Jump to content
Dogomania

mira145

Members
  • Posts

    757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mira145

  1. [quote name='emilia2280']Dziékujemy Mireczko za podrzucenie Lucky'ego. Nie pisalam, ale dzialamy z ogloszeniamy mocno - wyrózniam go na kilku portalach maksymalnie, nie pytaj ile bulé za ogloszenia naszych klapouchych ;ppp[/QUOTE] Powinnas mieć ulgę w ogłoszeniach:)I nie pytam lepiej będzie dla mojego serca żyć w niepewności.
  2. Pozdrowionka od Micholka:hand:
  3. [quote name='emilia2280']mam nadziejé ze w zamian odebral sobie od Boryska jedzenie ;pp[/QUOTE] Haha!Tak, pobiegł do miski Boryska i zobaczył dno:)Ale spoko.Michol dostał drugą porcję:)
  4. Lucky pozdrawia:bye: i jest zdumiony jakie pustki na jego wątku:look3: Hej!Gdzie cioteczki Luckyiego:niewiem:?!
  5. Dziś byłam z Boryskiem u weta.Ma zapalenie spojówek i trzeba zakrapiać oczka- Gentamicin WZF 0,3-VET.Borysek chętnie pokazywał swoją amputowaną łapkę i jest ok.W przyszłym tygodniu jedziemy na kastrację.Jest nadal kochany i nie odstępuje mnie na krok ,ale nie lubi spać na łóżku tylko w swoim legowisku :)W nocy sprawdza czy jestem swym wilgotnym noskiem i kladzie się ponownie spać:evil_lol:
  6. Kadecik Michałowski wita i całuski przesyła:B-fly:!Miś ma znów nowych kolegów,z którymi żyje w zgodzie.Dziś oddał swoją porcję ryżu z kurczakiem dla nowego kolegi spaniela Boryska-trójłapka :fadein: P.S.Kadecik przesyła specjalne całuski dla cioci Nicol:calus:
  7. Zakochałam się w Borysku:loveu:.Jest taki słodki i moje zwierzaki też go lubią.Dziś Misio odstąpił mu miche z ryżem kurakowym-co dziwne bo Michol zawsze warczy ostrzegawczo przy jedzeniu.Lolka pozwoliła aby razem z Dorką spał na drugiej połowie pokoju :) A dziś po mału obciełam Boryskowi te cięzkie uchole-zostałam za to wylizana:eviltong:
  8. :crazyeye:Tolek wygląda jak beczka! I jest piękny:evil_lol: :)No to trzymam kciuki za domek:multi:
  9. [quote name='emilia2280']ototo chodzilo! portret twarzowy :)[/QUOTE] Ech!Emi,-portret twarzowy! z uciętym fiurkiem?!:p No nie powiem o tym Michowi.
  10. [quote name='Marycha35']Posprzątałam trochę w pierwszym poście naszego wątku. Izula:) załatwiła dodatkowe miejsce, więc historię Misia przeniosłam do postu nr 5. Jest chyba bardziej czytelnie teraz, nie ma takiego tłoku. Leje jak jasna cholera w Łodzi, mam nadzieję, że u Ciebie Mireczko ładniej:)[/QUOTE] Eee...tam u mnie pod Łysicą też leje.Psy pochowaly się ze mna w salonie i przy kominku grzejemy dupki:)
  11. Dorcia już spokojnie śpi na moim łóżku:sleep2:.Czego i Wam życzę;)
  12. :roflt:Ooo!:)jak miło na tym wątku DORUNI,gdyby nie ta cieczka:razz:
  13. [quote name='emilia2280']dziékujemy za relacje mireczko. Cudowne mauupiátko, tu zdjécia od mireczki: Album zdjéc boryska, najnowsze z dzisiejszá datá: [url]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/borysekzlomzy?authkey=gv1srgcpbx4yvckfvb6ae[/url]# i na zachété do obejrzenia albumu: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ivo-s2yfpn0/ufhx0ykeezi/aaaaaaaaq50/8lx3gj162du/s640/zdjęcie3012.jpg[/img] taki jestem cukiereczek :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nisymjj29fm/ufhx2xuir4i/aaaaaaaaq6s/ebbxwu5dyzi/s640/zdjęcie3033.jpg[/img][/quote] ale jestem piękny :)
  14. No,jestem!Sorki,ale mam duzo pracy ze zwierzakami!Borysek cudowny:Dog_run:!Mowie ,że to taka mala czarna ,kochana, biedna,przytulna,smutna ,grzeczna,małpeczka,która pragnie miłości!Nie odstępuje mnie na krok.Śpi przy łóżku na kołderce.Z innymi psami nawiazuje kontakt ale gryzaki dostaje jak jest sam,żeby się nie złościł ,że któryś z psów mu zabierze :)Jazda autem nie sprawia problemu,na smyczy ciekawy świata chce wszystko zwiedzać w jednej chwili.W domu zachowuje czystość.W pierwszą noc tylko zaliczył wpadkę :)ale to normalne-stres nowe miejsce.Zdjęcia w drodze:)
  15. Mogę tylko trzymać kciuki za domki dla maluszków:kciuki::kciuki:.Są śliczne!
  16. :loveu::loveu:Oooooo nie!!!Co za piękne zakończenie dnia:):)!Morisku!Jesteś w czepku urodzony:loveu::Cool!:
  17. [quote name='Iljova']Może najlepiej to które Marysia zacytowała wyżej kilka postów tak słodko i błagalnie patrzy i te klapnięte uszka O te mi chodziło [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TJvfdVpm_ms/UEzcJWxyIbI/AAAAAAAAKNw/nQ_BERMUKnE/s144/2afb0451.jpg[/IMG][/QUOTE] A tu jest Miś naj...:)
  18. Misiu ma nowych kolegów Dore i spaniela trójłapka Boryska-już razem ganiali:)
  19. No to Borysek juz w hoteliku śpi w pokoju razem z Lolką moją spanielką:)Bardzo pragnie przytulania.Ale...kiedy dostał smaczka nie zjadł go tylko pilnował i warczał-niestety musiałam zabrać bo robiło sie groznie.Tak samo z moimi trepkami-pilnuje i warczy- zabrałam i Borysek znów zrobił grzeczną minkę .
  20. Dorka i Borysek już w hoteliku:)Moje psy przyjęły nowych gości z zaciekawieniem i obeszło się bez złości i szczekania -a więc pierwsze lody przełamane!Teraz Dorka śpi w salonie z Fionką,Miśkiem i Lucky:)Borysek śpi z Lolką moją spanielką:)
  21. Kadecik Michołowski wita w słoneczny wrześniwy dzień i życzy miłego poniedzialku!:bye:
  22. Nie Pipi,tak jak powiedziała Emi-Dora będzie mieszkać w domu :)Borysek też i limit hotelowy mam wyczerpany:)Czekam na gości!
  23. No to hotelik czeka na nowych gości:)
  24. Zdjęcia piękności:-o!Dobrze ,że nie widać jak Lucky kopie doły i nosi kamienie:mad::eviltong:.Mozna polecać tym którzy budują dom-mieli:evil_lol:by pomocnika!
  25. Dora i Borys- wyglada na to ,że do mojego hoteliku zawitają super fajowe psiaki !:multi:
×
×
  • Create New...