-
Posts
458 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KASIA&TOSIA
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
KASIA&TOSIA replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Spojonych Świąt Kochane:)) -
8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.
KASIA&TOSIA replied to phase's topic in Galeria
Dziękujemy za karteczkę :)) również życzymy Wesołych i Spokojnych ŚWiąt:)) -
Poslanko też super widać że Tosi się podoba :)[/QUOTE]\ nie spodziewałam się aż tak szybkiej akcepatacji ale super:))
-
[quote name='monia&nero']o a któż to ma takie zdolności ? a Kasia:)))
-
[quote name='monia&nero']Modelka jak zawsze piękna! Świetne to wdzianko.[/QUOTE] dziekujemy :))) w pewnym sensie to domowa robota:))
-
[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281244_388226224597707_841713683_n.jpg[/IMG] dziś wróciły do nas mrozy także czas wypróbowac nowe wdzianko:)) Choć modelce chyba nie było do śmiechu takie pozowanie.....
-
[quote name='phase']No proszę, jak się rozleniwiła. :loveu:[/QUOTE] to bulwy umieją najbardziej:))
-
Moje gratulacje z okazji powiększonej rodzinki:))) piekną macie córeczke :))) Łapeczki od Tośki:))
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/65099_387875134632816_1970016926_n.jpg[/IMG] spóźniony mikołaj, wyprzedzona gwiazdka:))) jednym zdaniem Tosia i jej prezent:))
-
ba mięsko zawsze idzie w pierwszej kolejności ......potem zabawa:))))
-
[IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67071_384916394928690_1894519806_n.jpg[/IMG] Tosia tez poluje na rybki jak Pańcio:)))
-
Dziekujemy za odwiedzinki:)))a dzisiaj witamy mikołajkowo:)) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484247_382308685189461_1722911975_n.jpg[/IMG]
-
oj same super wieści dziewczynki:))) pozdrawiamy wraz z naszym plaskaczem:))) oj Rami musimy cię w końcu nawiedzić z naszą cudną mordeczką:)))
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374556_372828879470775_1236600802_n.jpg[/IMG] a teraz jest tak:)))
-
Było tak:)) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/393302_191090467644618_856356949_n.jpg[/IMG]
-
wzięło mi się dzisiaj jakoś tak na wspomnienia bo za dwa dni mija dokładnie roczek jak przywieźliśmy Naszego pręguska do domciu:))) boziu aż uwierzyć nie moge że tak to zleciało..choć jakoś nie wyobrażam sobie jak to było bez Tosi:)))
-
w imieniu mojej śpiącej potworry dziękuję za odwiedzinki:)))
-
[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/15237_377960178957645_1039004006_n.jpg[/IMG] dzisiejszy wypad do Chorzowa:))
-
chrumkanie, mlaskanie, mruczenie :))) zakres jest ogromny a jaka w tym radość:)))
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
KASIA&TOSIA replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
zdrówka życzymy:)))- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
KASIA&TOSIA replied to Vilena's topic in Galeria
kuruj się chudzinko :)))- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='monia&nero']Pięknie Tosieńka wygląda! Fajne szelki[/QUOTE] dziekujemy:))) szelki to efekt mojego buszowanie w TKMAXIE :))
-
[quote name='Chiquita&DeeDee']Piękna dziewczynka:loveu: ale jej dawno nie widziałam... jejku...:roll:[/QUOTE] czas leci och leci..... oj Cioteczko dawno żeśmy Cię nie widziały także ...a tak blisko mamy do siebie.....
-
[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188546_376146765805653_2076300107_n.jpg[/IMG] i gryzę :)))