schroniskowiec
Members-
Posts
328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by schroniskowiec
-
Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!
schroniskowiec replied to keria's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcie:)Bardzo bym chciała, żeby nasz Abi też znalazł tak cudowny dom tymczasowy, a najlepiej od razu ds. Cieszę się z powodu Misia, który przecież przeżył śmierć właściciela i jego los był niepewny. -
[B]deklaracje stałe:[/B] [COLOR=black]20 - morisowa [/COLOR][COLOR=black]30 - schroniskowiec 30 - Szarotka [/COLOR][COLOR=black]50 - xidna [/COLOR][COLOR=black]30 - gudzik 10 - megii1 50 - Basia 20-winter7 _______ 240 zł 567,76-pieniążki od Owieczki dla Abiego[/COLOR][COLOR=black] WPŁATY DLA ABIEGO STYCZEŃ 2012: 300-xidna 50-basia 30-gudzik 40-Szarotka Pieniążki od tinuli również wpłynęły, są już wliczone w kwotę od Owcy dla Abiego. Bardzo dziękujemy za wpłaty:multi::multi::multi: Dziękujemy również wszystkim trzymającym kciuki za piątkowe wizyty Abiego u wetów:):):) [/COLOR]
-
[quote name='gudzik'] Czyli w piatek jedzie na przeswietlenie? A kiedy do wetek? (o ile dobrze zrozumiałam).[/QUOTE] Gudzik, planujemy na piątek maraton-wizyta u chirurga ortopedy(oględziny), rtg i wyjazd do wetek. Trzymajcie za nas w piątek kciuki, bo morisowa już miała okazję fruwać po gabinecie wet. w związku z wizytami Abiego. Z drugiej strony fruwać we dwie będzie nam raźniej:evil_lol:
-
Dopiero go poznaję bliżej, ale teraz u Abiego to szczekanie jest chyba wyrazem lęku. Jak się podejdzie do boksu, to on dwa razy szczeknie i ucieka, chowa się. Ciekawe, czy ktoś go wyrzucił, wywiózł, jak się zorientował, że pies ma chore łapy. Raczej na pewno nikt go nie szukał, bo w tych okolicach nie ma zbyt wielu podhalanów.Odnaleźć takiego psa w schronisku nie jest specjalnie trudno.
-
Uaktualnione wpłaty dla Owieczki: Wpłaty XII: 66 - od rodziny schroniskowiec 200 - Izabela 20 - gudzik 200 - xidna 50 - Apsa 50 - fundusz "koszyczka niechcianych staruszków" 130 - schroniskowiec 100- szycha69 20- mgog 50-basia 100 - Kychen z forum podhalana 20-morisowa 10-megii1 22-tinula 20-Magda z Bielska _____ 1058 zł Dotychczasowe wydatki: Wydatki: 66 - biopsja 200 - zaliczka za hotel 163-dopłata do hoteliku i leczenia 61,24-endoxan i triflora ___________ 490,24 zł Kwota 567,76 zł po śmierci kochanego Owcy zostały przekazane podhalanowi Abiemu.
-
Cisza przed burzą:) Mamy już zgodę megii1 na przekazanie kwoty przelanej dla Owieczki na rzecz Abiego.Dziękujemy:) Jeszcze będą pieniążki od tinuli (nadwyżka z bazarku Mojo), dziękujemy:) Wpłatę megii1 już doliczam do pieniążków pozostałych po Owieczce.Wpłatę tinuli dopiszę, jak morisowa poda mi kwotę.
-
Z tinulą już się wyjaśniło-wpłata jest u morisowej.To była nadwyżka z bazarku dla Mojo przekazana na Owcę, tylko tak szybko odszedł biedny, że nie skorzystał z niej.Uzgodniłyśmy z tinulą, że kwota przechodzi na Abiego. Megii1-wpłata dotarła wczoraj (o4.01.),dziękujemy.Zaraz uzupełniam rozliczenie.Czy zgadzasz się, żeby pieniążki od Ciebie zostały przeznaczone na Abiego?
-
[quote name='tinula']a czy moja wpłata była zaliczona na Owcę? Poniżej lista wpłat, które wpłynęły na moje konto, dla Owcy. Tinula, wysyłałaś przelew?Jeśli tak, to daj proszę znać na pw z jakiego konta (nazwa nadawcy przelewu).Poszperam, może się zawieruszył.Czy w tytule przelewu był Twój nick? Wpłaty XII: 66 - od rodziny schroniskowiec 200 - Izabela 20 - gudzik 200 - xidna 50 - Apsa 50 - fundusz "koszyczka niechcianych staruszków" 130 - schroniskowiec 100- szycha69 20- mgog 50-basia 100 - Kychen z forum podhalana 20-morisowa 10-megii1 _____ 1016 zł
-
Zmieniłam deklarację gudzik na 30 zł. Omawiamy akcję wyciągania chłopaka ze schroniska, musimy jeszcze z morisową ustalić dzień. Na badania, rtg potrzebna będzie "obstawa", bo chłopak panikuje u weta. W związku z tym musimy się namówić we 3 osoby, żeby od razu połączyć wyjazd ze schroniska z badaniami niezbędnymi do operacji.
-
Tak wyglądały deklaracje dla Owcy: [B]deklaracje stałe:[/B] [COLOR=black]20 - morisowa(przeniesiona na Abiego) [/COLOR][COLOR=black]30 - schroniskowiec(przeniesiona na Abiego) 30 - Szarotka(przeniesiona na Abiego) [/COLOR][COLOR=black]50 - xidna(przeniesiona na Abiego) [/COLOR][COLOR=black]30 - gudzik (przeniesiona na Abiego, zwiększona z 20 na 30 zł) 10 - megii1(przeniesiona na Abiego) 50 - Basia(przeniesiona na Abiego) 20 - winter7 20 - mgog z forum podhalana Z jednorazowych deklaracji dla Abiego mamy w tej chwili: 200-xidna [/COLOR][COLOR=black]730,76- [/COLOR][COLOR=black]Owieczka przekazuje Abiemu kwotę zgromadzoną z grudniowych wpłat (wliczona wpłata megii1 ze stycznia, Magdy z Bielska oraz tinuli ze stycznia). Od kwoty 730,76 trzeba będzie odliczyć ok.163 zł (dopłata do utrzymania i leczenia Owieczki, czekamy na szczegółowy rachunek). [/COLOR]
-
Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!
schroniskowiec replied to keria's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi:Zaglądam tu do Misia co jakiś czas i bardzo, bardzo się cieszę tymi dobrymi wiadomościami, że Misio jedzie do Asieq i jej pięknych zwierzaków:) To naprawdę wspaniała wiadomość! -
Na pewno damy znać, tylko to wszystko trzeba przedyskutować.Nie wiem, czy pies będzie mógł zostać w lecznicy po operacji, czy tez po wybudzeniu zostanie wydany.Trzeba się dowiedzieć, czy pies po takiej operacji może jechać 80 km samochodem.On jest duży, więc na tylnym siedzeniu musiałby siedzieć z podkulonymi tylnymi łapami, co raczej odpada.Trzeba by było jakoś włożyć go do bagażnika (mam kombi), ale komfort jazdy w bagażniku to lepiej nie mówić.Najlepsza byłaby jakaś gruba kołdra, bo z tyły jest tak naprawdę blacha oklejona wykładziną. Na pewno trzeba będzie się skonsultować z wetem.
-
Wstępnie policzyłam-po naszym Owcy mamy 678,76 złotych.Panie wetki powiedziały, że coś tam jeszcze doliczą za leki Owieczki,ale podobno niewiele. Jeśli ten chirurg ortopeda od Morisowej się podejmie, to jest szansa, że na operację wystarczy.Potrzebne byłyby jeszcze RTG no i na utrzymanie trzeba liczyć 450 zł miesięcznie.Mamy trochę mało deklaracji, ale może uda się zgromadzić więcej pieniążków od dobrych człowieczaków. Tylko ten krwiak w uchu wyskoczył jak Filip z konopi.W normalnej syt. wyciągnęłoby się chłopaka od razu na operację ortopedyczną. Morisowa, daj znać, jak sytuacja się przedstawia.Ja Abiego widziałam tylko przez moment w niedzielę i nie wiem, jak jego zdrówko aktualnie.
-
Czy jest szansa na zrobienie w schr. wymazu z ucha i wysłanie do labokinu? Wtedy będzie wiadomo, co w uchu siedzi, labokin daje od razu zestawienie na jakie leki dany szczep jest oporny, a na jakie podatny. Wtedy można podawać nacelowany lek. Już nawet nie pytam, co oprócz sterydu pies dostaje, bo nie chcę się denerwować... Wymaz to tak naprawdę grzebnięcie w uchu psa takim patyczkiem, jak do czyszczenia uszu i zamknięcie go w takiej sterylnej plastikowej pipetce z czapeczką:)
-
Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!
schroniskowiec replied to keria's topic in Już w nowym domu
Poproszę o dane do przelewu dla Misia.Postaram się dla niego jakiś grosik przesłać na koniec roku:)