mira145
Members-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mira145
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Savahna, a gdzie Ona to napisała??? Bo widzę dopiero w tym cytacie:crazyeye:. Gdyby znalazł sie transport na Śląsk, mogłaby tam pojechac do dt szczeniaczka z rury i dwie sunie od Miry. Dt by juz później szukało domu, bo po wydanej tymczasowiczce ma jeszczce sporo telefonów.[/QUOTE] Byłoby super,że chociaż o dwie mniej bo nie mogę ich ogarnąć:)w poniedziałek przyjedzie wet. na szczepienie szczeniaków ich matki Czarki i Kropki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Tak, pani juz przysłała maila,że sunia juz zjadła i leży na kanapie, bardzo przylgnęła do córeczki. Mam nadzieję,że z córeczki cos nie wylezie po jakims czasie:cool3:.[/QUOTE] Dzięki za dobre wieści!Mogę spać spokojnie, -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']mira, a zdjęcie?[/QUOTE] Nie mogłam jej zrobić jak siedziała smutna w bagażniku w klatce :( Zrobiłam tuż przed wyjazdem ale kom. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.da ,dziękuję za odstąpienie mięchola dla moich 5 potFFForów! Dziś odjechała z hoteliku Fionka.Rozstania są zawsze ciężkie:-( ale myślę ,że w nowym domu dostanie duuużo miłości. Na nową drogę pojechała ze swoim legowiskiem a szelki i smycz dostała od mojej mamy Fionka!Wszystkiego dobrego w nowej rodzinie!!! -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
I Borysek egoista-lubi być sam i nie dzielić się miłością :pBaaardzo pokocha swojego pana! -
2 trzésidupki z Klembowa - Lili i Bakus na drodze do normalnosci.
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
O nieee! To małe psiaczki wieśniaczki!:evil_lol:Są urocze i biedniusie:-(widać ,że nie jedno już przeżyły w życiu:shake: -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Borysek ma się super! Uwielbia bawić się z Dorą,która przyjechała razem z nim:evil_lol:.Nie lubi swojego Lucka spaniela ,ale innych obcych psów też.Kocha jazdę autem i jak zobaczy kluczyki od samochodu jest gotowy do drogi :)To wielki pieszczoch i przytulak:0)Nie śpi na łóżku,ale nad ranem przychodzi ,podnosi przednią łapkę i udaje ,że mu zimno:cały się trzęsie.Na początku myślałam ,że chory a tu d..a:)oszust:diabloti:!Bo kiedy wejdzie pod kołdrę-zasypia z wyciągniętymi do góry łapkami i sapie:mad: drań!!:mad:! -
Ciotunie Micholka!Miś ,życzy kolorowych snów!!!:sleeping::sleeping:;)
-
PRZEPRASZAM ZA NIE WYSŁANIE FAKTURY:modla: JEZDZI ZE MNĄ OD TYGODNIA W TOREBCE-JUTRO Z RAŃCA GNAM NA POCZTĘ!!!
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za karmę dla 5 szczeniaków Borkowiaków!Zjadły mi już kosz z wikliny i moje gumiaki:x!Pełzają wszędzie-ratuuunku,gdzie te domki dla tych potworów!!!:help1::help1::help1: -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Borysek jednak musi troszku poczekać na swój domek:shake: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mira145 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czarka z Borkowskiego lasu ma 3dziewczyny i 2chłopców!Mają ok.2miesięcy i są odrobaczone a po niedzieli jak uda mi się zebrać wszystkie zawioze na szczepienie.Bardzo Was prosze o szybką pomoc w szukaniu domków bo mi się toto wszędzie rozłazi:diabloti: -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Lucky-kopidołek jest pięęękny!:evil_lol: -
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']tez slyszalam o Espumisan :) Podaj jej Mireczko a ja zwrócé koszt. A Pumy - kastorowej czarnej Mamby nie widzé ;p[/QUOTE] DOBRA!Espumisan mam w domu-Dora duuużo je i wsystko jak moja Lolka :( -
A w Kielcach cały dzień leje:shake:A Miś z Luckyim siedzi w koszu na tarasie i ani myśli wejść do chałupy:mad::evil_lol:
-
[quote name='Marycha35']Izuś coś w tym jest. Gadałam o nim na uczelni ostatnio, z tą koleżanką od radia. Czekaliśmy na zajęcia, ja dość głośno mówię, nakręciłam się, bo temat mi bliski;), inni się dołączyli. Całą historię Misia opowiedziałam, że go chcieli zabić, jaki był problem z DT, potem jaja z AtaK i na końcu jak mu teraz dobrze, jaki jest grzeczny, zdrowy, zadbany i w tym momencie zainteresowanie zmalało!!! Chyba musimy podkolorować coś...[/QUOTE] Kurcze,trzeba ,trzeba coś ubarwić...:) najlepiej dobry koniec....i wszyscy żyli długo i szczęśliwie....:)
-
Micholek przesyła buziole:kiss_2::kiss_2:
-
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Domek dla Boryska!:multi:Super,że nie zasiedzi się w hoteliku bo i tak ciężko będzie mi się z nim rozstać:shake:On jest taki słodki:loveu: -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Ewelinka_m,zdjęcia superowe:multi:!Borysek cudaczek piękny:loveu:! -
Miś wita ciotunie w piękny niedzielny poranek i zaprasza na spacer w sosnowym lesie r:bye::eviltong:
-
Do Kadeta przyjechał nowy kolega-niewidomy Nero-Kropek :-(Ciekawe czy Micholek zaprzyjazni się z nim jak z dalmatem Dolarem?Teraz Kropek jest na kwarantannie.:)
-
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Borysek rozpieszczony mały mój piesio zaczyna rządzic:diabloti:.Nie lubi Luckya i kotów.Zjada innym z misek i ma w nosie dzielić się z innymi.Gdzie ja tam Borysek:loveu:.Ale nie śpi w łóżku lecz najczęściej na zimnej podłodze-dziwne. -
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Dorcia pięknie pokona płot na wysokości 1,50:evil_lol: i nie pomaga mowienie że dziewczynkom nie wypada.Dużo je a potem chodzi i puszcza śmierdzace bąki:diabloti:.Śpi dalej na łóżku i ma w ... moje zakazy:mad:A I BARDZO LUBI SIĘ PRYTULAĆ!Nie lubi kotów ale koty jej też;)