Jump to content
Dogomania

Martuchny

Members
  • Posts

    2039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martuchny

  1. jednak nie jedziemy jutro. Agata weźmie ode mnie karme w weekend. trochę się skomplikowało, ale wyprostujemy sprawę.
  2. słuchajcie słuchajcie! mamy nowe wpłaty ;) Małgorzata M.- 30 PLN :) Małgorzata B.- 10 PLN :) sonia1974 - 10 PLN :) Aryste - 20 PLN :) Kasia K z wolo - 20 PLN :) Dawid N. - 15 PLN :) Joanna F. - 50 PLN :) Pani Ola - 30 PLN :) Jacek B.- 50 PLN :) Madź - 20 PLN Martuchny - 20 PLN Bartek - 30 PLN co daje nam w sumie 970 PLN na koncie :)
  3. trzymamy kciuki. kamień z serca, że dało się coś zrobić.
  4. ekstra, cieszy każdy jego postęp :)
  5. jutro razem z jego byłym właścicielem dowieziemy do hotelu 20 kg karmy, za 140 złotych łącznie. taka jestem zakręcona, że też o tym nie pamiętałam :mad: przy okazji zobaczę jak tam u niego :)
  6. myślę, że możemy coś p.Oli zaoferować, chociaż ze 50 zł.
  7. Agata, jak już będziesz miała wieści z hotelu to pisz :)
  8. dobrze, że coś się znalazło... przelejemy Wam coś jak już będziemy miały wpłaty z bazarku...
  9. podnosze naszych małych rozbójniczków :) jak bede w weekend moze im cykne fotki :P jak się da :)
  10. tak, napiszę mu, a w zasadzie, jak on ma to podpisać? najlepiej chyba żeby dostał to na maila, wydrukował, wypełnił i dostarczył, można tak to zrobić?
  11. o kurcze, masakra...:( tak mi przykro...
  12. jak masz ją na codzień to nie zauważasz tak :) ja widzę je raz w tygodniu to rosną w oczach :)
  13. obecnie jest kilka, w tym bulterier. jednak nie mają wątków, gdyż raczej niechętnie pracownicy nam je dają nawet do zdjęć. ps. w wolniejszej chwili poprawie linki.
  14. wow, żem się zdziwiła, szybko wam poszło :) mówiłam, że szybko pójdzie i bez gadania :) powodzenia :)
  15. a pewnie, mamy wszystko do wyboru do koloru, zobaczcie sobie tutaj, macie propozycje: [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/fido-vel-vicco,2287.html[/url] (szorstko-gładki, mały) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/mika-vel-karolcia,2331.html[/url] (w typie jamnika) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy-zakwalifikowane-do-szkolenia-poczekalnia,54/kapsel-vel-kenzo,2723.html[/url] (najlepszy pies świata:loveu: do niczego niepodobny, kruszynka) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/zulka,3147.html[/url] (mała i szorstka) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/miki-vel-reta,3154.html[/url] ( w typie sznupa mini) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/kelly,3192.html[/url] ( mała, drobna, szorstka) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy-do-adopcji-szkolone-grupowo,50/piksel-vel-toldi,1506.html[/url] (jamnikowaty) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/funia,3311.html[/url] (ta najbardziej w typie szorstkiego jamnika) [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/psotka,3384.html[/url] (mała i szorstka) no, to tak ode mnie :) a jak coś więcej to schronisko.org.pl :)
  16. Rasi, sama jesteś prosiakiem :-D a wiecie jakie duże już są? normalnie strach się bać!
  17. ależ on dziki!
  18. w wolnej chwili się zabiorę, na razie wysłałam go do psiegranych marzeń. Wczoraj dowiedziałam się od jego opiekunki, ze po raz pierwszy machał ogonkiem, a jej sunia baaaardzo go lubi :)
  19. odwiedzam. ale masakra, kuurcze...
  20. Byłam dziś u małej, z racji ładnej pogody, była cały dzień na dworze. Męczy ją chodzenie okropnie, przystaje, kładzie się. Wylegiwała się na słoneczku. Chętnie jadła.Zauważyłam, że szczeka na duże psy, ale nic poza tym. Tak mi jej szkoda..
  21. cudowny rudzielec, uwielbiam takie psiaki... niech się coś uda dla nich... :(
×
×
  • Create New...