Jump to content
Dogomania

Penny

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Penny

  1. Na wydarzeniu fb jest napisane, że "adopcja tylko na terenie Warszawy i okolic". A może dać szansę domkowi, który znajduje się dalej?
  2. Dianka nawet nie wie co ją czeka - spacerki i przytulanie :multi:
  3. Śliczne zdjęcia. W ogłoszeniach koniecznie trzeba pisać, że Tinka jest miłą psiną w stosunku do dzieci oraz do innych psów (bo tak jest, prawda?). Jak ona ma teraz fajnie :)
  4. Jeżeli ktoś wie coś o stanie jego zdrowia, o jego historii, wieku to proszę pisać. Na wydarzeniu dopiszę te informacje. Przydałby się też kontakt do osoby, która w razie czego zajęłaby się adopcją tymczasową lub stałą, która pośredniczyłaby między schroniskiem a adoptującym.
  5. Stworzyłam wydarzenie na fb: [URL="https://www.facebook.com/events/155904227842418/"]https://www.facebook.com/events/155904227842418/[/URL] Jeżeli zmienić coś w tytule lub w tekście to piszcie. Oczywiście zapraszajcie na wydarzenie jak najwięcej ludzi.
  6. Można też zrobić bidulkowi wydarzenie na facebook'u.
  7. I ja widziałam dzisiaj Tinkę (niestety tylko chwilę) gdy ją głaskałam była taka wystraszona :( Ale to minie, poczuje się w końcu bezpiecznie i będzie się cieszyła z głaskania nawet przez obcą osobę :) (mam taką nadzieję). Tina jest prześliczną dziewuszką, tylko ją przytulać i całować :)
  8. Z transportu tych o to szczeniaczków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218878-Dwa-%C5%9Blicznie-szczeniaczki-ju%C5%BC-bezpieczne-w-BDT-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/218878-Dwa-%C5%9Blicznie-szczeniaczki-ju%C5%BC-bezpieczne-w-BDT-%29[/URL] zostało mi 30 zł. Chcę je przekazać Tince.
  9. [quote name='Emma53']Penny jesteś bezcenna! Tinka jeszcze nie ma żadnych ogłoszeń![/QUOTE] Dziękuję :)
  10. Wydarzenie zrobiłam: [URL="https://www.facebook.com/events/330694520278947/"]https://www.facebook.com/events/330694520278947/[/URL] Jakby co to później Akrum i Pyrdka będziecie mogły zmienić tekst (dodam Was jako administratorki wydarzenia).
  11. Tinka jest prześliczna, taki rudasek na krótkich łapkach :) Czy można już robić małej ogłoszenia, czy jeszcze za wcześnie? Zaraz małej zrobię wydarzenie na fb, chyba, że ktoś się już tego podjął.
  12. Akrum - moją ostatnią wizytę u Emmy53 (dziwnie mi pisać tu na forum na "Ty", kiedy to w realnym świecie mówię do Emmy53 na Pani :/) można uznać za przedadopcyjną i poadopcyjną - i moim zdaniem Charlie ma wspaniały, kochający dom :)
  13. [quote name='Akrum']A więc decyzja zapadła :) Charlie zostaje na stałe u Emmy53 :) Emma - no ale przecież my musimy wizytę najpierw zrobić, zastanowić się z Pyrdka, czy ab na pewno jesteś dobrym domkiem dla Charliego, a jeszcze ankietę przedadopcyjną musisz wypełnić :) A potem wiesz, wizyty poadopcyjne oczywiście niezapowiedziane ;) hahahaha oczywiście żartuję :) Penny - możesz zmieniać tytuł wątku :) Zakończyć wydarzenie i na miau napisać :) CHARLIE OFICJALNIE MA NOWY DOMEK u EMMY53 :):):)[/QUOTE] Ale super, cieszę się, że Charlie ma domek :) Tytuł zaraz zmieniam :) A co do misek to ja codziennie z TZ przygotowuję 5 misek w mieszkaniu dla kotów, 1 dla kota osiedlowego, 2 dla psów w domu TZ oraz 2 dla kotów również w jego domu - razem 10 :) i tak codziennie.
  14. [quote name='Akrum']oj nie nie nie :) Emma53 - Ty nie możesz adoptować Charliego, bo gdzie inne biedy w potrzebie znajdą schronienie?? Ja widzę jak to jest, gdy się psiak czy kot zasiedzi... Tak został u nas Bambo Murzynek, mojaaaaaa kochana Kropcia :) i widzisz jak potem ciężko kolejne tymczasy brać jak tyle zwierza w domu. Zresztą rozmawiałyśmy już dzisiaj o tym - Charlie może niebawem będzie miał cudowny domek, trzymajmy za to kciukasy :) a Emma znów będzie mogła kolejnego kocia w przyszłości do domu zabrać na DT :)[/QUOTE] Charlie był u mnie kilka dni, a ja chciałam żeby został u mnie na stałe (byłby szóstym kotkiem :) ) - uwielbiam koty, a Charlie jest po prostu wyjątkowy i wspaniały. Wiem co przeżywa Emma53. Szkoda oddać takiego kociaka. Widzę, że maluchowi szykuje się domek. To dobrze :) Akrum, pamiętaj on musi mieć wspaniały domek ;) dużo przytulania, zabawy i dużo miłości :iloveyou:
  15. Hm, czyżby Charlie znalazł dom ? :)
  16. [quote name='Akrum']NEWCHARM - kupisz tylko w lecznicy w Kwilczu :) Ale byś widziała jakie cuda robi :) Kubuś - mój były tymczasowicz był pogryziony, ucho do połowy miał od głowy oderwane, wdała się martwica, wszystko gniło - smród był niesamowity, ból pewnie jeszcze gorszy, ucho było całe zimne i sztywne... miał mieć amputowane, ale jednak wet z Kwilcza dał maść, smarowałam przez 2 tygodnie - już po dwóch dniach zniknął ten okropny zapach gnijącej skóry, na nowo zaczęło wszystko ziarninować, ucho się zagoiło, Kubuś pojechał do DS do Krakowa :) Ucho uratowane, chłopak szcześliwy i my też :) Już nie raz nam ta maść pomogła :)[/QUOTE] No to rzeczywiście cuda działa ta maść. Mam nadzieję, że kotkowi z wypadku również pomoże. Dzisiaj go widziałam. Był troszkę wystraszony. Nosek ma nieciekawy, robi mu się strupek. Jeszcze prawe oczko musi się wygoić - dobrze, że go nie stracił. Akrum, prześlę Ci jego zdjęcia. Wykorzystaj je do ogłoszeń. Trzeba je wywiesić w całym NT, bo nie wiadomo skąd dokładnie jest. Jeżeli chcesz to możesz przekazać mi tekst, a ja dokleję tylko zdjęcie i wydrukuję z 20 ogłoszeń, ale oczywiście nie narzucam się :) A jeśli chodzi o Charliego to chyba dalej muszę robić mu ogłoszenia, bo jeżeli żadna z tych dwóch osób się nie odezwała ponownie, to pewnie już tego nie zrobią. No szkoda. A może i nie, bo jeżeli by zależało im na tym maluchu to by o nim pamiętali i zadzwonili od razu. Jejku, Charlie jest wspaniały. Gdybym miała ogromny dom i podwórko to bym go wzięła - ale niestety nie mam ani pierwszego, ani drugiego. Mam 5 kotów w małym mieszkanku i więcej nie dam rady. Szkoda :(
  17. [quote name='Akrum'] Emma - martwica się pojawiła?? smaruj naszą cudowną maścią, Kubuś też miał martwe ucho i maść cuda uczyniła :) Penny - niestety Pani nie odbiera telefonu. Napiszę jej jutro sms, że jak jest nadal zainteresowana, to niech do mnie zadzwoni. A nie wiem jak Pan, który się z Pyrdką kontaktował.[/QUOTE] A jak się nazywa ta maść, jeśli mogę wiedzieć? Mam nadzieję, że jednak któraś z tych dwóch osób się odezwie.
  18. [quote name='Emma53']Kotek po wypadku dzisiaj zaczął jeść! Ma bardzo pokaleczony pyszczek (oberwał w głowę) więc daję jemy tylko miękkie jedzonko z puszki. Jest bardzo nieufny, opróżnia miseczki dopiero jak jest sam. Dzisiaj byłam ponownie u weta, jego stan się poprawia. Miał mieć szyty nosek ale wet zrezygnował z tego zabiegu bo pojawiła się martwica na brzegach rany. Nosek powinien sam się wygoić ale zostanie blizna. Zdjęć nie mogę robić bo aparat w naprawie, ale jurto przyjdzie Penny z aparatem to fotki będą. Też myślałam by go ogłosić może ktoś go szuka. Wygląda na kotka zadbanego i odkarmionego. Nie jest agresywny do ludzi.[/QUOTE] Jak będą zdjęcia to porozwieszam ogłoszenia po Nowym Tomyślu oraz napiszę na portalach ze znalezionymi zwierzakami. Bo kotek został znaleziony w Nowym Tomyślu, tak?
  19. Akrum, Pyrdka wiadomo coś o adopcji Charliego? Rozmawiałyście z zainteresowanymi osobami?
  20. Jak znajdę jeszcze jakieś portale z ogłoszeniami to pododaję do nich Sambulę. Już czas żeby znalazła dom.
  21. Kolejne ogłoszenia Sambusi: [URL="http://www.eoferty.com.pl/samba_szuka_domu_270318.html"]http://www.eoferty.com.pl/samba_szuka_domu_270318.html[/URL] [URL="http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/634681-samba_szuka_domu.html"]http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/634681-samba_szuka_domu.html[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88748"]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88748[/URL] [URL="http://lowicz.lento.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego,220607.html"]http://lowicz.lento.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego,220607.html[/URL] [URL="http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,7770/"]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,7770/[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-310630.html"]http://www.rozglos.net/ogloszenie-310630.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/201943-pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku--oferta-lowicz/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/201943-pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku--oferta-lowicz/[/URL] [URL="http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&ido=4038"]http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&ido=4038[/URL] [URL="http://lowicz.swistek.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku-_130917.html"]http://lowicz.swistek.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku-_130917.html[/URL] [URL="http://lowicz.freecf.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku_a53610"]http://lowicz.freecf.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku_a53610[/URL] [URL="http://lowicz.swistek.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku-_130917.html"]http://lowicz.swistek.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku-_130917.html[/URL] [URL="http://drobne.polskagielda.pl/index.php?option=com_drobne&Itemid=36&task=szczegoly_ogloszenia&ogl_id=1041432"]http://drobne.polskagielda.pl/index.php?option=com_drobne&Itemid=36&task=szczegoly_ogloszenia&ogl_id=1041432[/URL] [URL="http://sloniu.pl//252/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/21337-Pelna_milosci_do_ludzi_Samba_szuka_nowego_domku_.html"]http://sloniu.pl//252/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/21337-Pelna_milosci_do_ludzi_Samba_szuka_nowego_domku_.html[/URL] [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku.html[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/193613-pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku.html"]http://www.neeon.pl/193613-pelna-milosci-do-ludzi-samba-szuka-nowego-domku.html[/URL] [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/100393"]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/100393[/URL] [URL="http://www.wywerna.pl/18/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/3901-Pe-na-mi-o-ci-do-ludzi-Samba-szuka-nowego-domku-.html"]http://www.wywerna.pl/18/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/3901-Pe-na-mi-o-ci-do-ludzi-Samba-szuka-nowego-domku-.html[/URL] [URL="http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=85512"]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=85512[/URL] [URL="http://www.cret.pl/node/171185"]http://www.cret.pl/node/171185[/URL] [URL="http://polskastrefa.pl/lowicz/zwierzeta/psy/pelna_milosci_do_ludzi_samba_szuka_nowego_domku,86jc"]http://polskastrefa.pl/lowicz/zwierzeta/psy/pelna_milosci_do_ludzi_samba_szuka_nowego_domku,86jc[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=198009&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=198009&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL="http://top-ogloszenia.net/397-18-119-359021"]http://top-ogloszenia.net/397-18-119-359021[/URL] [URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/166930.html"]http://www.adin.pl/ogloszenia/166930.html[/URL] [URL="http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=42610"]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=42610[/URL]
  22. [quote name='Akrum']Do Pyrdki też ktoś maila napisał z zapytaniem o Charliego - Pyrdka poprosiła o kontakt telefoniczny, zobaczymy jak się sprawy rozwiną :) Musimy szybko domek chłopakowi znaleźć, bo Emma już zakochana i kocia oddać nie będzie chciała :) A takiego domku tymczasowego stracić nie możemy :):):) Emma - dzisiaj znów do weta z tym drugim kotem z wypadku, jak on się czuje? robiłaś mu może jakieś zdjęcia??[/QUOTE] Właśnie się dowiedziałam, że już druga osoba zainteresowała się naszym Charliem :) Tego drugiego kotka trzeba najpierw poobserwować, czy na pewno nic mu nie jest, a później zabierzemy się za jego ogłaszanie. Może jutro go zobaczę i może też zrobię mu zdjęcia. Myślę, że mając zdjęcia można by założyć nowy wątek o kotku i nadać mu imię.
  23. UWAGA: Podaję nowe wydarzenie na facebook'u dotyczące Diany: [URL="https://www.facebook.com/events/225901844146622/"]https://www.facebook.com/events/225901844146622/[/URL] Poprzednie niestety skończyło się. Nie mogłam go przedłużyć, gdyż straciłam do niego uprawnienia (jednak nie stało się to z mojej winy). Jest mi strasznie przykro. Na starym wydarzeniu było nas bardzo dużo, a teraz znów trzeba rozgłaszać wydarzenie od nowa. Mam jednak nadzieję, że pomożecie. Ja będę się starała rozgłaszać to wydarzenie na różnych fanpage'ach. Zrobię jeszcze więcej, niż przy starym wydarzeniu.
  24. Na facebook'u dodałam dwa zdjęcia malucha z domu tymczasowego, w którym teraz przebywa więc i tutaj dodam, a co. Maluch śliczny to trzeba się nim chwalić :) : Tutaj Charlie pierwszego dnia w DT: [IMG]http://www.nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/zdjecia/Charlie/Zdj_cie004.jpg[/IMG] A tutaj z nowym przyjacielem :) : [IMG]http://www.nataly7.webd.pl/Allegro%20firmowe/zdjecia/Charlie/Zdj_cie006.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...