schroniskowiec
Members-
Posts
328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by schroniskowiec
-
[quote name='Szarotka']No tak, chcialam sie pospieszyc ;);)[/QUOTE] Szarotka, może być już, tylko po operacji pewnie znów trzeba będzie trzymać za udane gojenie i powrót do sprawności, więc zmęczona będziesz bardzo;) Zdjęcia niestety będą dopiero z dnia operacji, ponieważ moja czworonożna dziewczynka ponownie uderzyła w ton dolegliwości trawiennych.Od nowa posiew kału, nacelowane antybiotyki i tak przez najbliższe dwa tygodnie pewnie będzie sądząc po poprzedniej akcji.Dwie ostatnie noce mieliśmy z głowy. Dziś sprawdzę konto, czy może jakaś zabłąkana wpłata doszła, bo ostatnio z tym cienko...
-
[quote name='Szarotka']Na f.b. trzeba by wymienic zdjecie Abiego, bo to obecne jest wyjatkowo malo czarujace ;);) Wszystkiego dobrego dla Abiego z okazji Valentynek :):) [URL]http://www.jacquielawson.com/viewcardm.asp?code=3372565029468&ob=1&cont=1[/URL][/QUOTE] Tak, faktycznie Abi na tym zdjęciu wygląda jakby był żółty:) Zdjęcie zmienione. Morisowa, daj znać, czy potwierdzony termin operacji (22.02) i jak się umówimy z tymi kołdrami:) Dla wszystkich zastanawiających się dlaczego umawiamy się z morisową i kołdrami ;) - trzeba będzie boks wyłożyć, słoma mogłaby wchodzić w opatrunek, w ranę.
-
[quote name='morisowa']Prognozy są dobre, więc będziemy wreszcie umawiać operację pierwszej łapy :)[/QUOTE] Tak, nareszcie... Ja się zastanawiam, czy nie podjechać do niego w tym tygodniu, bo tych zdjęć od wetek to my się chyba nie doczekamy:roll: Może w piątek lub w czwartek mi się uda, to od razu zabrałabym kawalera na spacer i oceniła postępy w chodzeniu przy nodze:evil_lol:
-
Panie wetki postarają się jakieś fotki zrobić i mi wysłać. Abi nauczył się chodzenia przy nodze na smyczy. Jak się trochę wzmocnił, to spacery z nim wyglądały podobno tak, że człowiek leciał w powietrzu, a Abi leciał, gdzie chciał:) W schronisku było inaczej-najczęściej człapał taki zrezygnowany... Teraz uczy się ignorować inne psy na spacerach, podobno czasami się udaje, ale nie jest to jeszcze regułą:)
-
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
schroniskowiec replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Julię!!! -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
schroniskowiec replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Byłam na bazarku, zrobiłam zakupy-co prawda niewielkie, ale zawsze jakiś grosik dla Julii wpadnie:) -
Dziś wpłynęły pieniążki od winter7 i od Ewy W. z Kwidzyna, bardzo dziękujemy. Za parę dni chyba trzeba zacząć się umawiać na operację.Mam nadzieję, że spełnią się proroctwa o dodatnich temperaturach od polowy lutego:) Zaktualizowałam rozliczenie na 10 stronie.Jak przyjdzie morisowa, to może przekopiuje na 1 str.
-
:loveu:W pierwszej kolejności: paros, bardzo, bardzo dziękujemy!:loveu: Dzięki wydarzeniu, które paros założyła Abiemu na facebooku nasz podhalan zyskał nowych przyjaciół.Facebook'owicze pomagają, w ciągu 2 dni na konto Abiego wpłynęło 160 złotych, to wielka radość:multi: Uaktualnione rozliczenie: deklaracje stałe: 20 - morisowa 30 - schroniskowiec 30 - Szarotka 50 - xidna 30 - gudzik 10 - megii1 50 - Basia 20 - winter7 30 - Akrim _______ 270 zł WPŁATY DLA ABIEGO STYCZEŃ i LUTY 2012: 300-xidna 50-basia 30-gudzik 40-Szarotka 30-Szarotka 20-morisowa 200-Izabella(spoza forum) 217-Chita (bazarek kalendarzowy) 20-Winter7 567,76-pieniążki od Owieczki dla Abiego 20-mgog 30-schroniskowiec 50-Zbyszek M. z Warszawy (fb) 10-Iza P. z Olsztyna (fb) 100-Beata I. z Warszawy (fb) 50-xidna 50-Barbara W. z Rudnika (fb) 20-winter7 30-Ewa W. z Kwidzynia (fb) 50-basia ________ 1884,76 Wydatki: 270- utrzymanie za styczeń 200-zal. na utrzymanie za luty 100-paliwo 248,00-rtg _______ 818,00 Stan konta na 07.02.2012: 1066,76 zł
-
Lena, urocza staruszka... za TM
schroniskowiec replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam kciuki za naszą dzielną dziewczynkę. -
Rozmawialiśmy z wetkami i ustaliliśmy, że za ok. 2 tygodnie można pierwszą łapkę robić, tylko pod warunkiem, że nie będzie bardzo dużego mrozu (łapa będzie ogolona, pozszywana,bardzo niskie temperatury mogą zaszkodzić).Trzeba będzie śledzić prognozy i jakoś się wstrzelić.Trzeba będzie też zadbać o solidny opatrunek, żeby słoma, którą wyłożony jest boks, nie weszła w ranę.Pewnie dostanie też materac do boksu. Mięśnie Abi odbudowuje, na wadze też zaczyna przybierać -dużo przebywa na powietrzu, więc i apetyt mu dopisuje. Dostaje suplementy. Po operacji ma być przeniesiony do innego boksu, ponieważ przez parę godzin dziennie potrafi stać na dwóch łapach i udzielać reprymend koledze z boksu obok.Wetka mówi, że to dobrze, bo to świetne ćwiczenie na mięśnie, ale po zabiegu nie będzie mógł takich akrobacji wyczyniać:) Dziś wpłynęły pieniążki od mgog, dziękujemy:) Uaktualnione rozliczenie: deklaracje stałe: 20 - morisowa 30 - schroniskowiec 30 - Szarotka 50 - xidna 30 - gudzik 10 - megii1 50 - Basia 20 - winter7 30 - Akrim _______ 270 zł WPŁATY DLA ABIEGO STYCZEŃ 2012: 300-xidna 50-basia 30-gudzik 40-Szarotka 30-Szarotka 20-morisowa 200-Izabella(spoza forum) 217-Chita (bazarek kalendarzowy) 20-Winter7 567,76-pieniążki od Owieczki dla Abiego 20-mgog ________ 1494,76 Wydatki: 200-zaliczka na utrzymanie 100-paliwo 248,00-rtg _______ 548,00 Stan konta na 25.01.2012: 946,76 zł (70 zł trzeba dopłacić za styczeń)
-
[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i73771_abi-styczen1.jpg[/IMG]Nawet Japończyk by się poddał przy -15 stopniach:)Sprzęt odmawiał posłuszeństwa, ale przede wszystkim ręce -po kilku minutach przybierały kolor buraka:) Będzie jeszcze link do filmu, ale za chwileczkę. [IMG]http://fotoo.pl//out.php/i73770_abi-styczen.jpg[/IMG]
-
Zdjęć i filmu już dziś nie dam rady wrzucić bo zaraz wychodzę, ale jutro na pewno będą.Liczę też na KWL-a zdj. i film, bo my robiliśmy/kręciliśmy telefonem i jakość trochę gorsza.Abi wspaniale się przywitał, nawet z moim mężem, którego nie zna. Jest bardzo radosny-na spacerze szarpał za smycz i podskakiwał jak szczeniak. Widać, że jest w świetnej formie psychicznej+fizycznie też jest lepiej-przybrał na wadze, mięśnie się odbudowują. Myślę, że za jakieś 2 tyg. trzeba by było naprawić pierwszą łapkę.