a pewnie, mamy wszystko do wyboru do koloru, zobaczcie sobie tutaj, macie propozycje:
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/fido-vel-vicco,2287.html[/url] (szorstko-gładki, mały)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/mika-vel-karolcia,2331.html[/url] (w typie jamnika)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy-zakwalifikowane-do-szkolenia-poczekalnia,54/kapsel-vel-kenzo,2723.html[/url] (najlepszy pies świata:loveu: do niczego niepodobny, kruszynka)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/zulka,3147.html[/url] (mała i szorstka)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/miki-vel-reta,3154.html[/url] ( w typie sznupa mini)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/kelly,3192.html[/url] ( mała, drobna, szorstka)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy-do-adopcji-szkolone-grupowo,50/piksel-vel-toldi,1506.html[/url] (jamnikowaty)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/funia,3311.html[/url] (ta najbardziej w typie szorstkiego jamnika)
[url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/psotka,3384.html[/url] (mała i szorstka)
no, to tak ode mnie :)
a jak coś więcej to schronisko.org.pl :)