mira145
Members-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mira145
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Jak nie spadnie śnieg, to Lucky przekopie mi cały ogród:evil_lol:!Nauczył kopania Lolkę:diabloti:!Mój trawnik wygląda jak po wybuchu atomowym:placz:!Pomocy!:roll: -
Fido - 7 mies. cocker spaniel juz u siebie w domku z kotem!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Piękny Morisku:loveu:,ale masz szczęście mieć tak wyrozumiałego pana i jego rodzinke!Może zostaw już to czytanie i zabierz się za gotowanie:evil_lol:? I znów mimo, że jestem bardzo zmęczona -uśmiecham się na Twoim wątku Morisku:) - dodajesz mi sil do tego co robie.:) -
Micholek po spaceru padnięty śpi.Lucky nauczył go pływać w oczku wodnym:)Dobrej nocki!
-
Nicol!!!Czy Ty też na bezludziu odpoczywasz?8) Pozdro dla CIOTECZEK od Kadeta!!!i buziole!:buzi:
-
[quote name='Iljova']Witam w piątkowy ranek :-) Życzę wspaniałego dnia i weekendu Mnie przez weekend nie będzie, bo wyjeżdżam na odludzie :)[/QUOTE] A gdzie takie miejsce w Polsce!:)?Miłego odpoczynku bez ludzia!!!Całuski od Micholka!
-
Kadecik już śpi w swoim fotelu a obok w fotelu zasnął Lucky:sleep2::sleep2: i Wam życzymy kolorowych snow:sleeping:
-
Nooo i nie chwal dnia pred zachodem słońca!!!U nas leje!!!:(
-
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Borysek miał kastracje 25.09.Dziś byliśmy na kontroli-wszystko ok-Borysek odzyskuje siły:) -
Kadecik Michałowski wita Panie:multi:!Wczoraj wysiadłam -mam dwie sunie po ster. i spaniela Boryska po kastr.więc swiat krecił sie w okół nich-sorki! Miś nie zaprzyjaznił się z zadnym psem tak jak z Dolarem i ubolewam nad nim,że mu brak Dolara:(Owszem bawi się z Luckyiem,Dorą (niby spaniele;))ale to nie to. takie życie!Na Dolara watku ukazały się zdjęcia z jego nowgo domku i tyle.Myślę,że mu tam dobrze-wierze w to. Dziś ładny dzień więc zaraz biegniemy z Micholkiem w sosnowy las,nabrać sił czego i wam życzymy:)
-
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Dorcia:kciuki::kciuki:;)!!! -
ADELE - Prawie KOTKA BENGALSKA -JUŻ W DOMKU!
mira145 replied to Agucha's topic in Kotki już w nowych domach
Micholek Kadecik melduje się u kituni Adelci i trzyma kciuki :kciuki::kciuki: -
No to Kadecik już w swoim fotelu nim zasnie, skoczy na watek Adelki:)
-
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Oooo!Borysek na imprezie był wspaniały!Przytulany i głaskany przez małe dziewczynki -wszystko wytrzymał!Aż sama patrzyłam kiedy kogoś capnie a tu nic!Zero agresji!!!Czekamy na zdjęcia Ewelinki;) -
Micholek Kadecik wita i życzy wszystkim słoneczka:lol:
-
Aaahahahaaa!Poczucie:razz:;) humoru Was nie opuszcza:evil_lol:A Kadet jak zwykle przesyła buziole:kiss_2:
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Lucky,kiedy dlugo mnie nie widzi wita takim szczęśliwym śpiewajacym wyciem a przy:evil_lol: tym skacze na łapkach i biega jak oszalały:)Jedyną wadą jaką posiada to jest kopanie dołów-może macie jakis przepis,żeby tego nie robił??? :):-( -
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
A Dorcia o niczym nie wie i smacznie śpi:sleep2:,a o czym śni? -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Borysek ma sie dobrze :)Dziś go wykąpalam i teraz ładnie pachnie.Przy kąpieli grzeczny a omatulony ręczniki usnął.Jutro zabieram go na imprezę-zostań bratem a nie katem dla swojego psa. Jego oczy są zawsze smutne...co widac na zdjęciach. -
[quote name='Marycha35']Dzięki Olu serdeczne i do zoba na uczelni już wkrótce;) Edit: Dziewczynki jestem jeszcze u rodziców i mam dostęp do tele satelitarnej, oglądałam więc ostatnio program cykliczny na Animal Palnet o Policji dla Zwierząt (PDZ). I zamarzyło mi się coś takiego u nas:) Pełna współpraca z Policją normalną, sądy działające jak trzeba i najważniejsze - setki ocalonych zwierząt, które trafiają do siedziby PDZ, tam dochodzą do siebie i potem lądują w dobrych, sprawdzanych domkach:) Czemu u nas takiej jednostki nie ma????? Do prostytutki nędzy![/QUOTE] Może za parę lat...Twoje marzenia się spłenią:)A dziś ach...
-
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za nowy domek Dorci:kciuki::kciuki: -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Dziś zabrałam Boryska do miasta.Oj,jak się cieszył,że jedzie autem:evil_lol: -
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Dziekujé Mireczko za tak wspanialá opieké nad tym cudaczkiem kochanym. Dolicz mi proszé te oczka z wizytá, chyba ze wet dopisze to do faktury za kastracjé z odpowiednim opisem?[/QUOTE] Wet. kropelki dopisze do fakt. za kastr.Juz jest z oczkami dobrze ale samo zakrapianie to Borys jest wierci:evil_lol: pięta i wszędzie mu kropne tylko nie do oczka:cool1:. -
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Dorcia jest spokojną i grzeczną sunia.Lubi duzo przebywać w domu i nie ukrywam spać na łożku :)Zamknięta sama w pokoju nie wyje tylko smacznie śpi :)Zachowuje czystość nawet kiedy wstaje dopiero o 9tej :eviltong:a potem znów idzie spać:eviltong:.Zgadza się ze wszystkimi psami. Nie lubi kotów ale może przy mojej kocicy jej to przejdzie,bo kotka Ryśka nie jednego psa sprowadziła na ziemię:evil_lol: -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Lucky ma się dobrze-śpiewa jak w operze,zbiera i nosi kamienia,kopie doły,pływa w oczku wodnymi, lubi patrzeć na kota godzinami nim go pogoni-oczywiście jak kot będzie uciekał:)no i powoli dogaduje sie z Misiem;) -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
mira145 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia']również z ciekawością czekam na zdjęcia[/QUOTE] Rudzia,zapomniałas o Luckyim?