Jump to content
Dogomania

KASIA&TOSIA

Members
  • Posts

    458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KASIA&TOSIA

  1. Spojonych Świąt Kochane:))
  2. Dziękujemy za karteczkę :)) również życzymy Wesołych i Spokojnych ŚWiąt:))
  3. Poslanko też super widać że Tosi się podoba :)[/QUOTE]\ nie spodziewałam się aż tak szybkiej akcepatacji ale super:))
  4. [quote name='monia&nero']o a któż to ma takie zdolności ? a Kasia:)))
  5. [quote name='monia&nero']Modelka jak zawsze piękna! Świetne to wdzianko.[/QUOTE] dziekujemy :))) w pewnym sensie to domowa robota:))
  6. [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281244_388226224597707_841713683_n.jpg[/IMG] dziś wróciły do nas mrozy także czas wypróbowac nowe wdzianko:)) Choć modelce chyba nie było do śmiechu takie pozowanie.....
  7. [quote name='phase']No proszę, jak się rozleniwiła. :loveu:[/QUOTE] to bulwy umieją najbardziej:))
  8. Moje gratulacje z okazji powiększonej rodzinki:))) piekną macie córeczke :))) Łapeczki od Tośki:))
  9. [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/65099_387875134632816_1970016926_n.jpg[/IMG] spóźniony mikołaj, wyprzedzona gwiazdka:))) jednym zdaniem Tosia i jej prezent:))
  10. ba mięsko zawsze idzie w pierwszej kolejności ......potem zabawa:))))
  11. [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67071_384916394928690_1894519806_n.jpg[/IMG] Tosia tez poluje na rybki jak Pańcio:)))
  12. Dziekujemy za odwiedzinki:)))a dzisiaj witamy mikołajkowo:)) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484247_382308685189461_1722911975_n.jpg[/IMG]
  13. oj same super wieści dziewczynki:))) pozdrawiamy wraz z naszym plaskaczem:))) oj Rami musimy cię w końcu nawiedzić z naszą cudną mordeczką:)))
  14. [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374556_372828879470775_1236600802_n.jpg[/IMG] a teraz jest tak:)))
  15. Było tak:)) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/393302_191090467644618_856356949_n.jpg[/IMG]
  16. wzięło mi się dzisiaj jakoś tak na wspomnienia bo za dwa dni mija dokładnie roczek jak przywieźliśmy Naszego pręguska do domciu:))) boziu aż uwierzyć nie moge że tak to zleciało..choć jakoś nie wyobrażam sobie jak to było bez Tosi:)))
  17. prawda :))))
  18. w imieniu mojej śpiącej potworry dziękuję za odwiedzinki:)))
  19. [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/15237_377960178957645_1039004006_n.jpg[/IMG] dzisiejszy wypad do Chorzowa:))
  20. chrumkanie, mlaskanie, mruczenie :))) zakres jest ogromny a jaka w tym radość:)))
  21. [quote name='monia&nero']Pięknie Tosieńka wygląda! Fajne szelki[/QUOTE] dziekujemy:))) szelki to efekt mojego buszowanie w TKMAXIE :))
  22. [quote name='Chiquita&DeeDee']Piękna dziewczynka:loveu: ale jej dawno nie widziałam... jejku...:roll:[/QUOTE] czas leci och leci..... oj Cioteczko dawno żeśmy Cię nie widziały także ...a tak blisko mamy do siebie.....
  23. [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188546_376146765805653_2076300107_n.jpg[/IMG] i gryzę :)))
×
×
  • Create New...