Jump to content
Dogomania

mira145

Members
  • Posts

    757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mira145

  1. [quote name='erka']Savahna, a gdzie Ona to napisała??? Bo widzę dopiero w tym cytacie:crazyeye:. Gdyby znalazł sie transport na Śląsk, mogłaby tam pojechac do dt szczeniaczka z rury i dwie sunie od Miry. Dt by juz później szukało domu, bo po wydanej tymczasowiczce ma jeszczce sporo telefonów.[/QUOTE] Byłoby super,że chociaż o dwie mniej bo nie mogę ich ogarnąć:)w poniedziałek przyjedzie wet. na szczepienie szczeniaków ich matki Czarki i Kropki.
  2. [quote name='erka']Tak, pani juz przysłała maila,że sunia juz zjadła i leży na kanapie, bardzo przylgnęła do córeczki. Mam nadzieję,że z córeczki cos nie wylezie po jakims czasie:cool3:.[/QUOTE] Dzięki za dobre wieści!Mogę spać spokojnie,
  3. [quote name='wegielkowa']mira, a zdjęcie?[/QUOTE] Nie mogłam jej zrobić jak siedziała smutna w bagażniku w klatce :( Zrobiłam tuż przed wyjazdem ale kom.
  4. Mag.da ,dziękuję za odstąpienie mięchola dla moich 5 potFFForów! Dziś odjechała z hoteliku Fionka.Rozstania są zawsze ciężkie:-( ale myślę ,że w nowym domu dostanie duuużo miłości. Na nową drogę pojechała ze swoim legowiskiem a szelki i smycz dostała od mojej mamy Fionka!Wszystkiego dobrego w nowej rodzinie!!!
  5. I Borysek egoista-lubi być sam i nie dzielić się miłością :pBaaardzo pokocha swojego pana!
  6. O nieee! To małe psiaczki wieśniaczki!:evil_lol:Są urocze i biedniusie:-(widać ,że nie jedno już przeżyły w życiu:shake:
  7. Borysek ma się super! Uwielbia bawić się z Dorą,która przyjechała razem z nim:evil_lol:.Nie lubi swojego Lucka spaniela ,ale innych obcych psów też.Kocha jazdę autem i jak zobaczy kluczyki od samochodu jest gotowy do drogi :)To wielki pieszczoch i przytulak:0)Nie śpi na łóżku,ale nad ranem przychodzi ,podnosi przednią łapkę i udaje ,że mu zimno:cały się trzęsie.Na początku myślałam ,że chory a tu d..a:)oszust:diabloti:!Bo kiedy wejdzie pod kołdrę-zasypia z wyciągniętymi do góry łapkami i sapie:mad: drań!!:mad:!
  8. Ciotunie Micholka!Miś ,życzy kolorowych snów!!!:sleeping::sleeping:;)
  9. PRZEPRASZAM ZA NIE WYSŁANIE FAKTURY:modla: JEZDZI ZE MNĄ OD TYGODNIA W TOREBCE-JUTRO Z RAŃCA GNAM NA POCZTĘ!!!
  10. Dziękuję za karmę dla 5 szczeniaków Borkowiaków!Zjadły mi już kosz z wikliny i moje gumiaki:x!Pełzają wszędzie-ratuuunku,gdzie te domki dla tych potworów!!!:help1::help1::help1:
  11. Borysek jednak musi troszku poczekać na swój domek:shake:
  12. Czarka z Borkowskiego lasu ma 3dziewczyny i 2chłopców!Mają ok.2miesięcy i są odrobaczone a po niedzieli jak uda mi się zebrać wszystkie zawioze na szczepienie.Bardzo Was prosze o szybką pomoc w szukaniu domków bo mi się toto wszędzie rozłazi:diabloti:
  13. Lucky-kopidołek jest pięęękny!:evil_lol:
  14. [quote name='emilia2280']tez slyszalam o Espumisan :) Podaj jej Mireczko a ja zwrócé koszt. A Pumy - kastorowej czarnej Mamby nie widzé ;p[/QUOTE] DOBRA!Espumisan mam w domu-Dora duuużo je i wsystko jak moja Lolka :(
  15. A w Kielcach cały dzień leje:shake:A Miś z Luckyim siedzi w koszu na tarasie i ani myśli wejść do chałupy:mad::evil_lol:
  16. [quote name='Marycha35']Izuś coś w tym jest. Gadałam o nim na uczelni ostatnio, z tą koleżanką od radia. Czekaliśmy na zajęcia, ja dość głośno mówię, nakręciłam się, bo temat mi bliski;), inni się dołączyli. Całą historię Misia opowiedziałam, że go chcieli zabić, jaki był problem z DT, potem jaja z AtaK i na końcu jak mu teraz dobrze, jaki jest grzeczny, zdrowy, zadbany i w tym momencie zainteresowanie zmalało!!! Chyba musimy podkolorować coś...[/QUOTE] Kurcze,trzeba ,trzeba coś ubarwić...:) najlepiej dobry koniec....i wszyscy żyli długo i szczęśliwie....:)
  17. Ewelinko,dzięki za ofocenie pięknego Nerosława:Rose:Zabrałam Ci cały sobotni wolny czas:p
  18. Micholek przesyła buziole:kiss_2::kiss_2:
  19. Domek dla Boryska!:multi:Super,że nie zasiedzi się w hoteliku bo i tak ciężko będzie mi się z nim rozstać:shake:On jest taki słodki:loveu:
  20. Ewelinka_m,zdjęcia superowe:multi:!Borysek cudaczek piękny:loveu:!
  21. Miś wita ciotunie w piękny niedzielny poranek i zaprasza na spacer w sosnowym lesie r:bye::eviltong:
  22. Do Kadeta przyjechał nowy kolega-niewidomy Nero-Kropek :-(Ciekawe czy Micholek zaprzyjazni się z nim jak z dalmatem Dolarem?Teraz Kropek jest na kwarantannie.:)
  23. Balbinko!Wszystkiego dobrego w nowym domku:multi::multi::multi:
  24. Borysek rozpieszczony mały mój piesio zaczyna rządzic:diabloti:.Nie lubi Luckya i kotów.Zjada innym z misek i ma w nosie dzielić się z innymi.Gdzie ja tam Borysek:loveu:.Ale nie śpi w łóżku lecz najczęściej na zimnej podłodze-dziwne.
  25. Dorcia pięknie pokona płot na wysokości 1,50:evil_lol: i nie pomaga mowienie że dziewczynkom nie wypada.Dużo je a potem chodzi i puszcza śmierdzace bąki:diabloti:.Śpi dalej na łóżku i ma w ... moje zakazy:mad:A I BARDZO LUBI SIĘ PRYTULAĆ!Nie lubi kotów ale koty jej też;)
×
×
  • Create New...