Witam, słuchajcie.. mam pytanie..
Luna tak polubiła zabawy z frisbee, i to że na dworze robi się coraz cieplej.. że ewidentnie wymusza na mnie wychodzenie na dwór.
Nasuwa mi się pytanie... Co Wasze psy robią jak są w domu? Moja albo śpi (najczęściej), albo gryzie kostkę, albo leży i wpatruje się we mnie (i tu podejrzewam ją o wymuszanie).
Jak jestem w domu, lubię z nią wyjść i porzucać, ale nie 4 razy dziennie + 2 na zwykłe siku.
Przesadzam, czy mam rację, że wystarczy jej jak pobiega dwa razy (ze sikaniem) + 2 razy zwykły spacer - przechadzka?