Jump to content
Dogomania

Weimaromaniaczka

Members
  • Posts

    5558
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weimaromaniaczka

  1. [quote name='BUDRYSEK']zna moze ktoś Magde?[/QUOTE] Kontakt do Magdy musi mieć malibo57 -to ona ratowała Groma BUDRYSEK na pewno pamiętasz jak określano Groma- "agresywny i nieadopcyjny,unika kontaktu z ludźmi!!!" ,teraz ma dom i jest szczęśliwym psiakiem! Znalazłam film z pierwszego spotkania Magdy z Gromem [URL]https://picasaweb.google.com/108622219983198313626/GromFilmZMagda?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLHWn9iJvaH4aw&feat=directlink#5711864974006591810[/URL]
  2. Słuchajcie a tam gdzie był Grom od Czarodziejki? Dziewczyna miała na imię Magda chyba.
  3. [quote name='paros'] Iwanek ma opiekunkę i ma swojego lekarza i nie zamierza tego zmienić. . Tylko przez określony czas czy już na stałe ????? Jeśli jest jak piszesz to chyba jego wątek jest już w niewłaściwym dziale, -nie szuka tylko ma dom- albo ?
  4. Mnie o to chudsiejsze ,tak modnie przycięte chodziło :lol: Skoro do adopcji to popatrze na Twoim ogólnym wątku ,tam ją z pewnością znajdę.
  5. Filmiki są 1A !!! Zdzichu po prostu wie czego chce i bardzo dobrze sobie Ule wytrenował :eviltong: A można wiedzieć co to za cudeńko sznaucerowate tam się kręci? To własność prywatna czy może tymczasik?
  6. To samo chciałam podpowiedzieć :lol: i mizianka dla Zdziśka
  7. [quote name='Nutusia']Śliczna Dinusia - a ta "siwizna" tylko jej uroku i wyjątkowości dodaje! :)[/QUOTE] W 100 % się zgadzam! Przez tą "siwiznę" Dinka jest śliczna inaczej :lol:
  8. Czy każdy kto chce się dowiedzieć o stan Iwana ma dzwonić do Pani Joli??? Wybacz ale to jest dla mnie nie poważna odpowiedź z Twojej strony. Oczekuje tak jak wiele osób którym nie jest obojętny stan Iwana na informacje. Nie jest dla mnie żadnym wytłumaczeniem brak internetu . Skoro jeżdżą tam różne osoby do pomocy to gdzie jest problem im przekazać choć raz na jakiś czas rozliczenie,żeby tu wstawiły? Wątek ma ponad miesiąc i co? Niedawno dziewczynę która tak samo zajmowała się psami u siebie prawie zlinczowano bo nie rozliczyła się dokładnie z ilości ryżu i makaronu tylko napisała "około". Czy może nie wszystkich to obowiązuje? Nie znam ani Ciebie ani Pani Joli osobiście więc dlaczego mam wierzyć we wszystko na słowo ? Nie mam możliwości jechać tam osobiście dlatego wybrałam inną formę pomocy "z za klawiatury" co wg mnie nie oznacza,że nie należy mi się dostęp do aktualnych informacji.Sparzyłam się już, więc teraz dmucham na zimne.Wybacz ale tak samo wszyscy wierzyli i wynosili na piedestały już kilka osób na dogo a rzeczywistość okazała się niestety inna.
  9. I ja wpadam na zaproszenie. Trzeba chyba uaktualnić wiadomości o Odim, gdzie przebywa i jak wyglądają jego finanse bo informacje są z marca jeszcze.
  10. Szczęściarz z Axelka! Tylko pozazdrościć! Teraz to chyba już czas przenieść wątek,bo dalej jest w [B]Psy do adopcji [/B]
  11. Dotarłam i ja po informacji Kocurka i na razie zapisuję.Muszę wpierw ogarnąć mój zakończony bazar. Zostało mi tam kilka fantów więc jak coś to mogą przejść na bazarek dla Figi.
  12. Ponawiam zaproszenie do odwiedzenia bazarku dla Iwana. Podrzucanie też jest ważne .
  13. [quote name='Helga&Ares']Witajcie, przychodzę z dobrą nowiną - Vinni już nie szuka domu. Pani Doktor z lecznicy, w której Vini został uratowany, postanowiła go zaadoptować. Vini lada dzień zamieszka w domu z ogrodem w towarzystwie kilku psiaków i kotów. Będzie miał opiekę najlepszą z możliwych! Chłopaczek znowu przytył, waży już 45kg! Zdaje się, że jest już z nim ok :) Tak więc - wątek można przenieść! VIni ma dom![/QUOTE] Normalnie mi się oczy spociły jak to czytam, kurde dla takich wiadomości warto żyć ! Zasłużyłeś na to co najlepsze Vinni!!!!
  14. Melduję,że bazarek w końcu gotowy ,połowa zysku jest oczywiście dla Iwanka. Serdecznie zapraszam i proszę o podnoszenie i rozsyłanie ,w końcu reklama dźwignią handlu :-) Link jest w mojej sygnaturze.
  15. I mój bazarek w połowie dla "maleństwa" też w końcu gotowy więc zapraszam do odwiedzin link w sygnaturze.
  16. [quote name='anett']kurcze nie wiem czy dogo znowu coś zeżarło czy jeszcze nie napisałam... a Axel pakuje się do domu!!!!!:lol::lol::lol: właśnie tego Wizyta była, dom wydaje się bardzo fajny, Axel będzie praktycznie cały czas z ludźmi, w domu nastąpiły nawet przemeblowania, żeby Axel miał więcej miejsca, dwójka starszych dzieci w wieku szkolnym, ogromny ogród do biegania; Podobno 100 razy przemyśleli adopcję psa z padaczką i są przygotowani na leczenie i ataki... a jak zwykle życie zweryfikuje wszystkie szczytne deklaracje... Jadą w niedzielę do DT poznać Axelka... :lol: kciuki jak zwykle bardzo wskazane:happy1:[/QUOTE] O jessssssooo to cudnie!!! Jasne,że kciuki trzymamy! Axelkowi należy się to co najlepsze a przede wszystkim ten prawdziwy kochający domek!
  17. W Niemczech ten lek jest niedostępny,przynajmniej ja nic nie znalazłam,tylko odnośniki na czeską stronę bo tam jest produkowany. Jest lek zastępczy ale 3 razy droższy :-( A może ktoś zna jakiegoś lekarza który za "drobną odpłatą" wystawił by choć ze 2-3 rezepty na niego? Sama tak robiłam więc wiem,że to możliwe.Lekarz tyż człowiek :-)
  18. Ja w końcu też dotarłam do Iwana. Tak jak napisała DONnka będzie bazarek dla Kudłacza tylko mój sprzęt musi wrócić z naprawy bo telefonem to nie dużo wskóram :-(
  19. Mizianko dla Zdzicha :lol: I pytanko czy kasiorka za kwiecień i maj dotarła?
  20. [quote name='Lu_Gosiak']przyszlo od Weimaromaniaczki na OTOZ - 650zl - ogromnie dziekujemy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A mogiem prosić o potwierdzenie na bazarku ,to bym go już na 4 spusta zamkła :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225176-Zako%C5%84czony!Rozliczam-znowu-Wiosna-w-pe%C5%82ni-rower-czeka-do02-04-g-22-00?p=18963682#post18963682"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225176-Zako%C5%84czony!Rozliczam-znowu-Wiosna-w-pe%C5%82ni-rower-czeka-do02-04-g-22-00?p=18963682#post18963682[/URL]
  21. Przepraszam,że dopiero teraz się odzywam ,małe zawirowania po urlopie ;-) Ile mam zamówić tych kropelek dla Groma? Tak jak ostatnio po 2 opakowania?
×
×
  • Create New...