Jump to content
Dogomania

KASIA&TOSIA

Members
  • Posts

    458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KASIA&TOSIA

  1. Dopiero odkrywa jaka to frajda:))) ale swoją widoczną na focie juz przebiła.....
  2. Tosia odkrywa frajdę jaką sprawia zabawa piłką:))) [IMG]http://i49.tinypic.com/35i598w.jpg[/IMG]
  3. Tosiunia była sama z Panciem ja w tym czasie oczywiście byłam w pracy:(((( i najlepsze jest to że całą podróż spędziła w jednym miejscu .......... zobaczymy następnym razem jak bedzie :))) a teraz przedstawiamy zdjęcie rodzinne ....z braciszkiem Rojerem:))) [IMG]http://i46.tinypic.com/34eyywy.jpg[/IMG]
  4. w tle Jezioro Żywieckie:)))
  5. podsiadła Pancia:)))) a tutaj pierwsza wyprawa Tosi na łódkę:))) Trzeba kapok kupić :))) [IMG]http://i48.tinypic.com/20kq0df.jpg[/IMG]
  6. relaksik:))) [IMG]http://i46.tinypic.com/210kjmd.jpg[/IMG]
  7. Takiego poważnego Nerona to dawno nie wiedziałam :))) Łapeczki od Tosilli:)))
  8. dziękujemy wszystkim za dobre słowa :))) choć nie wiem jak to u nas jest bo piesy za nami nie latają więc to chyba jeszcze nie cieczka....któż to wie......całą już zgłupiałam.... Tabletki zadziałały ale niestety za mocno i to był wynik tego ,że Tosiila miała biegunkę....leki odstawione zobaczymy jutro czy inne pomogą...szkoda tylko,że przez te kilka dni malutkiej ubyło troszkę ciałka teraz musimy nadrabiać:))) a póki co kilka foteczek z wariactw u "dziadków na ogródku" [IMG]http://i46.tinypic.com/2af9rk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2qtd2di.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ykx2yf.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2s9eply.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hprswz.jpg[/IMG]
  9. Ani mi nie mówcie. kurujemy zapalenie na razie bierzemy URISEPT. Powoli widać cieczkę ale jeszcze się nie zaczęła a ja już mam dość :(( Mała ma humorki, miewa biegunki, co chwile chce na pole, tuli sie na maksa , nie przesypia całej nocki i wogóle maaaassssaaaakkkrrraaaaaaa!!!!!!. To co się z nia teraz dzieje utwierdziło mnie w 1000% o słuszności sterylizacji. Tak więc odbędzi esię ona tak szybko jak to tylko będzie możliwe....
  10. Witamy :)) Tosinka przeżyła super weekend z dziadkiem ale mimo to dziś cały dzień mnie pilnowała ( miałam wolne na odsypianie po weselu) i spała albo w nogach albo na mnie albo tylko wtulona. Powoli nasza ksieżniczka dorasta:))) Chyba powoli szykuje się nam cieczka. Niestety dopadło nas zapalenie "babskich spraw" i musimy sie kurować :((
  11. a potem potruptałyśmy dla ochłody nad Koszarawę Patrz Mamcia jaka ja jestem odważna:)) [IMG]http://i48.tinypic.com/dbngl.jpg[/IMG] także jak widać nasz maleństwo coraz lepiej poczyna sobie z wodą :)) W związku z tym, żę Pańcie spędzają weekend na weselu a Tosia z dziadkiem juz dziś życzy wszystkim razem i każdemu z osobna[B] miłego weekendu:[/B]))
  12. Witamy już się mamy dobrze :)) więc możemy przedstawić wam zdjęcia z poprzedniego weekendu:)) troszkę widoczków z Parku Habsburgów:)) [IMG]http://i46.tinypic.com/34px54p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/28qxmco.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/35bfqti.jpg[/IMG] i oczywiście ukrywająca się w cieniu Tosia [IMG]http://i48.tinypic.com/2s8o4uf.jpg[/IMG]
  13. i fotka z nieszczęsnego spacerku.... [IMG]http://i46.tinypic.com/r0r3ap.jpg[/IMG]
  14. Tosiunia wszystko obwącha ale zostawi ach te jej lęki:)) a póki co kurujemy się bo wczoraj na spacerku troszkę przesadziłyśmy z ruchem i doszło do nadwyrężenia łapki:(( ale dała się namówić na pozowanie w nowiutenkich szelkach :)) [IMG]http://i46.tinypic.com/1zebcyc.jpg[/IMG] ale minę ma nietęgą.....
  15. Więc wracamy z sednem wątku:)) Nasz Tosilla w nowiutkich szeleczkach..dodam,że swoich pierwszych :)) [IMG]http://i48.tinypic.com/33pbhg4.jpg[/IMG] Dziękujemy Taks:))
  16. pierwsza klasa:)))
  17. a tak Tosiak pomaga ;)) mamci [IMG]http://i50.tinypic.com/264jcig.jpg[/IMG]
  18. sprzedam dokładne:)))
  19. piękne fotorelacje z wypadów :))) Pozdrawiamy cieplutko))) ps. super żę krówka pieknie dochodzi do siebie :)))
  20. oczywiście nie mogło zabraknąć zdjęć z Pańciem:)) tym razem w stroju hobbistycznym :)) [IMG]http://i49.tinypic.com/35iq5ab.jpg[/IMG]
  21. tulaski przekazane dziękujemy bardzo:))) a dziś fotorelacja z dzisiejszego wypadu na spacerem :)) wybraliśmy się nad Sołę :)) Było dużo biegania i troszkę nauki. Cisza i spokój czyli tego co nam trzeba było najbardziej aby naładować akumulatory na kolejny tydzień :)) [IMG]http://i50.tinypic.com/9lka5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/27x40id.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/28koqqh.jpg[/IMG] obowiązkowe zbieractwo..tym razem kamienie :)) [IMG]http://i46.tinypic.com/2rnzggk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/f0ysyg.jpg[/IMG]
  22. staram się staram i coś mi czasem wyjdzie ;))
×
×
  • Create New...