Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. i kolejne ogłoszenia dla: [SIZE=5][COLOR=#0000cd][B]Atosika (nr 395aa), Panika (nr 234db), [/B][/COLOR][/SIZE] jak zwykle na tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl
  2. kolejne ogłoszenia na tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl kokosy.pl dla: [B][SIZE=5][COLOR=#008000]Mysi (nr 529db)[/COLOR][/SIZE][/B]
  3. [quote name='paulina02']Takie zakończenia lubimy :loveu:[/QUOTE] bardzo lubimy :):):)
  4. co do bernardyna to na facebooku jest takie info: [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=487037384672987&set=a.161558640554198.29534.100001001892686&type=1&theater[/url] piszą, że nie mają miejsca.. :(
  5. ogłoszenia na: tablica.pl katowice.cwirek.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl zaraz będą miały następujące psiaki: Dżimi (nr 618dd) Dina (nr 413db) Lala (nr 520db) edit: ogłoszenia gotowe
  6. na działkę to tylko latem jeździmy i to jest prawie pod Lublińcem, ale Boruszowice są gdzieś koło Tworoga i Hanuska a przez te wioski prowadzi główna droga na Poznań :P nazwę przynajmniej kojarzę.. zawieźć psa oczywiście mogę :) tylko trzeba sie dostosować do grafiku itp :P
  7. [quote name='Pianka']dokładnie Borusowice[/QUOTE] Boruszowice chyba?:P droga na Lubliniec, niedaleko mamy działeczkę :)
  8. ja bym zaryzykowała.. to były Tarnowskie Góry?
  9. może i ja się skuszę? :)
  10. kolejne ogłoszenia: psiaki: [SIZE=5][COLOR=#008000][B]Emanuel (nr 975dd), Kala (nr 725db), Szarik (nr 250db) [/B][/COLOR][/SIZE] zaraz będą miały ogłoszenia na tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl edit: zrobione
  11. zaraz będą ogłoszenia dla: [COLOR=#ffa07a][SIZE=6][FONT=impact][B]Kamy (nr 681db) Papaja (nr 387db) Tabalugi (nr 540dd)[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] na tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl edit: [B]ogłoszenia zrobione [/B]
  12. jako, że Kasia z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227206-KASIA-z-lasu-przywi%C4%85zana-do-drzewa-Jest-szansa-na-domek/page48[/url] znalazła domek, to chciałabym przekazać swoją deklarację 10 zł na Kostka od LUTEGO.. padła taka propozycja, i ja ją przyjmuję.. :) czekam na nr konta na pw i przelew zrobię w lutym:] pozdrawiam
  13. [quote name='baster i lusi']Cioteczko kochana ponieważ Kasia zostaje w domku i kończymy na deklaracjach styczniowych to mam pytanie.Czy kasa ma zostać u Kasi czy też mam przelać nadwyżkę na Twoje konto czy przekażesz to na innego psiaka w potrzebie. dziękuję. Cioteczki mam prośbę czy ktoś zechciałby swoją deklarację od lutego przekazać na Kostka psiaka który siedzi w hotelu i nie ma szczęścia do adopcji a brakuje mu deklaracji.Ja swoją od lutego przekażę na Kostka. Zaglądnijcie choć do biedaka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124369-Kostek-łagodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele-Szukamy-domu![/URL][/QUOTE] dobrze, może być na Kostka.. wpisać się tam na wątku??
  14. [quote name='paulina02']Tak Kasia zostaje w nowej rodzinie .;)[/QUOTE] :) :) :multi:
  15. dostałam dziś maila o treści takiej:" jestesimy wsanie zadbaci o tego pieska muj numer 513372669 ruda sloska wirek" (cytat) .. w sprawie Pusia.. kto dzwoni?:D haha ludzie to mają naprawdę nasrane
  16. [quote name='malawaszka']dziewczyny a co z tym dzieciakiem? [URL="http://img845.imageshack.us/i/psyrne1810.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2805/psyrne1810.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] co to za maleństwo?????
  17. a inne pieski? cisza z ogłoszeń..?:( ogłoszenia dla: [SIZE=5][B][COLOR=#800080]Hanka (nr 537db), Zeus (nr 610db), Daga (nr 647dd)[/COLOR][/B][/SIZE] - robię ogłoszenia na stałych portalach czyli tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl
  18. i jeszcze 39 psiaków wstawionych przez Piankę czeka na ogłoszenia.. masakra:P
  19. [COLOR=#4b0082][SIZE=5][B]Kajtek (nr 188db), Tofik (nr 362bb[/B][/SIZE][/COLOR][B][SIZE=5][COLOR=#800080]), Reks (nr 210db[SIZE=5])[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl
  20. [quote name='an1a']Super plakaty i szybka pomoc :-) jeszcze mam pytanie o Ramzesa, czy u niego noe zmieniła się sytuacja. Chcemy podesłać info znajomej.[/QUOTE] Ramzes dalej w schronisku w Rudzie.. :(
  21. [COLOR=#ee82ee][SIZE=5][B]Lenka (nr 566db) i [/B][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#00ff00][SIZE=5]Bobik (770dd) [/SIZE][/COLOR][/B] tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl katowice.gumtree.pl lento.pl adopcjapsa.pl adin.pl oddam-psa.pl morusek.pl + doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl
  22. Brunonku dużo zdrówka!! :)
×
×
  • Create New...