[quote name='Onomato-Peja'][URL]http://i.imgur.com/vFfVQ.jpg[/URL] - Oby tak dalej, nie ma nic lepszego niż wodny pies! :lol:
A i widzę, że Luna ewoluowała z bojaźliwej niuńki do charakternej pirani. :D Szkoda, że nie zostałyście dłużej, w parku w Orłowie przechodziło kilka maluchów. ;)[/QUOTE]
Wiesz, ostatnio jakoś tak reaguje na niektóre psy.. Ma kilka swoich ulubionych, a niektóre właśnie tak traktuje.. No cóż, z jednej strony to dobrze, z jednej źle ;)