[quote name='magdabroy']No tak, czytałam w pierwszym poście ;) Tylko właśnie troszkę mnie to dziwi, bo to są jednak psy o różnym charakterze, innym temperamencia, innych potrzebach ;)
Mieliście wcześniej styczność z akitą? bo z jakiegoś powodu siostra wybrała tę rasę ;)[/QUOTE]
Nigdy nie mieliśmy innej akity, tak poprostu moja siostra zakochała się w tej rasie ;)