Zajrzałam do Czarka i oczom nie mogę uwierzyć, to chyba najlepsza decyzja jaka mogła być podjęta. Stałą deklarację za listopad już przesłałam, więc przekażcie ją wg własnego uznania, natomiast od grudnia, chociaż to trudna decyzja bo dostaję wiele próśb o wsparcie piesków, ale zdecydowałam się przekazywać ją Ikarowi.