Jump to content
Dogomania

lula2010

Members
  • Posts

    4452
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lula2010

  1. od wczoraj obie bulwy sikaja gdzie popadnie:shake:.....z Luli leci nawet jak spi :shake:...a ja piore....piore....,po wizycie u weta ,wiemy juz ,ze Beka ma bakteryjne zapalenie scianek pecherza,a Lula sika po zastrzyku odczulajacym....Beka co tydzien zastrzyk (jeszcze 2 przed nia),a Luli sie unormuje na 10 dzien od zastrzyku ....oby....i tak jak post wczesniej pisalam-astunia jest w stadzie najzdrowsza.....
  2. .....dobrze ,ze sa chociaz wspomnienia..... [*]
  3. astunia nie miala szwow po laserze ,ale tez nie miala usuwanego zadnego zeba;na drugi dzien dostala troszke ryzu z rosolkiem , stopniowo zwiekszalam porcje;suchy pokarm dostawala namoczony (i tak jest do dzis ,bo sie cwaniara przyzwyczaila);miziaki dla psiaka od moich 3 sunieczek :eviltong:
  4. [quote name='Juldan']Miałam dwa fajne telefony od Panów zainteresowanych Korbolem... niestety póki co nikt nie odesłał ankiety ani nie oddzwonił:placz:[/QUOTE] moze sie jeszcze odezwa....chyba,ze to nie byly te domki....:shake:
  5. Beka znow sika gdzie popadnie.....:shake:,mocz juz u weta ,jutro beda wyniki....najzdrowsza w stadzie jest chyba 13-letnia astunia.....:cool3:
  6. [quote name='monia&nero']niestety nasze pierwsze wspólne wakacje z bulwami odłożymy na znacznie później.... wczoraj zmarła moja druga Mama (Teściowa) :( :( :( :( :( :( :([/QUOTE] przykro mi bardzo..... [*].....trzymajcie sie :glaszcze:
  7. przyszedl panciu z pracy-byl parowkowy torcik:tort: ,Lula podzielila sie z astunia i druga bulwa :eating:.....a potem dziewczynki daly sobie po buziaczku :buzi:,teraz zmeczone wrazeniami calego dnia -spia :sleep2:
  8. my spotykamy sie co 2 tygodnie w niedziele,godzina jest zalezna od pogody ,na spotkaniu buldogow ;jezdzimy z naszymi 2 suniami z Os .Gory,nie zabieramy tylko 3 z sun-13-letniej astuni ,bo to i wiek i ona coraz mniej toleruje inne psy...wiem ,ze ludzie codziennie bywaja tam z psiakami zeby sie wybiegaly,szczegolnie mieszkancy Os .Lesnego....
  9. Ksieciunio .....cala geba ...:loveu:
  10. jezeli nie sa agresywne w stosunku do innych psiakow moze Myslecinek za petla tramwajowa ?spotykaja sie tam ludzie ze swoimy psami roznych ras ,teren jest ogrodzony ,aczkolwiek nie za duzy
  11. 3 lata temu przyszlo na swiat nasze czarne bulwie diablatko - LULA:cunao:;100 latek w zdrowku zyczymy malej ,bulwiej dziewczynce :new-bday::BIG::BIG::BIG:,a po poludniu bedzie :tort:
  12. w zyciu nie widzialam tak duzej roslinki :diabloti:,zeby plotkarzowi jezyk przyrosl do d....:evil_lol:
  13. zagladam do Misia .....:eviltong:kciuki trzymane za wyniki badan nadal :kciuki:
  14. ciesze sie ,ze chlopak juz po :multi:,moje sunie spaly po narkozie na podkladach ,bo sikaly bezwiednie,tam gdzie lezaly ;byly przykryte i oblozone cieplym termoforem ,ja spalam z nimi na podlodze,bo balam sie ,ze pol przytomne moga spasc i cos sobie zrobic ....trzymam kciuki za wyniki wycinkow,pozdrawiam
  15. wiadomo cos n/t Misia? kciuki caly czas zacisniete :kciuki:,suniowe lapy tez :lol:
  16. ....dzis mija 5-lat od smierci wspanialego CZLOWIEKA i WETERYNARZA ,ktory zginal tragicznie spieszac do Braci Mniejszych.....JARUS -pamietamy ...... [*]....:-(
  17. nie martw sie na zapas ,u mojej 13-letniej astuni co chwila pojawiaja sie guzki i guzy ,bylismy u weta-to tluszczaki (na szczescie);mozna by je wyciac,ale sunia ma juz swoje lata i slabe serduszko....ma tez brodawki i takie ciemne plamy-przebarwienia jak czasem maja starsi ludzie....
  18. Lula wlasnie wrocila z odczulania ,mam nadzieje ,ze wreszcie przestanie sie trzec o wszystko i drapac....:shake:
  19. [quote name='unikatowydiament']a wiem jak perkusja potrafi działąć:diabloti:[/QUOTE] synowa z synem tez juz wie :evil_lol:...i pewnie sasiedzi tez juz wiedza :diabloti:
  20. bulwy nie byly na spotkaniu ,bo przez te pogode Lule meczy AZS :shake:;byly na spacerku z panciostwem :lol:.....no i juz zgodnie z tradycja .....LEJE :placz::angryy:
  21. [quote name='Maupa4']Dani podróżniczka :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4260/82410393333e7a0b.jpg[/IMG][/URL] Luizaaaa - nie zaadoptowalibyście mnie chociaż na jeden wyjazdowy weekend ? :hmmmm: Obiecuję że będę grzeczna w podróży tak jak Dani :cool3:[/QUOTE] szczesliwe buldozie cudenko :eviltong:
×
×
  • Create New...