Fajnie chyba mieć taką maleńką w domku co? :)
i mała rada, jak robisz zdjęcia w dzień to nie używaj lampy błyskowej
bo brzydko wychodzą ;) a jak w domu to zapal światło i też nie potrzeba
lampy ,jest ustawienie ";bez lampy, automatyczna lampa, lampa błyśnie za każdym razem"
słodka jest :)