Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. [quote name='Maciek777']To juz przesądzone. Ares jedzie jutro do domu, ale spokojnie - znajdzie sie dla Kasi jakiś kumpel;)[/QUOTE] przynajmniej jeden psiak więcej ma swój dom.. i Kasi mam nadzieję, kiedyś się uda!
  2. chyba trzeba znowu ogloszenia porobic, zeby byly "swieze"...
  3. ale on ma uśmiech na tym zdjęciu ;) :)
  4. ja dopiero po wyplacie (3.12) bede mogla dorzucic jakis grosik...
  5. [quote name='paulina02']Ona nie jest gruba ;( jest akurat .Jak ktoś pokocha to nawet okrągłą ........[/QUOTE] ja napisałam, że na tym zdjęciu na facebooku ona wygląda jakby była gruba..
  6. więcej zdjęć.. i to główne zmienić bo ona się tam wydaje taka grubA :(
  7. [quote name='paulina02']Tak cicho tam u Kasi myślałam że będzie lepiej .Czy ludzie nie widzą jaka ona śliczna i bezproblemowa......[/QUOTE] niedobrze:(
  8. [quote name='enia']bo jest masa bezdomnych i potrzebujących.....[/QUOTE] ale przydałoby się chociaż zajrzeć i podrzucić wątek..
  9. [quote name='Pianka']Ale macie tempo z tymi ogłoszeniami:loveu: Chyba znów musze wstawic nowe psy:diabloti: tylko zrobie sobie porządek z tymi zdjeciami, bo mi sie już mieszają :)[/QUOTE] to rób porządek :D
  10. [SIZE=4][B]Modelka i Tesa[/B] [/SIZE]mają ogłoszenia na: przygarnijzwierzaka.pl tablica.pl katowice.gumtree.pl morusek.pl doadopcji.pl alegratka.pl + naszemiasto e-zwierzak.pl adopcjapsa.pl lento.pl oddam-psa.pl adoptujemy.pl kupsprzedaj.pl zwierzeta.hiperogloszenia.pl adin.pl ruda_slaska.kokosy.pl katowice.cwirek.pl
  11. [quote name='ULKA12']U Gabrysia wszystko OK, on tylko tak ściemnia z tą smutną minką, żeby coś do jedzenia wyżebrać :-)[/QUOTE] sprytny :)
  12. i ja odwiedzam Kasię:) zaprosiłam troszkę znajomych na wydarzenie Kasi na fb.. mały odzew tam jest:(
  13. również podniosę.. może ktoś zajrzy i pomoże? tylu ludziom wysłałam zaproszenia na wątek i ... :(
  14. [quote name='shila1404']Kolejna sunia prawdopodobnie będzie miała domek :) W sobotę wizyta PA i zapadnie decyzja czy sunia zostanie wydana :) Osoba zgadza się na umowę i sterylkę z rozmowy jest osobą bardzo odpowiedzialną i myślę że wszystko będzie ok :) W takim razie prawdopodobnie tylko jedna sunia jeszcze szuka domu :) Dwa domki w Olsztynie już sprawdzone odbiorą suczki 25 listopada :)[/QUOTE] bardzo się cieszę:)
  15. aaaaaaaa no naprawdę ludzie są tępi :( i najgorsze, że bardzo wiele ludzi myśli podobnie..
  16. Kajtuś ma ogłoszenia na: katowice.gumtree.pl przygarnijzwierzaka.pl tablica.pl oddam-psa.pl adopcjapsa.pl morusek.pl doadopcji.pl adoptujemy.pl pineska.pl kokosy.pl katowice.cwirek.pl lento.pl adin.pl kupsprzedaj.pl hiperogloszenia.pl alegratka + naszemiasto e-zwierzak.pl
  17. bazarek dla Ibiska [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235935-Bazar-og%C5%82oszeniowy-cz-4-do-9-12-godz-22-dla-Ibisa-w-hoteliku?p=19987352#post19987352[/url]
  18. Elvisek oczywiście wczoraj znowu za nami spacerował :D
  19. [quote name='paulina02']Już ;) [URL]http://www.facebook.com/events/471296736254830/?context=create[/URL][/QUOTE] odwiedziłam wątek:)
  20. [url]http://tablica.pl/oferta/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-stale-ID1Qi9B.html[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/192722.html[/url] [url]http://bialystok.lento.pl/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na,666980.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?id=115001[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/268634-dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-stale-oferta-podlaskie/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/66927.html[/url] [url]http://top-ogloszenia.net/268-18-119-425931[/url] [url]https://secure.gumtree.pl/podlaskie/s-SignIn?AdId=432089550&GreetingName=natie_1986%40interia.pl&Mode=AdActivationSignIn&Title=dwie+sunie+szczeniaczki+szukaj%C4%85+domu+na+STA%C5%81E&rup=ActivateAd&ruq=AdId%3D432089550%26InstAct%3Dtrue[/url] [url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-stale-2115.htm[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,64333,Lw==.html[/url] [url]http://bialystok.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-stale,idadc2b5kg29d35.html[/url] [url]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/url] czeka na akcept. [url]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/46837/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-stale/[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-21426297.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-STALE-id53341.html[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/135821/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-STAlE/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/135821/dwie-sunie-szczeniaczki-szukaja-domu-na-STAlE/[/url] aktywowałam na mojego maila
×
×
  • Create New...