitny z niej specjalista, są różne opinie.. Bardzo mało dowiedziałam się będąc na wizycie (drogiej jak cholera swoją drogą!!) . Moim zdaniem nie ma odpowiedniej wiedzy jak prowadzić psa z problemem nerkowym, jak go karmić przede wszystkim :( :(
 8. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  A mi dr Neska mówiła, że nie wierzy w działanie Rubenalu.. i że w naszym przypadku wystarczy podawanie żurawiny. Podaję, ale świeżą.. nie suszoną i karmelizowaną w dodatku. Czy ktoś z Was stosował/stosuje wody dla ludzi z problemami nerkowymi ? ;)
 9. Bijou181

  lukulus

  KapustaPusta Lukullus puszki robione są w Niemczech, ale gdzie dokładnie musiała bym spojrzeć. Wziełam zestaw próbny dla swoich psów, była jakaś cena promocyjna.. no ale to nie jest to czym chciałabym psy karmić. W tym przypadku cena = jakość, w puszcze jest coś na maxa zmielonego plus ryż, albo ziemniaki. Sama konsystencja mielonki jest bardzo gęsta, zapach średni.. Smakowitość też. Z puszek kupuję Herrmanns'a i bez porównania :)
 10. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  Białka jest 10-13 % w zależności od rodzaju mięsa, poza tym to jest dobrej jakości mięso ,a nie odpady. Najważniejsze dla nerkowca i tak jest niska zawartosc fosforu i wapnia, a te puszki mają bardzo niski procent. Dodawane są mielone skorupki jaj, co daje dodatkowo naturalny węglan wapnia- bardzo ważny dla psów z problemami nerkowymi.. O Terra Canis dowiedziałam się z forum kociego, gdzie poruszony był temat chorych nerek u kotów. Bardzo sobie je chwalili. Dobrze, że jest odpowiednik dla psów ;) Są też BIO puszki z Hermman's ale ich jeszcze nie próbowałam, też skład mają fajny. Ale trzeba dopytac o zawartosc fosforu.
 11. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  [quote name='Maghda']Szamanko, jasne - rozpiszę Ci wszystko i wyślę wiadomość jak tylko ogarnę się ze swoimi obowiązkami.[/QUOTE] Ja też bym poprosiła o takie przepisy :) Czy ktoś z Was korzystał może z gotowych puszek Terra Canis ? Bardzo polecane są dla kotów z problemami nerkowymi ( [B]wapń i fosfor w optymalnym stosunku 1,3 : 1,0[/B] ) . Jest odpowiednik oczywiście dla psów, skład mają fajny i dużo smaków do wyboru. Co sądzicie ?
 12. Bijou181

  "Hodowla" MOGADOR - uważajcie!

  [quote name='gryf80']Ja ze swojej strony moge polecic hodowle stellanova[/QUOTE] Stellanova ?? :) Przepraszam, wystarczy wygooglowac sobie nazwę tej hodowli i poczytac co się działo/dzieje.. O psach "znikających" z hodowli również.
 13. Bijou181

  KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?

  A co sądzicie o suplementacji dla dysplastycznych nerek ? Np. Ipaktine?
 14. Bijou181

  Z czego robicie podkład w kojcu dla szczeniąt?

  Ja kupowałam dry bedy tutaj ( czesto maja promocje -50%) :D [URL="http://www.4dogcat.pl/"][B][U]4dog cat . pl [/U][/B][/URL], podkłady na matopat24 . pl. [URL="http://www.4dogcat.pl/"] [/URL]
 15. Bijou181

  "Hodowla" MOGADOR - uważajcie!

  Ależ to nie jest hodowla a pseudohodowla, nie sprawdziłaś przed wizytą pod jaką organizacją hoduje owa Pani? I czego się spodziewałaś w cenie 850zł. ? Bo nie bardzo rozumiem.. rasowy - rodowodowy cavalier kosztuje znacznie więcej... Warto pytac o badania rodziców, bo cavaliery zdrową rasą nie są.. Zastanów się na czym hodowca musi oszczedzac, aby sprzedac Ci za takie pieniadze szczenie.
×