Ja bardzo przepraszam, ja nikogo nie obrażam, nie wtrącam się w wasze rozmowy. Zbierałam pieniążki dla Basika w pracy i po znajomych. Nie pytam o Basika, dlatego że chce podważyć czy w jakikolwiek sposób oczernić Patrycjo jak się nim zajmujesz. Ja po prostu chciałam się dowiedzieć jak się czuję i co u niego słychać. O zdjęcia nie mam odwagi już prosić...