Jump to content
Dogomania

mira145

Members
  • Posts

    757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mira145

  1. Kopi dołek do domu!?!?:crazyeye: Będę buuuuuceć!Dziś kupiłam mu nową smycz i szelki i adresatkę i poduszkę do spania i kocyk i misia.Przed wyjazdem go wykąpię bo i tak jeszcze wykopie 1000 dołów:diabloti: i wypływa się w oczku wodnym :evil_lol:! [LIST] [*] [/LIST]
  2. Hahaaa!Wszystko wiem !Dalej jesteś baaardzo kochany nawet jak zjadłeś kabel od tv :o)!!!1
  3. A Borysek znajdzie swój domek bo jest prze kochany.Jego ulubioną zabawą jest puszczanie piłki ze schodów a ostatnio był to ziemniak:lol:.Zabiera nam różne rzeczy a potem chodzimy i szukamy a ten łotr patrzy niewinnymi oczami,że to niby nie on.Potrafi już sam wejść do mnie na łóżko i prosi o przytulenie po czym wraca na swoją podusie.Swoimi smutnymi oczami:roll: powala mnie na kolana - tak zdobył moje serce:loveu:.
  4. [quote name='emilia2280']Dzis Elunia odwalila (tzn w pozytywnym sensie :smile: dwie wizyty przedadopcyjne i obydwie szczésliwie. Zeby szczéscia bylo malo, Jaaga sprawdzila dom dla dwóch kolejnych (Luna i Maks), które pojadá razem do 1 domu :smile: Huraaaaaaaaaa! Zostal nam teraz Borysek nastépny do wydania, reszta juz chyba zostanie na zawsze hahaaaaaaaa![/QUOTE] Tylko NIE NA ZAWSZEEEE!!!!:OOO
  5. [quote name='emilia2280']hihi, juz wszystkie adopcyjne spaniele rozdalysmy, zostal nam 1 na 3 lapkach. No i 2 rude potffory zébate ;/ i jeden duuzy sleputek Nero. ja chyba juz z nimi zostane na zawsze :OO[/QUOTE] To ja mam też zostać z nimi na zawsze:O) ?!O nie!Jedziemy do okulisty robimy okularki i piękny śleputek będzie miał domek!A zębaty Biszkopt chyba pojedzie do Tolka głupolka :)
  6. [quote name='emilia2280']hahaaaaaaa, a sraki ze szczéscia nie dostal po tym obzarstwie? ;pp[/QUOTE] Miś jest dobrze wychowany!Jeśli nawet to nikt nie widział :)!
  7. Miś Kadetto wita w niedzielny zamglony poranek :lol:
  8. Dolar znów szuka domku:shake:!!! [LIST] [*] [/LIST]
  9. Dziś przyjechała rodzinka z Sędziszowa po maluszka Czarki z lasu.No i zostały trzy sunie i jeden chłopak. Bardzo WAM dziękuję za ogłoszenia:Rose:!
  10. Hmmm...to co piękne szybko mija...Ciocia Nicol była !!!:multi:Miś chyba poznał Ncoil bo myziaków nie było końca:)! Obżarł się tak kiełbasy ,że usypiał w fotelu patrząc na ciocie:)Smaczki od Nicol dałam na noc i jeszcze zostało;).Ciociu Nicol kiedy znów przyjedziesz?
  11. [quote name='wellington']Wlasnie przeczytalam na fb ze Dolar w Dreznie jest w dt a nie w ds - tak przynajmniej podaje [URL]http://forum.sosdalmatynczyki.pl/viewtopic.php?f=54&t=1431[/URL] [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fimg37.imageshack.us%2Fimg37%2F5606%2Fdalmatynczykdolarwdtwdr.png&h=jAQGiRosL"]http://img37.imageshack.us/img37/5606/dalmatynczykdolarwdtwdr.png[/URL][/QUOTE] Coooo!?nie,nie wierzę :(!!
  12. Cudo Kadetto,ma jutro odwiedziny.więc zmykamy spać.Dobrej nocki ciotunie Michola :scream_3:!:evil_lol:.
  13. [quote name='Marycha35']Dziewczynki a to na kolana mnie powaliło!!!! [INDENT] [IMG]http://s17.postimage.org/u8t4ipgtb/Zdj_cie3271.jpg[/IMG] [/INDENT] [/QUOTE] MNIE TEŻ !!! :o)
  14. [quote name='iwoniam']dobre wiadomości - to choć tyle. Gdyby się znów mocno wystraszył - przykucnij obok niego i nie ciągnij - wiem, że to nie łatwe, ale działa. Mam ślepego pieska w domu..- też z tej mordowni....[/QUOTE] Dzięki serdeczne za radę!Kiedy jestem obok i mowie do niego a jednocześnie głaszcze wiem ,że czuje się bezpiecznie.Lecz kiedy odchodzę widzę jak się denerwuje i najlepiej jakbym była cały czas z nim.Poznaje mój głos wtedy szczeka :) tak samo jak jadę autem wie ,że to ja :)
  15. Borysek jest bardzo mądrym pieskiem.Rozstanie z nim będzie bardzo trudne:-( ,ale czas aby poszedł do prawdziwego domku.
  16. Lucky,trzymam kciuki:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: za Ciebie piesku ale kiedy wyjedziesz z hoteliku,będzie mi Ciebie brakowało:placz:!zostaną tylko doły...:angryy:
  17. Lucky nadal czeka aby ktoś pokochał go na zawsze:-( a jest fantastycznym,miłym psiakiem i da wiele radości swojemu Panu:diabloti:
  18. Kochany Borysek pozdrawia:bye:!
  19. I co tam nowego u Ciebie Morisku?;)
  20. Dziś deszczowy dzień,więc Msio patrzył na świat z kosza i nawet szczekać mu się nie chciało:roll:.Jutro ma być słonko więc zabieram Misia na grzyby;).
  21. Nero poznał swoje miejsce-ma boks,który jest otwarty cały czas i spory wybieg.Początek był ciężki i dla niego i dla mnie widząc jak się potyka o wszystko:-(.Jedyny problem-nie wchodzi do budy:shake:. Kiedy zabrałam Nerusia do weta,w pewnym momencie wystraszył się jadącego obok nas auta:cool3: i z trudem go uspokoiłam. Poznaje mój głos i uwielbia jak się jest przy nim.Zero agresji:loveu:.
  22. Borysek to prze cudak:evil_lol: !Dziś jak zobaczył ,że się ubieram przyniósł w zębach smycz i on też jedzie ze mną!Kiedyś synowi przyniósł buty ,które zostawił w przed pokoju,najpierw jednego a potem pobiegł po drugiego:evil_lol:!Auta mogę nie zamykać i tak nikogo nie puści:eviltong: i czeka cierpliwie.Szczeka bo szczeka ,lecz po poznaniu kogoś bliżej merda wesoło ogonkiem i zachęca do zabawy. Jedyna wada nie lubi psów:shake: no ale Misia lubi -taki z niego cudak!
  23. Miś ma się bardzo dobrze!I wszystkim śle całuski!:kiss_2::kiss_2::kiss_2:A w czwartek ma odwiedzić Misia ciocia Nicol:multi:!!!
  24. [quote name='Jaaga']A ten transport na Śląsk, o którym była mowa? Do Wandy to pewnie Andrzej zgodziłby się małe przewieźć. Co prawda dopiero kupilismy auto i musi wszystko pozałatwiac, ale pewnie jakoś dałoby sie. Fajnie, jakby maluchy trafiły do Wandy. Może jeszcze dałaby się na jakiegoś kociaka skusić :evil_lol:. Cziłki nikt nie chce, bo to są wredne psy :eviltong:. Mam dwie, więc wiem, co mówię ;).[/QUOTE] Ja też się ucieszę jak małe pojadą :) a może pocztą na ten Śląsk jak transportu nie ma :( Dziś je zaszczepiłam.Wszystkie mają ADHD, ich mama też:)
×
×
  • Create New...