Basik to niezwykły pies w typie teriera walijskiego. Ma ok 5-6 lat, czyli całe życie przed nim. Do tej pory miał pecha, trafił do schroniska, zachorował. Obecnie jest już zdrowy, nadal nie ma jednak domu i swojego człowieka - przebywa w domu tymczasowym koło Jarocina.
Basik to silny charakterem pies, który zachował pogodę ducha, jest wesoły, energiczny i ponad wszystkie pragnie mieć swój dom. Jak na typowego teriera przystało, nie toleruje kotów, ma też problem z akceptacją innych psów. Bardzo lubi wychodzić na spacery do lasu, lubi się bawić i ganiać za piłką. W wyniku przebytej jaskry stracił oko - zapewne nawet nie zauważyłeś tego zdjęciu? Bardzo dobrze radzi sobie bez wzroku - nikt nawet nie zauważa, że nie widzi. Żyje jak każdy inny psiak.
Basik pragnie mieć wreszcie swój dom, czeka na kogoś komu będzie mógł zaufać.
To ja pozwoliłam sobie trochę zmienić tekst. Zdjęcia jak się uda jakieś zrobić to super, a jak nie to wysyłam te które są:)