-
Posts
992 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yoshi22
-
Trzy miesięczna suczka LOLA do adopcji./nieaktualne
yoshi22 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Wow!!! Ale szybko się chętni znzleźli. Co do Kusego to szuka mu domu holenderska fundacja, póki co to niezły łozbuz z niego;D -
NA CITO! 3 szczeniaki koczują na ulicy - STRZELCE OPOLSKIE
yoshi22 replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Fioletowy Pies? Mali Bracia? Azyl Nadziei? Pani Ala by pomogła. -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madzialenos']Wszystkie psy w typie rasy np.boker,spaniel,bullowate,owczarki,rottweiler wrzuciłam na psy w potrzebie danej rasy a tymczasem zmykam cześć :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu psiaków i moim:) -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze nigdy nie oglaszałam na żadnych stronkach:oops: Ale jak porobię foty to zrobię co w mojej mocy. Tyle, żeby się nie powtarzały? -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewelinaaa'][B]yoshi22 [/B] A jak ci się żyje z 5 kotami, ja siebie wśród kotów nie wyobrażam ;p? :)[/QUOTE] heheh żyje mi się bardzo dobrze, nie wyobrażam sobie życia bez moich kociastych!!! Mam ich tyle przez bezmyslność ludzi, bo 4 koty z ulicy wzięte... A teraz znów się zaczyna sezon kociakowy, aż się boję:( -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
No tak, na miau to ja jestem :) Pochwalę się, że mam 5 kotów. Wiesz wiadomo, że nagle nie wyadoptuje się całego schroniska. Ale tak szczerze to psy ze schronu nie są nigdzie ogłaszane (poza paroma wyjątkami) tylko na stronie schroniska, a i tam wszystkich nie ma. Także ogłoszenia to już coś :) Krok do przodu! -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Może ruszą adopcje jak na animalsach ;) dziewczyny a znacie portale ogłoszeniowe dla kotów? -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Co do Tarzana to okropnie go szkoda... Widać, że nie miał lekko w życiu. Bardzo agresywnie reaguje na patyki, chyba dlatego, że źle je kojarzy. A ten jego ogon biedny, zwisły... -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Kojarzę szczeniaki, Kusy jest w schronisku (ten bez połowy przedniej łapki), te dwie malutkie Trusia i jej siostra też jeszcze były w czwartek. Kierownik schroniska to p. Dorota Skupińska. Dane na stronie schroniska są w miarę aktualne. -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
:) Są owczarkopodobne. Np. Tarzan, który musi być ciągle na lekach. Poza tym jest jeszcze kilka. A czemu pytasz? -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dajcie mi czas do piatku, postaram się porobić fotki. Może jutro pojadę do schronu. Muszę też popytać kierowniczki o wiek psów, bo nie wiem wszystkiego. Także w przyszły weekend zakładamy wątek! :) -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
no kilka jest, mogę jeszcze dodać jakieś psiaki, które przyzwoicie wyszły na moich fotach! :) A choroby współczuję i to bardzo! Zatoki to coś okropnego:( -
Trzy miesięczna suczka LOLA do adopcji./nieaktualne
yoshi22 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Mamusia Loli też fajna, lubię takie trochę kudłate. Marzy mi się taki piesek... Ale to kiedyś, kiedyś. Bo moje towarzystwo to jeszcze młode :) -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Wiesz, też już o tym myślałam. Jestem za! Postaram się coś zdziałać w tym kierunku. Rozumiem, że jesteś chętna ogłaszać psiaki? :) PS. A byłaś już w schronie? -
NA CITO! 3 szczeniaki koczują na ulicy - STRZELCE OPOLSKIE
yoshi22 replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Biedactwa... Może spróbuj się skontaktować z Towarzystwem Opieki nad Zwierzątami, powinni pomóc. -
Trzy miesięczna suczka LOLA do adopcji./nieaktualne
yoshi22 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Ta jej mordka...sama słodycz! Widziałam na stronie tozu ogłoszenie, ich mama też szuka domu? -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
cieszę się, że się Wam podoba:) obaj są cudni :) -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Przez patrzenie się na te fotki moja milość do Tobika przechodzi odrodzenie <zakochana> -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Tutaj też lepiej widać jaki Tobi jest piękny :) [IMG]http://i44.tinypic.com/2e4hrua.jpg[/IMG] -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czemu tej fotki wcześniej nie dałam, no cóż mądry Polak po szkodzie:roll: -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i39.tinypic.com/34i2w6f.jpg[/IMG] -
Trzy miesięczna suczka LOLA do adopcji./nieaktualne
yoshi22 replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Taka ślicznotka :) Szkoda, że trafiła na tak nieodpowiedzialnych właścicieli :/ Pochodzi z fundacji Małych Braci? -
AXO znalazł dom! Tobi również ma dom! Oby ten właściwy w końcu!
yoshi22 replied to yoshi22's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki!!! Fotki takie mogą być? Bo trudno im porządne trzasnąć, tacy ruchliwi są :D -
Biedaczka z niej. Oby jej się poszczęściło!
-
Chciałabym Wam przedstawić dwóch uroczych kawalerów, którzy wypatrują swojego człowieka w opolskim schronisku. [IMG]http://i42.tinypic.com/os7nra.jpg[/IMG]Tobi - on pierwszy skradł moje serce. Poznaliśmy się w czerwcu. Tobi był z początku bardzo nieśmiały. Jednak dał się głaskać, lubił być drapany po brzuszku. Obecnie Tobi mnie już dobrze zna i nie jest już taki wstydliwy. Chociaż czasami jakby się tak śmiesznie peszył, ale to mu dodaje tylko uroku :) Tobik ma około 2 lat, nie wiadomo do końca czy to pies domowy czy podwórkowy. Jednak potrafi korzystać z budy. Taki niby zwykły kundelek, ale jaki oddany. Nie wyobrażam sobie jak można go nie kochać. Jego wielką wadą jest to, że nie toleruje kotów [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_neutral.gif[/IMG] Dlatego musiałby trafić do domu bez kotów. Z innymi psami dobrze się dogaduje, toleruje zarówno suczki jak i samców. Dzieli boks z Axem. Tobi nie interesuje się piłeczkami, aportowaniem, woli się poprzytulać z czlowiekiem :oops: Zresztą ten wzrok mówi wszystko, on już czeka ponad rok... tak bardzo chciałby mieć swojego człowieka na zawsze![B]Aktualizacja 27.08.12[/B] Nowe zdjęcia obu chłopaków znajdują się na 4 stronie wątku. [B][COLOR=#ff0000]Tekst do ogłoszeń :[/COLOR][/B]Tobi jest około 2-letnim kundelkiem, ktory większość swojego dotychczasowego życia spędził w schronisku. Jest bardzo kontaktowy i towarzyski, z początku trochę nieśmiały. Jednak jak już kogoś pozna to domaga się uwagi, lubi być głaskany i tulony. Dogaduje się z suczkami i psami, jedynie problem stanowią [URL="http://tablica.pl/zwierzeta/koty/opole/"]koty[/URL]. Jednak do schroniska trafił praktycznie jako szczeniak i nikt go nie uczył, że kotów nie wolno gonić. Potrafi korzystać z budy i otwierać klamki, na pewno by się nie obraził jakby mógł mieszkać w domu, mieszkaniu. Reaguje na swoje imię. Jest bardzo grzeczny i tak długo już czeka... Ze względu na wiek polecany raczej dla młodszych, aktywnych ludzi. Lubi biegać i ma mnóstwo energii. Może mieszkać również z innymi psami. Z dziećmi też nie ma problemu. Tobi jest wykastrowany, zaszczepiony i czeka na nowych właścieieli w opolskim schronisku. [IMG]http://i42.tinypic.com/o0xq2o.jpg[/IMG][IMG]http://i42.tinypic.com/wrjpk3.jpg[/IMG]Axo - Około 2 letni kundelek. Axuś dzieli boks z Tobim, chłopaki dobrze się dogadują. Axa znam trochę krócej niż Tobiego. Jest to bardzo energiczny psiak, lubi biegać i być drapany po brzuszku. Jest mały, ale stosunkowo ciężki jak na swój wzrost [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] Lubi biegać za piłeczką, ale jeszcze się nie nauczył jej oddawać. Reaguje na swoje imię. Jest naprawdę pocieszny, lubi siedzieć na kolanach, a na rękach też trochę posiedzi i czuje się dumny ze swej wysokości. Jest małym zazdrośnikiem, ale takim w miarę zrównoważonym. Ostatnimi czasy lubi gonić ptaszyska i po gonitwie przychodzi po pochwałę. Idealny towarzysz, do pokochania po pierwszym spotkaniu:loveu: Jest to raczej piesek typowo domowy, dlatego tak trudno było mu się odnaleźć w schroniskowych warunkach. Ot, dwa zwykłe kundelki, ale jakie oddane. Poznają mnie z daleka i cieszą się całym swoim psim ciałkiem. Naprawdę warto ich poznać, uwielbiam ich towarzystwo. Są świetnymi kompanami, tylko domów ciągle nie widać...:-( 05.01. 2013Tobi był w adopcji, ale wrócił. Bał się wszystkiego, dosłownie. Jednak gdy pojawił się inny pies na podwórku to odrazu się rozweselił. Zatem musi znaleźc dom gdzie już będzie inny pies albo najlepiej razem z Axo. Chłopcy bardzo się ze sobą zżyli i oboje ucieszyli się na swój widok. Najlepiej dom z ogrodem...ale żeby spali w domu. Takie moje marzenia....Kontakt w sprawie adopcji : Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu45-073 Opole,Torowa 9,tel. 77-45-45-902,email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ja również chętnie służę pomocą - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]