-
Posts
1634 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dominika84
-
Dzisiaj dzwoniła Pani z Krakowa w sprawie Keksa, ma się "zastanowić" jeszcze.
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='perpe-tua']A ja jeszcze proszę o konto Dominiki ;)[/QUOTE] Wyślę na priv jak zwolnisz trochę miejsca w skrzynce :) Dziękuję za ogłoszenia Simona I Keksika na fb :buzi: -
Zapraszam na bazarek dla Keksa i Simona: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-pr%C3%B3bki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-próbki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12[/URL] i zapraszam do zapraszania i podnoszenia :loveu:
-
Zapraszam na bazarek dla Keksa i Simona: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-pr%C3%B3bki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-próbki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12[/URL] i zapraszam do zapraszania i podnoszenia :loveu:
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Keksa i Simona: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-pr%C3%B3bki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-próbki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12[/URL] i zapraszam do zapraszania i podnoszenia :loveu: -
Zapraszam na bazarek dla Keksa i Simona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-próbki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12[/URL] i zapraszam do zapraszania i podnoszenia :loveu:
-
Zapraszam na bazarek dla Keksa i Simona: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-pr%C3%B3bki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249523-STARBOX-pr%C3%B3bki-perfum-LR-na-Keksa-i-Simona-do-20-12[/URL] i zapraszam do zapraszania i podnoszenia :loveu:
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Perpe-tua ile brakuje w tym miesiącu ? Muszę ruszyć z bazarkiem -
[quote name='kora78']oki, dzis robie przelew, ile mam deklaracji na koncie.[/QUOTE] Ile zabraknie ? Zrobię bazarek
-
[quote name='monika083']Bardzo bym chciala Keksa poznac, napewno by sie polubili z moim Brunkiem, sa podobni:) W swieta niestety nie bede we Wro. Chyba dopiero na Wielkanoc.[/QUOTE] Szkoda, powinnaś częściej przyjeżdżać ;)
-
[quote name='kora78']Dominika, nie odpisalas nadal na moje pm odnosnie finansow. Nie wiem, ile mam przelac. Rozloz mi wszystko z osobna, wlacznie z bazarkami i tabletkami rotka. Z jakiego bazaru, ile przelalas i dlaczego. Cos masz niezaplacone jeszcze, ale co? Na te chwile moge przelac tylko to, co ja dostalam od deklarowiczow. Druga sprawa. Keks mial zapalenie pecherza. Dominika o tym nie napisala. A to musi byc napisane, nie mozna sobie pomijac milczeniem. Chcialabym wieczorem dojsc do tych rozliczen i finanse Keksa na ten rok miec zakonczone. Grudzien, niestety jest chyba kiepskim miesiacem pod wzgledem adopcji ;/[/QUOTE] Nie odpisałam prywatnie, tylko na wątku Simona, żeby było od razu oficjalnie. Nie pomyślałam o tym, żeby tu skopiować. Przelałam wyłącznie z bazarku tabletkowego (kopiuję z wątku Simona): "[COLOR=#000000]Z bazarku uzbierało się, po odliczeniu kosztów, które musiałam oddać osobie, która zakupiła tabletki (niżej rachunek), które były na sprzedaż 34,20 zł. Do podzielenia na pół dla Keksa i Simona. Korze wysłałam [/COLOR][COLOR=#009900][U]ca[/U][/COLOR][COLOR=#000000]łość. [/COLOR] [URL]http://imageshack.com/i/1ntoulj[/URL] " Opłata to DT + 15 zł za szczepienie na wściekliznę. To wszystko.
-
[quote name='gluchypies']Z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ROZLICZAM-Ciuchy-XS-S-M-próbki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21644953#post21644953 przeleję na spłatę długów Rokusia 46 zł. Niewiele, ale zawsze coś. Proszę pw z danymi do wpłaty, a później o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą. Dziękuję ślicznie gluchypies !!!! Oczywiście, że wiele, każdy grosik się liczy :iloveyou: Konto do wpłat jest Rottkowe, zaraz wyślę pw. Przepraszam, że tu tak długo nie zaglądałam, ale starałam się nie myśleć o tym wszystkim, za dużo tego było dla mnie :-(
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']bardzo mi się podoba, że dbasz o zdrowie Twoich tymczasów;[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='beataczl']trzymam kciuki za sensowne telefony :)[/QUOTE] Dziękuję, oby Simek szybciutko znalazł swoje miejsce, bardzo mu tego życzę. -
[quote name='perpe-tua']Wyślijcie ogłoszenia tutaj, trzeba im na maila wysłać (jest tam instrukcja) [URL]https://www.facebook.com/psygarnij?fref=ts[/URL][/QUOTE] A możesz Ty to zrobić, Ty sprytna jesteś w takich rzeczach, ... możesz w miarę możliwości i czasu zamieszczać je gdzie tylko chcesz .. przy okazji :oops: Każda pomoc przy ogłoszeniach na wagę złota.
-
[quote name='wykrywka']Czyli dobre wieści - Keks zdrowy :lol:. Może w okresie przedświątecznym mu się poszczęści i znajdzie wspaniały dom, może święta już spędzi przy swojej choince, może ... :kciuki:[/QUOTE] Marzy mi się taki domek dla Keksika.... musi być wspaniały, nie ma innej opcji . [quote name='monika083'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249059-Keks-zaprasza-na-ciasteczko-)-Pyyyyszne-recepty-6-12-20-00?p=21591662#post21591662[/URL] cegielkowy na Keksia[/QUOTE] Bardzo dziękuje Monika083 za ciągłe wsparcie, to wspaniały, przepyszny pomysł :calus:. Przyjedziesz na święta do Wrocławia ? Mam Twoją książkę i może, jeśli Keks nie pójdzie jeszcze do nowego domu, będzie okazja, żebyś go osobiście poznała. Kizi, dziękuje też Tobie za bazarek :buzi:
-
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wiecznie-usmiechniety-piesek-szuka-domu-id80106.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9772[/URL] [URL]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1165-Wdzięczny+piesek+szuka+domu[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/38445/oddam_wiecznie_usmiechnietego_pieska.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=131335[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/oddam_radosnego_pieska_w_dobre_rece,20131206181631.html[/URL] [URL]http://www.znajdy.pl/oddam-radosnego-pieska-w-dobre-rece-o1557.html[/URL] [URL]http://tuwstawiaj.pl/o4697[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/wiecznie-usmiechniety-piesek-szuka-domu-6775.htm[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/oddam-radosnego-pieska-w-dobre-rece/65304[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/przyjazny_wesoly_i_wdzieczny_piesek_szuka_domu_,ogloszenie,201312072101252354.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Keksik,100687[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/przyjazny-wesoly-wdzieczny-piesek-szuka-23282894.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/64001/przyjazny--wesoly-pies-szuka-domu-przez-wiekszosc-swojego-zycia/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/317022-przyjazny-wesoly-wdzieczny-piesek-szuka-domu-juz-od-4-lat-oferta-dolnoslaskie/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/206056/Przyjazny-wesoly-wdzieczny-piesek-szuka-domu-juz-od-4-lat/#.UqOO4dLuLTw[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/przyjazny-wesoly-i-wdzieczny-piesek-szuka,1553763.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/przyjazny-wesoly-i-wdzieczny-piesek-przez-wiekszosc-zycia-szuka-domu/3117165[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/przyjazny-keks-przez-wiekszosc-zycia-szuka-domu,NdMZ[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/90550.html[/URL] W 2 ogłoszeniach automatycznie już dolnośląskie się zapisało i nie da się zmienić.
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[URL]http://tuwstawiaj.pl/psi-seniorek-tak-dlugo-juz-czeka-pomoz-mu-znalezc-swoje-miejsce-4690.html[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/psi-senior-tak-dlugo-juz-czeka-pomoz-mu-znalezc-swoje-miejsce-6752.htm[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/maly-staruszek-rozpaczliwie-szuka-swojego-miejsca/65264[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/psi-staruszek-cale-zycie-czeka-na-23268201.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/63882/piesek-w-podeszlym-wieku-szuka-swojego-miejsca/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/316724-psi-senior-od-lat-czeka-na-swojego-czlowieka-oferta-krakow/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/205604/Psi-senior-tak-dlugo-juz-czeka--pomoz-mu-znalezc-swoje-miejsce/#.UqA98NLuLTw[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/czy-psi-senior-zdazy-poznac-co-to-jest,1546967.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/psi-senior-tak-dlugo-juz-czeka-pomoz-mu-znalezc-swoje-miejsce/3116331[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/psi-senior-od-lat-czeka-na-swojego-czowieka,5WRX[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/90367.html[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/pomoz_znalezc_dom_dla_psiego_seniora,ogloszenie,201312051010588699.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Psi-senior-tak-dlugo-juz-czeka--pomoz-mu-znalezc-swoje-miejsce-id79985.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9757[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Simo,100529[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1163-Mały+staruszek+rozpaczliwie+szuka+swojego+miejsca#.UqDuQ9LuLTw"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1163-Mały+staruszek+rozpaczliwie+szuka+swojego+miejsca#.UqDuQ9LuLTw[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/38430/oddam_psa__psi_senior_tak_dlugo_czeka.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=131298[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/maly_staruszek_rozpaczliwie_szuka_swojego_miejsca,20131205223350.html[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-8685/pomoz-simonowi-odnalezc-swoje-miejsce.html[/URL] -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Aktualne zdjęcia Simona: [URL=http://imageshack.com/i/mvb71pj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/823/b71p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.com/i/j51kv9j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/689/1kv9.jpg[/IMG][/URL] -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Z bazarku uzbierało się, po odliczeniu kosztów, które musiałam oddać osobie, która zakupiła tabletki (niżej rachunek), które były na sprzedaż 34,20 zł. Do podzielenia na pół dla Keksa i Simona. Korze wysłałam całość. [URL=http://imageshack.com/i/1ntoulj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/59/toul.jpg[/IMG][/URL] -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']Badanie moczu uważam za uzasadnione. Leczenie zapalenia też.[/QUOTE] Rachunek za wizytę, badanie moczu i leczenie Simona: [URL=http://imageshack.com/i/0rbi7uj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/27/bi7u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.com/i/59g8f7j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/189/g8f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.com/i/nrg8zgj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/855/g8zg.jpg[/IMG][/URL] Wykazana morfologia i badanie krwi wraz z parametrami wątroby i nerek nie są uwzględnione na rachunku, sama za nie zapłaciłam. Przypominam również o szczepieniu na wściekliznę, które nie zostało jeszcze opłacone: Na rachunku jest 20 zł, normalnie kosztuje 25 zł, ale ostatecznie wyprosiłam na 15 zł. [URL=http://imageshack.com/i/5spivgj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/208/pivg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.com/i/jntq6wj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/707/tq6w.jpg[/IMG][/URL] -
Keks został przeze mnie profilaktycznie przebadany i zapłaciłam sama za to. Zakończmy na tym ten temat. Jest zdrowy, został zaszczepiony przeciw wściekliźnie - koszt zniżkowy 15 zł. Rachunek: [URL="http://imageshack.com/i/5nsk7ij"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/203/sk7i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.com/i/1x6aknj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/69/6akn.jpg[/IMG][/URL] Keks dzisiaj: [URL=http://imageshack.com/i/mrz8mxj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/819/z8mx.jpg[/IMG][/URL]
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[B]Keks również miał krew w moczu,[/B] dla mnie badania były uzasadnione. Jak decydujecie się oddać psa na DT to trzeba pamiętać, że to nie mebel tylko żywe stworzenie i trzeba się z tym liczyć, że może coś się stać albo zachorować. Po co te psy wyciągać nie dbając o ich zdrowie ? Daliście mi takie psy a nie inne, jestem za nie odpowiedzialna i opiekuję się nimi tak, jak ja uważam za słuszne i jak potrafię, zresztą jak każdy DT. Mam sumienie, które mi na to nie pozwala patrzeć jak cierpią i nic z tym nie robić, bo to nie jest sprawa życia i śmierci. Kora czy Ty kiedyś miałaś zapalenie pęcherza ? Wiesz jak to boli ? U Keksa mieliśmy na oko ocenić czy ma czy nie ? Dopiero w badaniach moczu okazało się, że też ma. A jak na oko wyjdzie, że nie, to niech cierpi, przecież nie zdechnie. A skąd wiesz, że jest właśnie taka sprawa życia i śmierci, jeśli nie zrobisz badań? Przepraszam, ale jak wdłg Ciebie dopiero amputacja łapy daje powód do robienia badań to mamy na ten temat całkowicie inne zdanie. W takim bądź razie nie zrozumieliśmy się co do zasad DT, nie będę odwracała wzroku jak psy chorują czy cierpią, bo kasy nie ma. Z tego, co piszesz i mi mówisz wyczytuję też, że mnie obwiniasz za to, że im coś się dzieje, tak jakbym im specjalnie coś robiła ! Bardzo je kocham z wszystkimi ich wadami i takie słowa naprawdę ranią, bo bardzo się staram, żeby im było dobrze. Nie widzisz ich codziennie więc nie wiesz, co dla nich byłoby najlepsze. Zawsze staram się w miarę możliwości organizować nadwyżki dając rzeczy na bazarek albo sama je robiąc. A po co PDT ? Chyba właśnie po to, żeby dbać o nie i się nimi opiekować a nie je tylko przechować, nie patrząc na to, w jakim są stanie. Przecież dzwoniłam się skonsultować, to, że kora była w wannie i nie oddzwaniała przez kilka dni utwierdziło mnie tylko w tym przekonaniu, że należy samemu podjąć decyzje dla dobra psów. Kora naprawdę przesadzasz nie tylko z Twoją [COLOR=#000000]"ludzka zagwozdka", ale w sposób jaki to wszystko piszesz, jak akcentujesz od dłuższego już czasu. Naprawdę odechciało mi się tu wchodzić i pisać. Myślę, że miałam długo cierpliwość, więcej niż inni i mam tego dość. Nie obrażam się i wiem, że to Twój sposób wyrażania swoich myśli, ale bardzo Cię proszę, żebyś się trochę pohamowała, kij ze mną, ale inni ludzie, którzy im pomagają, na wątek nawet nie chcą wchodzić, bo kto chce czytać taką wymianę zdań ? Wymiana zdań może być telefonicznie albo prywatnie, nikogo tu na forum nie zachęca do śledzenia wątku Simona czy Keksa i w niczym nie pomaga. Zaczynam powoli rozumieć, dlaczego inne DT czy hotele tak rzadko udzielają się na forum.[/COLOR] Po co pytasz o zdrowie psów ? Przecież wdłg Ciebie są zdrowe i niepotrzebne było badanie. Zwróć uwagę na to, że gdybym nie poszła teraz, trzeba byłoby liczyć się za jakiś czas z jeszcze większymi kosztami, ... samo się nie wyleczy, w najlepszym wypadku z antybiotykami dla obydwóch (pomijając fakt, że byłyby podawane "w ciemno" i jeśli to jednak byłaby wątroba czy nerki, antybiotyki by nie pomogły i badania, pomimo wcześniejszych niepotrzebnych kosztów, byłyby i tak niezbędne), a cierpiałyby o wiele dłużej i bardziej. W razie wątpliwości polecam poczytać na temat zapalenia pęcherza, można wtedy dowiedzieć się wiele ważnych rzeczy, np> [COLOR=#000000][FONT=serif]"Choroba często przebiega bezobjawowo, prowadząc do postępującego upośledzenia czynności nerek." [/FONT][/COLOR]To wszystko wydaje się odległe, bo przecież "DT to przechowanie psa, znajdzie się DS, który będzie leczył", ale tego DS od dawna nie ma i nie wiadomo jak długo go jeszcze nie będzie. A utrzymanie psa z chorymi nerkami, a nawet dwóch, z powodu powikłań zapalenia pęcherza jest bardzo drogie, a perspektywa DS wówczas jest ... nie oszukujmy się ...[COLOR=#000000][FONT=serif] [/FONT][/COLOR] Sama za wszystko zapłacę dla świętego spokoju. -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
Dominika84 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']dzwonilas poznym wieczorem, siedzialam w wannie i nie slyszalam tel. a jak wyszlam o 23 to juz nie oddzwaniakm sadzac, ze jak cos pilnego to sie sama nazajutrz odezwiesz. ale nie zadzwonilas. ile wydalas kasy? skad zapalenie?[/QUOTE] Dobra, mniejsza o to. Nie wiem skąd, pewnie wynika to z jego wieku albo obniżenia odporności przez robaki, które miał. Nie wiadomo, siedzi cały czas w domu, wychodzi 3 razy dziennie, tak jak od samego początku u mnie. Na wsi też już bardzo długo nie byliśmy, żeby więcej po podwórku latał. Na dywanie było kilka kropel siku z krwią, u Rokiego to był pierwszy objaw żółtaczki, tak ciemny mocz, więc nie chciałam zwlekać ani bagatelizować. Poszłam do weta z Simem i Keksem, zbadał ich siki. U Simona dużo krwi, u Keksa troszkę, mogły się jakoś zarazić, pewnie przez to, że zawsze sobie tyłki liżą. Wet powiedział, że u Sima może być zapalenie pęcherza, ale mogą być też chore nerki i wątroba, więc albo leczymy w ciemno albo robimy morfologię z biochemią z kilkoma parametrami wątroby nerek. Zgodziłam się na te badania, a nawet je chciałam. Simon u mnie już długo siedzi i pewnie jeszcze posiedzi, a psy niestety wszystkie miały być u mnie zdrowe a odchodziły. Keksowi też zrobiłam badania morfologii z biochemią, od dawna mnie to męczyło, bo ma swoje "słabsze dni", też chciałam wiedzieć, co w nim może siedzieć. Do zapłaty jest sporo, rozliczę się z nim w środę, tak ustaliłam dzisiaj. Simona wezmę wtedy do kontroli. Dostał lekkie leki przeciwzapalne, jeśli zauważę coś niepokojącego trzeb będzie antybiotyk dać. Za wizytę, leki, badanie moczu i ewent. badanie krwi Simona, które uważałam za konieczne wezmę rachunek, chyba, że kora uważasz, że trzeba go było leczyć na pęcherz, nie wiedząc czy nerki i wątroba są w porządku, wtedy sama zapłacę. Za Keksa badanie krwi sama zapłacę, bo nic niepokojącego nie wykazały. Za dużo u mnie się działo i za dużo psów odchodziło, być może Rokiemu dałoby się zaoszczędzić bólu, gdybyśmy zrobili badania krwi przed kastracją. Sama uważam teraz, że robienie takich wyników co jakiś czas jest bardzo ważne. Keks i Simon mają krew w normie, jedynie u Simona trzeba z wątrobą uważać, bo jest jeszcze ok, ale już na granicy, więc żadnych smakołyków i tłustych rzeczy, samą karmę musi dostawać.