Jump to content
Dogomania

Penny

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Penny

  1. Zrobiłam bazarek. Zbieram na dwa psiaki: na hotel Diany i dla Samby ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Brak-deklaracji-a-hotelik-czeka-prosimy-o-pomoc!!!-Samba-tak-bardzo-na-nas-liczy!!/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/214887-Brak-deklaracji-a-hotelik-czeka-prosimy-o-pomoc!!!-Samba-tak-bardzo-na-nas-liczy!!/page9[/URL]) Wszystkie pieniążki przekażę Akrum - bo to Ona jest od kasy :) Serdecznie zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217633-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-(nowe-i-u%C5%BCywane)-do-30.11-do-godz.-24-00"]http://www.dogomania.pl/threads/217633-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-(nowe-i-u%C5%BCywane)-do-30.11-do-godz.-24-00[/URL] (sprzedaję książki nowe i używane).
  2. Zrobiłam bazarek. Zbieram na dwa psiaki: na hotel Samby i dla Diany ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-pilnie-szuka-DT-DS./page4"]http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-pilnie-szuka-DT-DS./page4[/URL]) Wszystkie pieniążki przekażę Akrum - bo to Ona jest od kasy :) Serdecznie zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217633-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-(nowe-i-u%C5%BCywane)-do-30.11-do-godz.-24-00"]http://www.dogomania.pl/threads/217633-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-(nowe-i-u%C5%BCywane)-do-30.11-do-godz.-24-00[/URL] (sprzedaję książki nowe i używane).
  3. Czy Rudi ma wydarzenie na facebook'u ? Tam też dużo ludzi może pomóc w szukaniu domku.
  4. [quote name='Isadora7']Kto jeszcze kocha Mikusia?[/QUOTE] Ja też, ja też :) Mikuś to dzielny psiak.
  5. [quote name='Alicja']Jaki dumny :loveu: że ma PANA [url]https://lh6.googleusercontent.com/-DH6Ulnu3u7k/Trz2DmZ70vI/AAAAAAAAHFM/QdF1-zPxcCs/s640/DSCN8492.JPG[/url] [/QUOTE] dumny i zadowolony :) śliczny psiak
  6. A może by tak zrobić wydarzenie na fb?
  7. [quote name='Mysza2']pytałam" "stolec" OK :):):) Maciuś dużo czasu jeszcze spędza na dworze póki jest pogoda, radzi sobie rewelacyjnie, teren ma obczajony i mimo toru przeszkód (bo u Emiś remont) dale sobie radę bez problemu. Trudno powiedzieć czy przybrał na wadze bo Emiś nie była ostatnio u weta żeby go zważyć, a na oko ciężko ocenić jak się go widzi codziennie w tak krótkim czasie. Apetyt ma duży i wcina aż miło :):):)[/QUOTE] Wspaniałe wieści :)
  8. Na facebook'u fanpage "Zaginął Dom" ogłosił możliwość kupna cegiełki dla Agatki. Link na Allegro: http://allegro.pl/razem-pomozmy-agatce-suni-chorej-na-raka-i1928084998.html Tu wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/event.php?eid=236016373126587
  9. Tytuł wątku brzmi: "Julcia z Opalenicy szuka najlepszego ds" no i znalazła go :) Dziękujemy NataZG. Pyrdka, Akrum chyba możemy już usunąć banerki w podpisie o tym, że Julka szuka domu.
  10. [quote name='Pyrdka']Zbierzemy kasę na hotelikowanie w szpitalu i sterylkę. Penny, Sambunia nie ma wydarzenia na fb.:oops:[/QUOTE] Pieniążki zbierzemy - damy radę. Wydarzenie na fb już jest: [URL="https://www.facebook.com/event.php?eid=283837268317274"]https://www.facebook.com/event.php?eid=283837268317274[/URL] Jeżeli coś zmienić to piszcie. Oczywiście rozsyłajcie po znajomych.
  11. A może by tak wydarzenie na fb zrobić (o tym, że Samba szuka domu stałego)? Chyba, że Sambusia ma już wydarzenie.
  12. Agatka jest na fb: https://www.facebook.com/event.php?eid=236016373126587 Przypadkiem ją znalazłam. Szkoda tylko, że nie ma opisu. Może wydarzenie zostanie wkrótce edytowane i wtedy opis się pojawi.
  13. [quote name='Pyrdka']Julka do wszystkich jest rewelacyjna. Kocha wszystko co się rusza. Jest bardzo ugodowa i spolegliwa. Penny nie chce Cię już wykorzystywać. Wrzucę ją na mikropsiaki.Tylko gdzie jest ten link? Muszę poszukać. Dam radę.[/QUOTE] link : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!"]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85![/URL] w pierwszym wpisie jest też szablon według, którego można zaprezentować psiaka
  14. Pyrdka dasz Julkę na mikropsiaki, czy mam to zrobić? Napisz tylko jaki Julka ma stosunek do dzieci i do kotów?
  15. [quote name='Pyrdka']Penny, wysłałam zdjęcia na maila. Zamieść z 2-3 na fb( proszę). Wielkie dzięki za sygnaturkę:lol:[/QUOTE] Zdjęcia na FB już są. Sygnaturka średnio mi się podoba dlatego się nią nie chwaliłam (raczej nie mam talentu do takich rzeczy). Zdjęcia małej wyszły świetne. Hehe mniejsza od liści jest - o, taki z niej maluch.
  16. Mała jest śliczna :)
  17. Chciałabym wpłacić 20zł - na PW proszę o dane konta
  18. Piękne jesienne zdjęcia - Samba to śliczna pannica :) Chciałabym się dorzucić na hotelik: 20zł (zaraz prześlę pieniądze).
  19. [quote name='Akrum'] w gazecie artykuł się nie ukazał - nie wiadomo dlaczego, więc musimy szukać domków :)[/QUOTE] Ciekawe czy w kolejnym numerze będzie jej ogłoszenie.
  20. [quote name='Pyrdka']Zrób chociaż część:lol: Ja też częściowo porobię( chociaż jestem w tym kiepska):oops: [/QUOTE] Spokojnie, dam radę.
  21. Jaka śliczna w tym kubraczku :)
  22. Ojej, Akrum dzięki. Hehe, to mam teraz robotę :)
  23. Wzięłam się za ogłaszanie Julki: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18481179_julka_blaga_o_dom_daj_jej_szanse_adopcja.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18481179_julka_blaga_o_dom_daj_jej_szanse_adopcja.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/79596/Julka-blaga-o-dom---daj-jej-szanse---adopcja/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/79596/Julka-blaga-o-dom---daj-jej-szanse---adopcja/[/URL] No i na gumtree jeszcze dałam, ale tam pojawi się dopiero za jakiś czas. Wyszukałam też inne strony z ogłoszeniami i tam również dodam. Akrum, masz rację dodam też zdjęcia domowe.
×
×
  • Create New...