Jump to content
Dogomania

pina_collie

Members
  • Posts

    156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pina_collie

  1. Jestem na zaproszenie - podrzucam. Hehh.. skąd to znam ,cały czas nauka a prowadzę dwa wątki. ;)
  2. Jestem na zaproszenie - podrzucamy.
  3. Witamy przystojniaka ,posyłam buziaki ;)
  4. [quote name='unikatowydiament']hello dziękujemy ślicznie za banerek:)[/QUOTE] Ciesze się że sie podoba ;) a i Witam witam :D :D
  5. Dziękkuje i zapraszam ;)
  6. Czy galeria już nie obecna? :(
  7. a jak już był w domu u Nas to Klaudia (już będę siostrze jej mówić po imieniu) się zawzięła za czytanie o akitach ;)
  8. [quote name='magdabroy']No tak, czytałam w pierwszym poście ;) Tylko właśnie troszkę mnie to dziwi, bo to są jednak psy o różnym charakterze, innym temperamencia, innych potrzebach ;) Mieliście wcześniej styczność z akitą? bo z jakiegoś powodu siostra wybrała tę rasę ;)[/QUOTE] Nigdy nie mieliśmy innej akity, tak poprostu moja siostra zakochała się w tej rasie ;)
  9. w 2009 Pojechaliśmy po Toresa, a po roku moja siostra zechciała swojego psa. Jest owczarek i akita bo i tak było bo głupio jak by było owczarek owczarek i akita i akita ;) Juko to na gust mojej siostry został wybrany ,wiecej napisałam w pierwszym poście.
  10. [quote name='Kateczka']to ok :) mój rudy tez miał dobre kontakty z samcami...az nastąpił moment kiedy przestał być w głowie szczeniakiem...szkoda...ale można z tym życ...choć ja osobiście nie zdecydowałabym sie na dwa samce...bo musza byc osobno...tak jak w hodowlach...a druga psina jak będzie to ma się bawić po wieki z moim rudym ;)[/QUOTE] Będe do Was wpadać kocham akity ;) a u mnie na wsi biedna akita :( ślepy psiak.. bardzo mu współczuje ,ale ma wielkie szczęście że jego Pan jest weterynarzem ;)
  11. [quote name='magdabroy']Tora dostała w prezencie urodzinowym banerek :) Więc przez jakiś czas w sygnaturze, będę miała urodzinowy prezent ;) Dziękuję :calus:[/QUOTE] Bardzo ładny banerek widze że coś chyba wycięte jak z painta czyli prezent jest od serca ,żeby mieć taką cierpliwość :D :D
  12. [quote name='Ty$ka']Witamy się :)[/QUOTE]\ Witam witam ;)
  13. Zrobiłam dla Tosci banerek: [IMG]http://imgh.us/9648157-abstrakcyjna-akwarele-recznie-malowane-tla_(3).jpg[/IMG]
  14. Cudowny, też mam Akite ;)
  15. Tak obydwa samce, Juko - akita ma papiery. Znam bardzo dobrze te rasę. Mój Juko ma dobre kontakty z Toresem i innymi psami, i jestem przygotowana.
  16. [quote name='roadtonowhere']Witamy. :) dziękujemy za banner choć nie wiem z jakiej okazji go dostaliśmy ::P psiaki piękne bd zaglądać![/QUOTE] Oj oj robie banerki dla każdego :) Witamy i zapraszamy! jakiś filmik podsune jutro :D
  17. Mam banerek do Waszej galeri: [IMG]http://imgh.us/9648157-abstrakcyjna-akwarele-recznie-malowane-tla_(2).jpg[/IMG] Jasne że ładnie w różowym :D
  18. Banerek dla Oscara: [IMG]http://imgh.us/8104876-abstract-watercolor-hand-painted-background-made-myself.jpg[/IMG]
  19. Mam dzień banerków :D :D
  20. Zrobiłam dla Czoka banerek: [IMG]http://imgh.us/9648157-abstrakcyjna-akwarele-recznie-malowane-tla_1.jpg[/IMG] Pozdrawiam tego czekoladowego pyska :D
  21. [quote name='magdabroy']Poczekaj aż przyjadę do Polski, wtedy będziesz miała bliżej ;)[/QUOTE] Nigdy nie jest za daleko do miłości :D :D
×
×
  • Create New...