Też mam jamnika, ale już 2-letniego. Jest pieszczochem niesamowitym, ale potrafi też wejść na głowę i być bardzo marudny, no ale za to go kocham:) Z Twoją jamniczką pewnie też by sie chętnie pobawił, bo w otoczeniu ma tylko większych od siebie kompanów do zabawy, a lubi wszystkie psy, nawet te które na niego krzywo patrzą hehe